15-годишно момче е било нападнато и бито този следобед в столичния квартал "Лозенец", предаде БНР.
Инцидентът е станал на ул. „Милин Камък“ малко преди 17 часа. Момчето е откарано в УМБАЛСМ "Пирогов".
Няма яснота за причините за нападението. Полицията издирва нападателите.