Отидете към основна версия

1 702 0

Фани Белнейска: Трима са убийците на дъщерите ми

  • белнейски-
  • фани белнейска
Фани Белнейска: Снимка: БГНЕС

Убийците на дъщерите ми са трима. Това заяви в студиото на ТВ 7 Фани Белнейска.

Припомняме, че вчера родителите на жестоко убитите сестри Христина и Росица Белнейски поискаха от Върховния касационен съд делото да бъде върнато за доразследване.

"Имам информацията, че са трима от Георги Стоицев (директор на полицията в Пазарджик по време на убийството на сестрите Белнейски). Срещнахме се случайно в Пазарджик преди около две години. Може би знае кои са, но не ми е казвал имена", разкри сензационно Фани Белнейска.

Тя е категорична, че са взели решението заедно със съпруга си Стоимен Белнейски. Никога не съм разговаряла с роднини на Лазар Колев, твърди Фани Белнейска.

Стоимен Белнейски добави, че са имали надежда Лазар Колев да признае кои са съучастниците му. "Не вярвам, че по този начин можем да му помогнем, защото за него има доказателства. Отказахме се от адвоката, защото той не ни държеше в течение на делото", коментира още Стоимен Белнейски.

"Мотивът ми е един: Искам да излязат другите двама извършители. Чаках шест години, ще чакам колкото трябва, за да спят децата ми спокойно. Ако съучастниците имат съвест да се предадат. Те също като мене не спят, а се ослушват дали няма да бъдат заловени",  посочи Фани Белнейска.


 

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини