-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Коментари
1 БСП за България и Радев
Коментиран от #16, #29, #49
10:04 24.06.2022
2 Факт
Коментиран от #20, #26
10:04 24.06.2022
3 🏴☠️🏴☠️🏴☠️Някой си🏴☠️🏴☠️🏴☠️
Не разбра ли, че вече си никой?
Толкова никой, колкото беше преди Радев да те вкара във властта!
10:05 24.06.2022
4 Българка
Коментиран от #6, #10, #23
10:06 24.06.2022
5 радев напъва
Коментиран от #14
10:06 24.06.2022
6 Този коментар е премахнат от модератор
7 Този коментар е премахнат от модератор
8 екс премиер
10:23 24.06.2022
9 Петков е национален предател
Коментиран от #19
10:23 24.06.2022
10 Този коментар е премахнат от модератор
11 Анализатор
Стегнат обран и аргументиран на Радев и махленски и инфантилен на Петков......
10:25 24.06.2022
12 Анализатор
Българи....Ами не знаят..Тито знае но той умря!?
Коментиран от #53
10:31 24.06.2022
13 Лай но
10:32 24.06.2022
14 Ми не
До коментар #5 от "радев напъва":
Напъва се кири , от напъване пролапс ще получи.10:33 24.06.2022
15 Този коментар е премахнат от модератор
16 Чоко
До коментар #1 от "БСП за България и Радев":
Ами аз не мисля, че Радев има някакви топки, защото го е страх страна членка на НАТО да изпрати оръжие на страна нападната и подкрепяна официално от НАТО. И това ми било генерал. Този е вторият "чехльо". Гласувах за него, защото оня беше още по-смешен.10:58 24.06.2022
17 ЦарВул
Коментиран от #28
10:58 24.06.2022
18 Чип и Дейл
11:03 24.06.2022
19 Чоко
До коментар #9 от "Петков е национален предател":
Не бе човече вие от Възраждане сте национални предатели, които искат да превърнат България в Задунайска република. Мутрофанова ви хвърля копейки и вие се радвате като деца на бонбонки.Коментиран от #51
11:04 24.06.2022
20 Да ,да,ама друг път
До коментар #2 от "Факт":
Не съм гласувала за Радев, защото ми беше отвратително,с вдигнат юмрук да нарича част от българите мутри.Обаче сега виждам,че е най-трезвомислещият.И най-хубавото,което могат да направят,е да продължат договора за руска газ,поне докато намерят нормален начин за девирсификация.Иначе,Кирил Петков и приятели ,ни караха ние да плащаме за войната в Украйна.И напълно безумно е,да се хвалят,че те са толкова послушни.Или алчни.Щото сложиха посредници.Ама нас ни будалкат.11:23 24.06.2022
21 Митрофан
11:35 24.06.2022
22 За киро
12:00 24.06.2022
23 я па тая
До коментар #4 от "Българка":
Аааа, и този път прекали... Но , да те попитам,.. до завчера на плюеше ли по Премиера,.. а сега се опитваш и срещу Президента,.. Не те ли е срам да си като фурнаджийскалопатаКоментиран от #27
12:02 24.06.2022
24 геноцид
12:06 24.06.2022
25 Наблюдател
12:08 24.06.2022
26 Бг. Европа
До коментар #2 от "Факт":
Няма лошо, какво като подпише, стига да е изгоден за страната, не са важни нито краварите, нито руснаците, важен е българския интерес12:09 24.06.2022
27 Българка
До коментар #23 от "я па тая":
Ако не си разбрал, това е оная пенсионерката , супер фен на Ристе крадливото от ДБ. Платен трол на ПП. Една от 50 - те протестиращи "ЗА" правителството. В случая фатмака е прав (не го харесвам) , Кире се уплаши и сега няма правилен ход. ГЕРБ и ДПС го изненадаха и сега или трябва да подкрепи техните искания (ще го намразят лумпените от ПП), или са откаже, а тогава господарите му ще го заличат. За това е целия цирк.12:29 24.06.2022
28 Този коментар е премахнат от модератор
29 Свиленски
До коментар #1 от "БСП за България и Радев":
Е колко ТОПКИ да има Р.Р. че Просто Киро да не се мери с него ? Май Киро има повече ТОПКИ от Радев щом върти и Лена на въртележката а Деса търси втора въртележка в Испания!13:21 24.06.2022
30 ясен
13:31 24.06.2022
31 мхмммм
Коментиран от #41
13:44 24.06.2022
32 Ха Ха
13:45 24.06.2022
33 гост
Коментиран от #35
14:37 24.06.2022
34 Гост
Коментиран от #45
15:09 24.06.2022
35 ама друг път
До коментар #33 от "гост":
Теб лично кИро с какво те подпомогна ?!?15:10 24.06.2022
36 Я Я Я Я ДА
16:48 24.06.2022
37 джок
17:18 24.06.2022
38 Този коментар е премахнат от модератор
39 Я Я Я Я ДА
Коментиран от #42
18:02 24.06.2022
40 ФАКТИ
18:11 24.06.2022
41 айде де
До коментар #31 от "мхмммм":
Ти пък от къде знаеш,.. да не сте яли заедно кауни и карпузи18:19 24.06.2022
42 СТИГА БЕ
До коментар #39 от "Я Я Я Я ДА":
ти защо не си пиешЛОПЕДИУМА и да излезеш от тоалетната... до к0га ще клечиш тамКоментиран от #48
18:22 24.06.2022
43 Кокос
20:02 24.06.2022
44 немил-недраг
23:01 24.06.2022
45 Този коментар е премахнат от модератор
46 марони
Трепери Европо,защото не си виждала такива негодници-разсипници!И аромната бомба бледнее пред техните разрушителни способности!
Коментиран от #50
23:44 24.06.2022
47 Дончо
23:45 24.06.2022
48 ПАВКАТА ОТ ОРКЕСТЪРА
До коментар #42 от "СТИГА БЕ":
АБЕ ТИ НА ТОЯ НЕ МОЖЕШ ДА МУ СЕ НАЧУДИШ ПРОСТО , НОСИ СИ ПАНТАЛОНИТЕ В РЪЦЕТЕ ,А ИМА РАЗТРОИСТВО НА МОЗЪКА , А АЗ СИ МИСЛЕХ ЧЕ СЕ Е УВЪРТЕЛ , ТО ГОРКОТО УМСТВЕНО НЕ БИЛО ДОБРЕ !!!😂😃😄😀😁!!!.00:05 25.06.2022
49 Факт
До коментар #1 от "БСП за България и Радев":
Кирил Петков го сложи за премиер Румен Радев а Радев хомжаорсви президент Борисов.. ...така че целият ви цирк е излишен...Радев той е най големия виновник за положението в България ..и за поскъпва ето на всичко до непоносими цени...онзи който подведе част от народа за някаква си промяна ..без да и казва че промяната ще е опустошителна за народа...това е самата и цялата истина ..Радев съсипа държавата буквално за една година ..и не разбирам защо се крие като мишка..в последно време ..преди лаеше като отвързан по-ияр ..сега когато разбра че съсипа държавата...почна да се оправдае с правителството..че кой създаде това правителство бе ид-от...нали точно ти заговори за някаква си промяна ..точно тази партия ни управлява до сега "продължаване промяната"...е и до къде стигнахте...тотално унищожение на всичко..безхаберие в всеки един отрасъл..нетърпима инфлация...това ли предложихте на народа....да отстраните герб за да унищожите и народа ....а някои откачени продължават да са си заврели главите от.ад..и да си ви подкрепят...и до като не направите 10 лв горивото и 5 лева хляба те няма и да се опомнят.....защото как да обясниш на луд че е луд... Радев и Петков...двойката която върна България 200 години назад...честитя ви промяна...00:41 25.06.2022
50 Факт
До коментар #46 от "марони":
Човече дори си нямаш и на представа колко точно конкретно и ясно си написал всичко..и най важното е че това е самата истина казана в прав текст по много забавен начин....един президент успя да привлече Бол ид-оти и некадърници...и да съсипе цялата ни държава точно за няма и година...и се чудя този народ дето продължава да му лице зад.ка...хорали са ..или си някакви малоумни ид-оти които са и кьорави и слепи едновременно и нито виждат нито чуват какво се случва в държавата...и най вече как народа беше смачкан за нула време...и най нагло продължаваш да говориш за промяна...при положение че именно с тяхната промяна и нечовешка инфлация направиха народа 3 пъти по беден...какъв е тоя народ ..да дойде някой у вас да ти вземе половината пари..и ти да му се кефиш...е Колко луд трябва си ..не разбирам...00:52 25.06.2022
51 Гъста мрежа от хомосексуалисти!
До коментар #19 от "Чоко":
Ако хвърчаха копейки , отдавна Възраждане щяха да управляват! Достатъчни ще са 1:100 от центовете които подхвърлят от Америка04:10 25.06.2022
52 Петко
05:59 25.06.2022
53 Вальо
До коментар #12 от "Анализатор":
Кой ти каза, че не знаят. Питай ги ще ти отговорят веднага, много е просто. Никой не иска да има общо с най крадливата и корумпирана шайка08:50 25.06.2022
54 Я Я Я Я ДА
17:55 25.06.2022
55 нормален
18:53 25.06.2022