• салвио-
  • бустос-
  • мендеш
Снимка: ЕПА/БГНЕС

Колумбийската звезда на Атлетико Мадрид Радамел Фалкао сътвори нов гол-шедьовър. Само дни след като отбеляза невероятно попадение срещу Милионерос в приятелска среща, Фалкао отбеляза зрелищен гол и тази нощ - в проверка с друг колумбийски тим - Америка де Кали. Срещата завърши при резултат 2:1 за "дюшекчиите" от столицата на Испания, а Фалкао откри резултата със страхотна странична ножица в 34-ата минута.

Едуардо Салвио отбеляза втория гол за мадридчани, а за Америка точен бе Бустос в 59-ата минута от дузпа. В 73-ата минута червен картон получи португалският халф на носителя на трофея в Лига Европа Тиаго Мендеш.