-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и темите, свързани с доверие и близост, ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да усетите нужда от повече дистанция и време за себе си. Денят е подходящ за спокойни занимания и разговори само с хора, на които наистина вярвате. Вечерта носи склонност към преувеличени емоции или прекалено високи очаквания в отношенията. Опитайте да запазите баланс между чувствата и реалността.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно, но днес ще предпочитате по-сериозни и смислени разговори пред шумните компании. Сутринта може да Ви се стори, че някой ограничава свободата Ви или не разбира гледната Ви точка. Вместо да спорите, потърсете по-спокоен начин да изразите мнението си. Вечерта носи по-силни емоции и риск от недоразумения заради различни очаквания. Добре е да не обещавате повече, отколкото можете да изпълните.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и професионалните теми ще изискват повече внимание през целия ден. Сутринта е възможно да почувствате натиск или необходимост да се съобразите с чужди правила и очаквания. Денят е подходящ за търпеливи действия и подреждане на важни задачи. Вечерта може да донесе напрежение между работата и личния живот. Не позволявайте на умората да определя тона на разговорите Ви.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и отношенията с хора, които споделят Вашите идеи, ще бъдат по-важни от обичайното. Сутринта е възможно да се почувствате разочаровани от нечие закъснение или липса на достатъчно ентусиазъм. Денят ще върви по-леко, ако не очаквате всичко да се случва според Вашия ритъм. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в разговорите. Оставете място за повече разбиране и чувство за хумор.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще Ви подтикнат да бъдете по-внимателни към собствените си граници и енергия. Сутрешните часове са подходящи за спокойна работа, размисъл и довършване на неща, които изискват концентрация. Денят не е подходящ за прибързани решения или прекалено емоционални разговори. Вечерта може да донесе напрежение, свързано с неизказани чувства или стари теми. По-добре е да дадете време на емоциите да се успокоят.
Везни (24.09 - 23.10)
Денят ще бъде по-личен и наситен с различни емоции и размисли. Сутринта може да почувствате дистанция от човек, от когото очаквате повече внимание или разбиране. Вместо да се затваряте в себе си, опитайте спокойно да изразите какво Ви тревожи. Вечерта носи по-силни реакции и желание всяка страна да бъде чута и оценена. Добре е да избягвате крайности и драматични изводи.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните задачи ще изискват повече внимание и търпение още от сутринта. Възможно е да се почувствате ограничени от чужди решения или забавяне на планове. Денят е подходящ за подреждане на финансови въпроси и довършване на започнати ангажименти. Към вечерта може да възникне напрежение около покупки, разходи или различни желания в семейството. Не е необходимо да угаждате на всички едновременно.
Лъв (24.07 - 23.08)
Хората около Вас ще бъдат по-чувствителни и по-лесно засегнати от думите Ви. Сутринта е добре да избягвате резки реакции или желание да налагате мнението си на всяка цена. Денят е подходящ за срещи, кратки пътувания и подреждане на планове. Вечерта носи повече напрежение в общуването и риск от недоразумения заради преувеличени очаквания. Спокойният тон ще Ви помогне да запазите хармонията.
Рак (22.06 - 23.07)
Периодът Ви дава повече яснота за собствените цели и помага да усещате по-ясно какво е важно за Вас и какво вече няма място в живота Ви. Сутрешните часове може да Ви натоварят с повече отговорности или с необходимост да се съобразявате с чужди изисквания. Денят е подходящ за подреждане на семейни или лични въпроси. Вечерта обаче може да донесе прекалено високи очаквания или разочарование в разговор с близък човек. Опитайте да не приемате всичко твърде лично.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Разговорите ще бъдат важна част от деня, но не всички хора около Вас ще бъдат готови за леко и непринудено общуване. Сутринта може да донесе по-сериозен тон или усещане, че някой е твърде критичен. Вместо да реагирате остро, опитайте да запазите спокойствие и чувство за мярка. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в личните отношения. Не давайте обещания под влияние на моментно настроение.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм и ясните правила ще Ви помогнат да се чувствате по-спокойни днес. Сутринта е възможно да се наложи да се съобразите с ограничения или чуждо настроение, което Ви натоварва повече от обичайното. Денят е подходящ за практични задачи и разговори, които изискват търпение. Към вечерта може да усетите напрежение между желанието за комфорт и натрупаните ангажименти. Добре е да си оставите време за почивка и тишина.
Овен (21.03 - 20.04)
Още в началото на деня може да почувствате, че околните очакват повече търпение и внимание от Ваша страна. Сутрешните часове са подходящи за спокойни разговори и внимателно планиране на задачите. Не е нужно да решавате всичко веднага или да поемате чуждите отговорности върху себе си. Вечерта може да донесе разминаване в очакванията с близък човек или напрежение около лични планове. Повече мекота в думите ще Ви помогне да избегнете ненужни спорове.
Коментари
1 Майна
Дотам ли я докарахте,бе...С шашми нищо няма да промените
Коментиран от #6, #27, #42, #77
10:04 22.06.2022
2 5232
Коментиран от #51, #72
10:06 22.06.2022
3 Този коментар е премахнат от модератор
4 Збигнев Бжежински
Коментиран от #14
10:07 22.06.2022
5 Баценце
10:07 22.06.2022
6 ХА, да бе
До коментар #1 от "Майна":
верно и при мен така стана, че даже гласовете за Ицко Ухото се качиха с един. Нагледно как се камипулират соц, моц и всекви други проучвания и анкети..Коментиран от #75
10:08 22.06.2022
7 Истината
Коментиран от #55
10:09 22.06.2022
8 Хорейшо
10:10 22.06.2022
9 Този коментар е премахнат от модератор
10 Българин
Ако има избори дано да не влезе.
Стискам палци да има нова управляваща коалиция само от ПП и ДБ!
В името на европейското бъдеще на България и просперитета на българите.
Коментиран от #15, #36, #69, #74
10:11 22.06.2022
11 Мето
Коментиран от #19
10:12 22.06.2022
12 Свободен независими гражданин
Коментиран от #17, #76
10:14 22.06.2022
13 ИСТИНАТА
10:14 22.06.2022
14 Пробита Копейка Патреот
До коментар #4 от "Збигнев Бжежински":
Идваме.Много сме.Аз,Софиянеца,Язовеца,Телето,Катъра на Хана имаме и един индианецТаКумЗе.Коментиран от #32
10:14 22.06.2022
15 5232
До коментар #10 от "Българин":
Транформътите сте преходни, вчера световната плувна федерация забрани на трансформъри, да се съзтезават. малка , но важна стъпка към нормализация!10:14 22.06.2022
16 Този коментар е премахнат от модератор
17 Този коментар е премахнат от модератор
18 Пепи
Коментиран от #41
10:15 22.06.2022
19 1111
До коментар #11 от "Мето":
хахах, не знам от колко време следиш политика, но до сега свяко ново правителство обявява война на мафията и нищо, всички приключва само на думи :DКоментиран от #28
10:16 22.06.2022
20 Този коментар е премахнат от модератор
21 Майна
Коментиран от #25
10:16 22.06.2022
22 Наблюдател
10:16 22.06.2022
23 Този коментар е премахнат от модератор
24 Майна
Коментиран от #26
10:19 22.06.2022
25 Майна
До коментар #21 от "Майна":
Тоя дето краде Никове си ,заработваш ли бе, не ти ли присяда това...10:20 22.06.2022
26 Този коментар е премахнат от модератор
27 нннн
До коментар #1 от "Майна":
По същия начин машинният вот може да се манипулира и при гласуването на избори. Затова задължително трябва да се броят всички хартиени отрязъци!10:32 22.06.2022
28 Чоко
До коментар #19 от "1111":
Ами то от постовете ти веднага си личи при кой си на работа. Другите "умнико" само се обявяваха за борба с корупцията, но реална борба с корупцията започнаха само тези.10:33 22.06.2022
29 Хаха
Кремълските клакьорки и агенти си проличаха пределно ясно .....
10:37 22.06.2022
30 Мдаа
10:38 22.06.2022
31 Бай Иван
Тоз кафал Хр. Иванов немой фана и 1 % на следващите избори ама "Америка за България" продължават да помпят с пари такива умрели партии.
10:39 22.06.2022
32 Този коментар е премахнат от модератор
33 Ъхъъъ
11:08 22.06.2022
34 Флипп
11:10 22.06.2022
35 ФАКТИ
11:15 22.06.2022
36 АБВ
До коментар #10 от "Българин":
Никога повече ПП и ДБ в парламента Да живее България11:22 22.06.2022
37 жокер
11:57 22.06.2022
38 чичо
12:25 22.06.2022
39 минавайки
12:27 22.06.2022
40 джок
12:28 22.06.2022
41 Не е вярно
До коментар #18 от "Пепи":
Просто не могат да смогнат. Сега тролят в новините за успехите на безаналогова руска армия, която пак е постигнала напредък с 10 см. в завод "Азот".12:39 22.06.2022
42 Този коментар е премахнат от модератор
43 Путя Ватенката
12:47 22.06.2022
44 Гочо
Коментиран от #45, #57
12:56 22.06.2022
45 геноцид
До коментар #44 от "Гочо":
Каква е идеята на кИро и компания , крадене до гроб и дълбок поклон на килимчето на Козяк !Коментиран от #49, #52
13:15 22.06.2022
46 Този коментар е премахнат от модератор
47 Свободен независим гражданин
До коментар #17 от "ХАхХАх":
Ти затова ли си мечтаеш.13:35 22.06.2022
48 1520
Коментиран от #50
13:36 22.06.2022
49 Този коментар е премахнат от модератор
50 888
До коментар #48 от "1520":
Страдаш за проста....а бойо сигурно13:37 22.06.2022
51 ПЕРНИК
До коментар #2 от "5232":
Понеже в БЛИЦ не са!?14:00 22.06.2022
52 Гочо
До коментар #45 от "геноцид":
А идеята на Бойко....пляскаше ли с ръце когато му казваха...кънграчулейшън Борисов......или искаш пак да слушаме СССР...Коментиран от #56
14:10 22.06.2022
53 Zа родину
14:26 22.06.2022
54 Zа родину
14:30 22.06.2022
55 Истината 2
До коментар #7 от "Истината":
Манипулация се пише бе патриот :D14:47 22.06.2022
56 Този коментар е премахнат от модератор
57 Драйфус
До коментар #44 от "Гочо":
Не забравяй и за трудовите лагери,в които ще въдворява непокорните!15:05 22.06.2022
58 Гочо
До коментар #56 от "геноцид":
Ти си плюй,...лошо няма..ама не си с Центове...не си с Рубли...по рождение ли си плюеш....Коментиран от #60
15:27 22.06.2022
59 гост
15:37 22.06.2022
60 геноцид
До коментар #58 от "Гочо":
Ясен си ми грантаджийче , ама дръж се за опорката , че нищо няма да заработиш днес .....Коментиран от #63
15:44 22.06.2022
61 7777777
15:51 22.06.2022
62 333
16:03 22.06.2022
63 Гочо
До коментар #60 от "геноцид":
Пишеш несвързано,...да не си минал инсулт....16:16 22.06.2022
64 Този коментар е премахнат от модератор
65 Този коментар е премахнат от модератор
66 Я Я Я Я ДА
21:05 22.06.2022
67 КРОКОДИЛА
21:06 22.06.2022
68 Я Я Я Я ДА
21:08 22.06.2022
69 Петър
До коментар #10 от "Българин":
Ти май не си Българин? Мисля че си ваксиран веган, тротинеткаджия, “слава украине”, лгбти !21:22 22.06.2022
70 Я Я Я Я ДА
02:02 23.06.2022
71 сороснерес
06:53 23.06.2022
72 сороснерес
До коментар #2 от "5232":
Просто кирчовци за времето което управляват се занимаваха с какво ли не..Украйна,Македония...личните си интереси..а през това време горивата и газта скочиха няколко пъти..а обещаните компенсации в размер на 25стотинки вече изглеждат жалки на фона днешната цена на дизела и бензина...Утре ще удари 4 лв...Да си ходят обратно в сащ да им платят за "чудесна" работа..06:54 23.06.2022
73 ЦарВул
07:53 23.06.2022
74 Този коментар е премахнат от модератор
75 СЕРВИТЬОРА
До коментар #6 от "ХА, да бе":
Да не гласуваш само ти08:48 23.06.2022
76 Сойка Присмехулка
До коментар #12 от "Свободен независими гражданин":
Поздравления за чувството за хумор!08:51 23.06.2022
77 дзверо
До коментар #1 от "Майна":
И защо си мислиш, че само ти си гласувал в този момент!? По същото време други са гласували против Костадинов и те така! Малко акъл, ама да ти идва навреме!Коментиран от #79
09:10 23.06.2022
78 геноцид
10:29 23.06.2022
79 Гъста мрежа от хомосексуалисти
До коментар #77 от "дзверо":
А ти защо си мислиш, че можеш да мислиш?!11:05 23.06.2022