• симулация-
  • заха-
  • бенсебаини

Бенсебаини хвана ръката на Уилфред Заха и се удари в лицето

На грозна симулация станаха свидетели зрителите на на мача от четвъртфиналите на турнира за Купата на африканските нации между Алжир и Кот д’Ивоар.

Защитникът на “пустинните лисици” Рами Бенсебаини се опита да изкара картон на лидера на “слоновете” Уилфред Заха. Той хвана ръката му и се удари с нея по лицето, след което се строполи на терена.

Реферът от Етиопия обаче не се хвана на номера. Двубоят завърши 1:1 в редовното време и продълженията. При изпълнението на дузпите “пустинните лисици“ бяха по-точни и на полуфинала ще играят с Тунис.