• коке-
  • урбано
Фалкао с нов шедьовър (видео) - 1
Снимка: ЕПА/БГНЕС

Топстрелецът на Атлетико Мадрид Радамел Фалкао  не само бележи гол след гол,  но голяма част от попаденията му са истинска наслада за окото. След като миналата седмица на два пъти се разписа във вратата на Атлетик Билбао във финала на Лига Европа, а после прати Виляреал в Сегунда Дивисион,  тази нощ колумбиецът не пощади и сънародниците си от Милионариос. Контролата в Богота завърши 2:1 за Атлетико, като Фалкао откри резултата в 3-ата минута, в 77-ата Коке покачи на 2:0, а в края Урбано върна едно попадение за домакините.

Голът на Фалкао беше от най-висока класа. Ел Тигре получи топката с гръб към вратата, овладя я на гърди и с атрактивен ножичен удар не остави никакви шансове на вратаря на Милионариос.