-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Емоционалната атмосфера днес ще бъде по-мека и приятна за Вас. До обяд ще се чувствате добре сред хора, които умеят да създават уют и спокойствие. Следобедът носи повече движение, разговори и дребни промени в плановете. Вместо да се притеснявате от неочакваното, опитайте да се насладите на спонтанните моменти. Вечерта е чудесна за музика, творчество и разговори, които оставят хубаво усещане.
Водолей (21.01 - 19.02)
Настроението Ви ще стане по-живо и вдъхновяващо с напредването на деня. До обяд ще предпочитате спокойни занимания и хора, които не изискват прекалено много внимание от Вас. Следобедът обаче носи повече лекота, желание за срещи и нужда от разнообразие. Венера в Лъв ще постави акцент върху отношенията и ще направи разговорите по-топли и искрени. Вечерта може да поднесе интересна изненада или внезапно решение за излизане.
Козирог (23.12 - 20.01)
Практичните задачи ще вървят леко в първата половина на деня и ще Ви донесат усещане за подреденост. До обяд ще успявате спокойно да организирате важни детайли и да избегнете излишно напрежение. Следобедът ще внесе повече движение и разнообразие в ежедневието Ви. Възможно е да промените плановете си в последния момент, но това ще се окаже приятно решение. Вечерта е добра за отпускане и по-свободна атмосфера.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Още от сутринта ще усещате желание за движение, срещи и по-леко настроение. Денят е подходящ за пътувания, разговори и занимания, които Ви носят вдъхновение. Следобедът ще насочи вниманието Ви към отношенията и хората, с които споделяте планове и идеи. Венера в Лъв ще Ви даде повече увереност и желание да показвате чувствата си открито. Вечерта носи приятни изненади и неочаквани емоции.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Съботата ще Ви подтикне да търсите повече спокойствие и сигурност в обстановката около себе си. До обяд денят е благоприятен за финансови теми, подреждане на дома или практични решения. Следобедът ще внесе повече динамика в отношенията и разговорите. Възможно е някой да Ви изненада с поведение или предложение, което не сте очаквали. Вечерта е добре да не реагирате прибързано и да оставите събитията да се развият естествено.
Везни (24.09 - 23.10)
Красивите моменти и приятната атмосфера ще бъдат особено важни за Вас днес. Венера в Лъв ще внесе повече топлина в приятелствата и личните отношения. До обяд е възможно да получите добра новина или подкрепа от човек, на когото държите. Следобедът носи желание за движение, нови идеи и разнообразие. Вечерта може да Ви изненада с интересен разговор или внезапна промяна на плановете.
Дева (24.08 - 23.09)
Спокойният ритъм в първата половина на деня ще Ви помогне да подредите мислите и задачите си без напрежение. До обяд ще успявате лесно да намирате практични решения и да избягвате ненужни конфликти. Следобедът ще стане по-динамичен и може да Ви се прииска да смените обстановката или да направите нещо различно. Вечерта е подходяща за интересни разговори и хора, които Ви вдъхновяват. Оставете място за малко повече лекота и спонтанност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Навлизането на Венера във Вашия знак ще внесе повече увереност, чар и желание да се наслаждавате на живота. Ще привличате внимание без усилие и хората около Вас ще търсят компанията Ви. Денят е подходящ за срещи, забавления и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече движение и интересни разговори. Вечерта може да поднесе внезапна идея или среща, която да промени плановете Ви по приятен начин.
Рак (22.06 - 23.07)
Денят носи повече мекота и желание да прекарвате време с хора, които Ви карат да се чувствате спокойни. До обяд атмосферата ще бъде особено благоприятна за семейни срещи и приятни разговори. Следобедът може да Ви подтикне към размисъл за лични желания, които дълго сте оставяли на заден план. Вечерта е възможно да получите неочаквана новина или покана. Позволете си малко повече спонтанност и настроение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Следобедът ще Ви донесе прилив на енергия и желание да бъдете в центъра на събитията. До тогава е добре да не се претоварвате с излишни ангажименти и да си позволите по-спокойно темпо. Венера в Лъв ще направи общуването Ви по-топло, уверено и привлекателно. Хората ще реагират добре на чувството Ви за хумор и естествения Ви чар. Вечерта е чудесна за срещи, нови впечатления и приятни изненади.
Телец (21.04 - 21.05)
Днес ще имате усещане за стабилност и вътрешен комфорт. Денят е подходящ да обърнете внимание на неща, които Ви носят удоволствие и спокойствие. До обяд ще усещате повече подкрепа и лекота в отношенията с околните. Следобедът ще насочи вниманието Ви към практични въпроси и кратки разговори, свързани с бъдещи планове. Вечерта носи желание за повече свобода и малко бягство от рутината.
Овен (21.03 - 20.04)
Съботният ден започва с приятно усещане за спокойствие и повече увереност в личните решения. До обяд разговорите ще вървят леко, а около Вас ще има хора, готови да съдействат или да споделят добра новина. Следобедът постепенно ще внесе повече движение, срещи и желание за разнообразие. Вечерта може да Ви изненада с неочаквана покана или спонтанна промяна в плановете. Колкото по-гъвкаво подхождате, толкова по-приятно ще премине денят.
Коментари
1 Този коментар е премахнат от модератор
2 честен ционист
Коментиран от #29, #30, #33, #72, #113
10:09 18.05.2026
3 Този коментар е премахнат от модератор
4 Напълно подкрепям арх Миланов
Коментиран от #19, #74
10:10 18.05.2026
5 СДС лапачката на грантове и др. неща
До коментар #1 от "Гост":
като се завърна неуспяла от САЩ по едно време рекламираше и БСП. Не ви е удобно да го помните това Оземпиковите тролчета. Толкоз за морала на Ивомирчевците и другите подобни "демократи".10:10 18.05.2026
6 Сила
До коментар #1 от "Гост":
Бях забравил тая простотия в езерото ....верно беше тоя НЕНОРМАЛНИК !!!10:11 18.05.2026
7 Шокиран шекелджия на Оземпика
10:11 18.05.2026
8 Този коментар е премахнат от модератор
9 Този коментар е премахнат от модератор
10 Трол
Коментиран от #16, #32
10:15 18.05.2026
11 И какво общо има това
До коментар #3 от "Сила":
С Евровизията и нашата представителка?И да са подарили, подарили са не твои, а собствени имоти.
Оди се друсай на банга ранга.
10:16 18.05.2026
12 Този коментар е премахнат от модератор
13 Намериха се
Коментиран от #78
10:16 18.05.2026
14 Нека да пиша
Коментиран от #25
10:17 18.05.2026
15 Чунга Чанга лицемерие
10:17 18.05.2026
16 На колко
До коментар #10 от "Трол":
Магистрали си?10:17 18.05.2026
17 Да кажа
Коментиран от #80
10:17 18.05.2026
18 Хасковски каунь
И не гледам кич. Предпочитам Сан Ремо
10:18 18.05.2026
19 Хипитата
До коментар #4 от "Напълно подкрепям арх Миланов":
Льольо, никога не са били анархисти!Коментиран от #65
10:20 18.05.2026
20 Е, както
10:20 18.05.2026
21 Дара
Коментиран от #23, #28
10:20 18.05.2026
22 Този коментар е премахнат от модератор
23 сара
До коментар #21 от "Дара":
И какво от това ???Коментиран от #39
10:21 18.05.2026
24 той е прав за това , а и самата
10:21 18.05.2026
25 Този коментар е премахнат от модератор
26 Този коментар е премахнат от модератор
27 Лично мнение
Лично бих харесъл нещо по-стойностно и на български - по-представително. Би трябвало всеки да изпълнява нещо характерно, типично за страната си. Въпреки че тогава англоезичните биха имали предимство, но това е друга тема.
НО!!! Изпълнението Бангаранга беше перфектно - хореография - всичко изпипано и най-доброто сред останалите.
И запомнящо се.
Коментиран от #125
10:23 18.05.2026
28 Този коментар е премахнат от модератор
29 Антиционист
До коментар #2 от "честен ционист":
Къв пущунски бе, тва е некъв ямайски диалект и означава "бунт". Подобна фраза има и на маорски със значение "бум-бум". Във всеки случай няма нищо общо с кукерите, както се опитаха да оправдаят това недоразумение, нито с българския фолклор. А дали няма политика, след като ако не беше спечелила Дара, щеше да победи "европейската" държава Израел, която трябваше да бъде изваде от конкурса. А тия, дето ги храним и въоръжаваме толкова години, не дадоха един глас за нас.10:24 18.05.2026
30 Пропуснал
До коментар #2 от "честен ционист":
Си да кажеш, че се пее на английски, а ритъмът е на дивашко, африканско племе!10:25 18.05.2026
31 Този коментар е премахнат от модератор
32 Не обиждай
До коментар #10 от "Трол":
Космоса!В него място за диваштина няма!
10:26 18.05.2026
33 Хм Хм
До коментар #2 от "честен ционист":
На таблото пише БЪЛГАРИЯ! Всички хейтъри да замълчат.Коментиран от #135
10:26 18.05.2026
34 Питам
Коментиран от #64, #128
10:27 18.05.2026
35 Локо сф
10:27 18.05.2026
36 мнение
Коментиран от #58
10:28 18.05.2026
37 Този коментар е премахнат от модератор
38 Този коментар е премахнат от модератор
39 Толкова колкото
До коментар #23 от "сара":
Артекс са подарявали апертаменти на двама седесера. Изтриха 3 защото бяха цитирани имената им.А мже и да има?
10:31 18.05.2026
40 Този коментар е премахнат от модератор
41 Бангам ви рангата
10:33 18.05.2026
42 Джънгъл мюзик ентъртеймънт
10:33 18.05.2026
43 в някои страни мислят че песента
10:35 18.05.2026
44 Християнин
10:39 18.05.2026
45 Този коментар е премахнат от модератор
46 софиянец
10:41 18.05.2026
47 Факти
Коментиран от #70, #95
10:42 18.05.2026
48 Дара с двойни стандарти
Коментиран от #120
10:43 18.05.2026
49 Този коментар е премахнат от модератор
50 Този коментар е премахнат от модератор
51 Този коментар е премахнат от модератор
52 Отдавна отпадналата от необходимост
10:49 18.05.2026
53 Този коментар е премахнат от модератор
54 Този коментар е премахнат от модератор
55 А пък аз искам да попитам
Г- н Демерджиев, защо се допусна това струпване на и без това уязвимото от американските самолени хора? Това го намирам за безпрецедентен случай да застрашиш живота на толкова хора и да да използваш служители и ресурси да охраняват една певачка, повече от охраната на президента?
10:56 18.05.2026
56 Този коментар е премахнат от модератор
57 Този коментар е премахнат от модератор
58 честен ционист
До коментар #36 от "мнение":
Израелската песен беше най-добрата. Изпълнителят професионалист, за разлика от останалите аматьори с изключение на австралийката.10:59 18.05.2026
59 Васко Махалата
11:02 18.05.2026
60 Мъка, мъка
Коментиран от #67
11:02 18.05.2026
61 Този коментар е премахнат от модератор
62 Народът на Бг
България се превърна в "Бангаранга"
Дано правителството на "Прогресивна България"
да стабилизира страната и спре Разпада на България!
11:03 18.05.2026
63 А стига , бе ?!
11:08 18.05.2026
64 Куче касичка
До коментар #34 от "Питам":
“ Евровизия отдавна не е просто музикален конкурс, а политически инструмент, който агресивно размива представите за естетика и вкус с перверзни ценности.Процесът на принизяване на масовия вкус не е от вчера - той се насажда методично и упорито. Това не е култура - това е шум, представен като нещо нормално, нормална перверзност, която хората приемат, стига да е поднесена достатъчно шумно и лъскаво. Такава всеядност не търси смисъл и не прави разлика между стойностно и кухо съдържание.”Ха сега кажи какво ти хареса в “българската” песен - текста, хореографията, костюмите или самото изпълнение.
11:09 18.05.2026
65 Зависи
До коментар #19 от "Хипитата":
От гледната точка11:12 18.05.2026
66 Анонимен
Коментиран от #73, #99
11:13 18.05.2026
67 Сила
До коментар #60 от "Мъка, мъка":
Сестра Миряна в случая е с констипация ...газа е по Боташ , но това е друга тема11:16 18.05.2026
68 Толкоз по темата
Коментиран от #100, #101, #102
11:16 18.05.2026
69 Този коментар е премахнат от модератор
70 Коцко
До коментар #47 от "Факти":
Альошата не е в Бургас11:18 18.05.2026
71 Този коментар е премахнат от модератор
72 Истински русофил
До коментар #2 от "честен ционист":
Победата на България на конкурса за песен на Евровизия през 2026 г. може да се счита за обективна, тъй като певицата изпълни най-силната песен сред останалите участници, каза продуцентът Йосиф Пригожин пред ТАСС. Знаете ли, победата на България определено е заслужена, както и второто място на Израел. Това са хитови песни. И ако говорим за музикален конкурс, тогава за мен тези първи две места са обективни“, каза Пригожин.Обобщавайки, продуцентът отбеляза, че този път не политиката, а музиката спечели Евровизия.
Коментиран от #82
11:22 18.05.2026
73 Този коментар е премахнат от модератор
74 Този коментар е премахнат от модератор
75 Толкоз
11:25 18.05.2026
76 Един друг
Може да си пуснете Кобзон и Муслин Магомаев за да успокоите душата си.
Коментиран от #81
11:31 18.05.2026
77 Анонимен
До коментар #73 от "Сила":
Пламен Мирянов не е женен, не лъжи!Коментиран от #86, #88
11:31 18.05.2026
78 Мнение
До коментар #13 от "Намериха се":
Подарихме 40млрд валутен борд (на някого), за да може едно манипулирано момиче да "спечели" нагласен и откровено сатанински конкурс?!КРЕЩЯЩО КРАЙНО ВРЕМЕ Е НАРОДЪТ БЪЛГАРСКИ ДА СИ ВЪРНЕ КОНТРОЛЪТ ВЪРХУ ДЪРЖАВАТА!
АКО И РУМЕН РАДЕВ ПРОДЪЛЖАВА С ЕВРОАТЛАНТИЧЕСКИЯТ СЛУГИНАЖ, СЪС СИГУРНОСТ НЯМА ДА ИЗДЪРЖИ ПЪЛЕН МАНДАТ!!!
11:33 18.05.2026
79 Анонимен
11:36 18.05.2026
80 Мммммм, дааааа
До коментар #17 от "Да кажа":
Беше направена така, че да спечели. Което, отнесено към самата същност на песента, я прави далеч от изкуството за нормални хора. Което пък вече говори за това какви хора харесват това "изкуство", че го и сложиха на първо място. И сега тази чалга ще става химн на училища у нас, ще възпитава ценности... Кошмар. Тази цивилизация не върви на добре.11:37 18.05.2026
81 Предпочитам АBBA
До коментар #76 от "Един друг":
ГолЕм успех, нЕма що! БАНГАРАНА 🤣🤣🤣🤣🤣11:38 18.05.2026
82 честен ционист
До коментар #72 от "Истински русофил":
Йосиф Пригожин е от еврейски произход и със сигурност догодина ще има покана за вип ложата на Евровидението.11:39 18.05.2026
83 БКП
11:41 18.05.2026
84 Фея
11:43 18.05.2026
85 боян расате
11:45 18.05.2026
86 Сила
До коментар #77 от "Анонимен":
"СЕСТРО" , ТИ СИ "БРАТ" ...!!?11:46 18.05.2026
87 77 ок б има или или й
11:47 18.05.2026
88 Сила
До коментар #77 от "Анонимен":
Пардон , омъжен е ....моя грешка , сори !!!Все ги бъркам традиционните християнски ценности на баба ви Гуси ....
Коментиран от #92
11:50 18.05.2026
89 Рангабанга!
Гръцки композитор, шведски режисьор и танцьори, и източни капитали...Ямайски ритми...Глобален проект, който ще стане глобален хит.
Ако Дара изписва поне името си на кирилица, ще разберем дали е и добър, благодарен човек.
11:50 18.05.2026
90 Метресата от Барселона
11:53 18.05.2026
91 опаааа...
11:53 18.05.2026
92 Анонимен
До коментар #88 от "Сила":
Ами да, като нямаш какво да отговориш, ще почнеш да обиждаш, то е ясно.Коментиран от #97
11:54 18.05.2026
93 Максуда
11:54 18.05.2026
94 бангаранга в превод от ямайски
Коментиран от #96
11:55 18.05.2026
95 Те ли ти бъркат в очите?
До коментар #47 от "Факти":
Явно си невеж, защото не знаеш, че руските, както ги наричаш паметници (вероятно имаш предвид на на Червената армия, победителка над хитлеризма и спасила ЦЯЛА ЕВРОПА), ги има във ВСИЧКИ европейски страни и ДНЕС - да те светна за паметника на съветския войник в Трепов парк - Берлин, за този във Виена, Братислава, спирка на метрото Сталинград в Париж и т.н. При това нас ни е завладяла армията на ТРЕТИ УКРАИНСШ фпонт, на която окраина правим поклони днес. Аман от малцинства, които не са ходили на училище и не чели нито една книга (Борисов поне твърди, че е чел "Винету"). Ако са руски, тогава МИГОМ да разрушим паметника на Цар Александър Втори в центъра на София и др.ЩО ЗА ПРИМИТЕВНА ПРОСТОТИЯ пред истарията!!!
11:56 18.05.2026
96 Последният софиянец
До коментар #94 от "бангаранга в превод от ямайски":
Който се опита да припее "Бангаранга", ще го почерпя лично едно уиски в заведението си!11:57 18.05.2026
97 Сила
До коментар #92 от "Анонимен":
Има ли обидени , кой ?!? Защо ....?!?Колко пъти са "обидени" ....?!?
12:00 18.05.2026
98 На кантар
Коментиран от #103, #134
12:00 18.05.2026
99 Уааау
До коментар #66 от "Анонимен":
Точно архитект да говори за чалга?Ами да си погледне новото строителство и да замълчи.12:01 18.05.2026
100 Толкоз
До коментар #68 от "Толкоз по темата":
Стига се занимавайте с този архитект и безсмислени опорки.. С църковни песнопеяния не можеш да спечелиш Евровизия. Важното е, че България е на световния форум, което носи и бъдещи инвестиции. Македонските хейтъри и нашенските пишат едно и също. Познайте защо.12:05 18.05.2026
101 Толкоз
До коментар #68 от "Толкоз по темата":
Стига се занимавайте с този архитект и безсмислени опорки.. С църковни песнопеяния не можеш да спечелиш Евровизия. Важното е, че България е на световния форум, което носи и бъдещи инвестиции. Македонските хейтъри и нашенските пишат едно и също. Познайте защо.12:05 18.05.2026
102 бай Иван
До коментар #68 от "Толкоз по темата":
Масово музикални експерти които гледам са удивени за това ,че сме стигнали първо място с такава "песничка". И не са руски да посочим . И не са се спрели само на "българската песен" за коментари , а точно професионално коментират всяко едно изпълнение на финала със силни и слаби страни на всяка песен. Който не вярва да потърси и гледа. Не мога да кажа колко са "експерти" но поне като такива са представени и слушайки ги не мога да не се съглася с оценката им за всяка песен достигнала финала. Хубаво ,че спечелихме, но не мисля,че тази песен ще остане поне в 1000 та български песни които бих слушал . Това е просто една еднодневка за масова европейска либерална консумация без много много да придираме за сериозни музикални качества. Това казват и музикалните експерти и съм съгласен напълно с тях. Това е съвременната модерна халтура , това печели, също като бързата "джънг храна "-засища някакви моментни потребности, но е вредна .Всеки що годе малко налучкващ ритъма си представя ,че може да го изпее и изтанциува и може би в това е тайната на "големият успех".12:10 18.05.2026
103 бай Иван
До коментар #98 от "На кантар":
Хубаво е да видиш "печалбата" за организаторите ?Не знам някой да е "спечелил" повече от дадените пари. Даже вече никой не ще и олимпиади да прави освен май Пекин .12:14 18.05.2026
104 Някой дава пари за това
12:14 18.05.2026
105 Пламен
12:19 18.05.2026
106 Друг път
12:20 18.05.2026
107 Дара може
12:25 18.05.2026
108 Ко речи?
Евровизия е тъп конкурс, с малоумни песни, ФАКТ. Но е ФАКТ и, че всички говорят и пишат за България, при това с добро..Нещо, което не се случва често. Така, че айде у лево.
12:25 18.05.2026
109 Еврейвизия
12:26 18.05.2026
110 Пръдлякис
Мада ви Рашка дори каза, че Дара е спечелила заслужено, така че спете спокойно!
Коментиран от #118
12:31 18.05.2026
111 Айгедотор
12:31 18.05.2026
112 Сийка
12:37 18.05.2026
113 Един от онези
До коментар #2 от "честен ционист":
Достатъчно е човек да Ви види правописа и ще разбере колко е сбкано малкото Ви същество ;-)Венсеремос!
12:40 18.05.2026
114 665
Песента е типичен "брейн рот" , както нашумелият италианският брейн рот 6-7, сега вече имаме и български такъв . Лошо нема , но по спокойно с дитирамбите .
Коментиран от #115
12:42 18.05.2026
115 Жалко за децата
До коментар #114 от "665":
С такива родители.12:50 18.05.2026
116 абе, хора,
Мърморковци, хайде стига негативизъм, оставете се на емоцията, която завладя почти целия свят. И на радостта, че милиони хора по света научиха за България и подкрепиха Дара, която е истински вулкан от енергия и емоции. Да е жива и здрава!
Коментиран от #119
12:57 18.05.2026
117 Този коментар е премахнат от модератор
118 Анонимен
До коментар #110 от "Пръдлякис":
Много подходящо име си си избрал.13:16 18.05.2026
119 Анонимен
До коментар #116 от "абе, хора,":
Те децата така се кефят и на Хелоуин, и на чалгата, и на кеча, и на наркотиците. Каквато и простотия да им предложите, за тях няма значение, важното е да е радостна. Но на Вас като на възрастен човек не подобава да се радвате на такива мерзости.13:21 18.05.2026
120 2365
До коментар #48 от "Дара с двойни стандарти":
Имаш спешна нужда от психиатър, не го отлагай !!!13:28 18.05.2026
121 1236
Коментиран от #124
13:31 18.05.2026
122 ъъъъъъъъъъъъъъ
13:46 18.05.2026
123 Мдаа
14:28 18.05.2026
124 ои8уйхътгрф
До коментар #121 от "1236":
А кое точно е българскуту у бездарната ви певачка? За текста на английски не се заяждаме, но да видим другото:Кое точно от следните:
- автора на текста, музика, аранжимент, танци, костюми
е дело на българин? Май НИЩО... Единственото общо в ваштъ дръжавичкъ е бездарнътъ певачка- че то и шимпанзе от зоопарка да бяхте взели разликата нямаше да е кой знае каква...
14:29 18.05.2026
125 Шапка зулуташака
До коментар #27 от "Лично мнение":
Бунга банга чимичанга,реприлският става все по натрапчив.15:21 18.05.2026
126 Този коментар е премахнат от модератор
127 Он рипа хоро у рилско езеро!
"Артекс" негова фирма ли е или е на много богат чужденец, а Мирянката е само подставено лице, което подкрепя националната идентичност на София, опитвайки се да нацвъка небостъргачи даже и в южната част на града, та не само да засенчват околните сгради, но и да спират чистия въздух, идващ откъм Витоша. Защото небостъргачите са отичитлен белег на нашата традиционна архитектура, например в средновековния Царевград Търнов или във възрожденските Мелник, Копривщица, Трявна и т.н.
18:01 18.05.2026
128 Този коментар е премахнат от модератор
129 Този коментар е премахнат от модератор
130 Тото 1 и Тото 2
Вярно ли е , че в този процес сме наели чужденци от гърция , Румъния , Скандинавия , както казаха ръководни кадри от БНТ ?
19:29 18.05.2026
131 Анонимен
20:37 18.05.2026
132 По-бездарни, болни и долни мусори
21:07 18.05.2026
133 тъй ли...
И каква любов от света, като това си е нагласен политически конкурс? Всеки е наясно с това и няма как да го маскирате.
Приказките за злоба, завист и т.н. са си просто оправдания и полулизъм. Престанете да заклеймявате хората с различно мнение от вашето, като хейтъри!
22:18 18.05.2026
134 тъй ли...
До коментар #98 от "На кантар":
За нормална държава може и да донесе приходи.У нас, това събитие ще донесе само негативи.
Ние нямаме бюджет за организация.
Нямаме капацитет за посрещане.
Нямаме способности за охрана.
И накрая всички ще трябва да изчистим България заедно.
22:26 18.05.2026
135 Сашеее мноо си такова
До коментар #33 от "Хм Хм":
То когато един поляк май беше, представи творението си географска карта като тоалетна пак така пишеше, значи ли според теб, че щом го пише трябва да се мълчи?01:00 19.05.2026
136 Този коментар е премахнат от модератор
137 Този коментар е премахнат от модератор
138 Иванчо Иванов
04:14 19.05.2026
139 Този коментар е премахнат от модератор
140 Михаил
04:45 19.05.2026
141 Банга нещо си
Защо никъде не откривам цената, която сме платили през телевизията майка за осъщетвяването на този "проект"? Мисля, че трябваше да получим повече за 700 000! Прав е архитекта!
06:17 19.05.2026
142 Демократ2
Мисля, че дори тези, които не харесват песента трябва да се радват, че България стана известна и всички говорят за страната ни. Има ни във всички международни медии. Това е успех. Браво.
За разлика от любимия на много тролове тук Путлер, който ни нарече малък страхлив народ в жалка страна и руските институции, които все искат да омаловажат успехите ни и да протестират срещу тях.
08:11 19.05.2026
143 дсдф
09:47 19.05.2026
144 Неизвестен
22:33 19.05.2026