Сигнал за мъж в безпомощно състояние на ул. „Оборище“ и бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ в София е получен минути преди 16:00 часа днес. Това съобщиха за БТА от пресцентъра на МВР.
Изясняват се причините.
На място има полицейска кола и линейка.
4 Юни, 2023 17:47 4 108 6
Сигнал за мъж в безпомощно състояние на ул. „Оборище“ и бул. „Евлоги и Христо Георгиеви“ в София е получен минути преди 16:00 часа днес. Това съобщиха за БТА от пресцентъра на МВР.
Изясняват се причините.
На място има полицейска кола и линейка.
Свързани новини
"Спаси София" не хареса новата заповед на Терзиев срещу 215-метровата кула на "Черни връх"
Моторист е в тежко състояние след катастрофа на пътя София - Самоков
Жена се преби лошо в опасен подлез в София
КЗП след протеста на мотористите: За застраховката „Гражданска отговорност“ отговаря Комисията за финансов надзор СНИМКИ
Мотопротест блокира София днес заради повишените цени на "Гражданска отговорност"