Отидете към основна версия

4 629 7

Gemballa посегна на Ferrari

  • gemballa ferrari

Известното тунинг ателие Gemballa, занимаващо се основно с доработка на автомобили с марка Porsche, се зае със странен за нейната специализация проект - култовото Ferrari Enzo.

Идеята и самата поръчка за него идва от една арабската компания, позиционирана в Дубай. Името и е Ilyas and Mustafa Galadari Group.

Програмата за доработка получава името MIG-U1, а в спортния пакет е включен нов аеродинамичен екстериорен кит. Последният представлява нова предна броня, диодни допълнителни светлини, нови надкалникови арки и прагове, както и огромен заден спойлер. Задната броня и ауспухните накрайници също са видоизменени и са изпълнени в стил Carrera GT. Екстериорният кит е завършен от ефектни въздухозаборници.

В салона на тунингования суперкар се появяват натрапчиви вложки от ярко червена алкантара. Новата мултимедийна система притежава голям екран, разположен в горната част на централната конзола и уникален съраунд.

Засега обаче не е ясно дали тунинг специалистите от Gemballa са работили върху основните възли и агрегати.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини