Марселиньо: Най-слабото ни представяне в Европа

• лига европа-
  • оценка-
  • лудогорец

"Винаги имаме шансове за продължаване напред, но тази година нещо се обърка", заяви халфът

Плеймейкърът на Лудогорец - Марселиньо, обяви след нулевото домакинско равенство срещу АЕК (Ларнака), което изхвърли орлите от Лига Европа, че това е най-лошият момент за клуба в Европа.

“Лудогорец винаги прави нещо в Шампионска лига или Лига Европа. Винаги прави някои добри мачове. Винаги има шанс да се класира или пък се класира. Това е най-лошият момент за Лудогорец в Европа. Не е добре, защото нямаме победа. Мислехме да се класираме, но сега трябва да продължим напред и да мислим за българското първенство.

Срещу Леверкузен направихме голямо първо полувреме, но при 2:0 не успяхме да задържим топката. Второто полувреме бяхме много зле. Срещу Цюрих не успяхме да победим, а накрая те вкараха гол.

Не е само липса на късмет. Днес имах една ситуация и ако я бях вкарал, можеше и да победим. Кешерю имаше един шанс да направим 2:0 при гостуването ни в Кипър. Не знам. Може би ни липсва концентрация или пък недобър момент в Европа. Не е късмет. Трябва да правим нещо на терена, да вкараме гол. Да сме по-концентрирани. Тези неща ги нямаше днес и затова не победихме”, каза Марселиньо.