Българският национален отбор по волейбол записа втора победа при участието си в Световната лига по волейбол. Нашите победиха Куба с 3:1 (25:19, 25:21, 24:26, 25:23) като гост, а утре сутрин (3:30 часа) предстои вторият мач между двата тима от груповата фаза. Пред около 150 зрители в Хавана нашите взеха безпроблемно първите два гейма, но в третия Куба оказа съпротива и водеше през цялото време за крайното 26:24. В четвъртия гейм нашите взеха своето и спечелиха мача с 3-1. Най-полезни за българския тим станаха Тодор Скримов с 15 точки и Николай Пенчев с 12, а силно като резерва се включи Миро Градинаров, който завърши с 11 точки. За кубинците над всички бе капитанът им Роландо Сепеда с 26 точки.
Отидете към основна версия
6 Юни, 2015 09:29 999 0