Отидете към основна версия

6 086 9

Porsche 911 превърнато в хотрод?

Това определено ще бъде сметнато за "обезчестяване" от феновете на германския производител Porsche и по-точно поколението 964. То представлява един от последнитемодели на компанията с въздушно охлаждане и в момента цената му скача със сериозни темпове.

Тези неща явно не засягат французите от Danton Arts Kustoms и те са решили да обезчестят един от тези автомобили, като за целта го преобразят тотално. Тотално до толкова, че двигателя вече е в предната част и е много далеч от Германия - типичен голям американски V8, който идва от Chevrolet.

Освен него липсват и значително количество външни панели, като крайния резултат прилича на Ford Model T от началото на миналия век - шаси със стърчащи широки гуми напълно извън него. ПРетворяването на автомобила отнема близо година, като целта му е да бъде изложен на събитието Monaco International Auto Show. Проектът определено е странен, но различното понякога привлича без да е красиво.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини