Отидете към основна версия

7 950 0

Най-добрата българска фирма

Снимки: М. Богданова ©

Конкурсът „Най-добра българска фирма се провежда за трета поредна година. „Целта ни е да посочим добрите практики в бизнеса, както и устойчивите и успешни модели на развитие на българския бизнес. Това, което виждаме тук, е може би най-иновативната, най-българската, най-развиващата се част от бизнеса”, каза по време на церемонията Васил Христов, изпълнителен директор на ПИБ.

Двойно повече са фирмите, кандидатирали си за приза „Най-добра българска фирма” през тази година в сравнение с миналата – над 220. Другата новост в тазгодишното издание е създаването на пета категория – „Стартираща компания”.

„Тази година искаме да отворим и една нова страница в развитието на конкурса, а именно категорията „Внедряване на иновации”. Това е проект, даващ възможност на всички, които имат идеи, но нямат средства и възможности, да ги споделят. Ние ще преценим и ще ги подкрепим”, обясни Христов.

1. Стартиращ бизнес

„Уча се” – български портал за образователно видео уроци по всички учебни предмети от 1-ви до 12-ти клас.

2. Микро и малка фирма

„АТМ Електроникс” ООД – предлага комплексни услуги в областта на асемблирането на електронни печатни платки, монтаж на модули и системи.

3. Внедряване на иновации

„Сиском Терйдинг” ЕООД – разработване и внедряване на информационни технологии и системи 608

4. Средна и голяма фирма

„Победа” АД – производител на захарни изделия.

5. Награда на публиката

„Евро Геймс Технолоджи” ООД – производител на игрални автомати за хазартната индустрия.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини