Валдас Дамбраускас: Не видях голяма разлика в ЦСКА

• валдас дамбраускас-
  • cska-
  • futbol-
  • kupa na bylgariq

Без значение от резултата, казах го преди мача, казвам го и сега - това е само първата част от този сблъсък

Старши-треньорът на Лудогорец - Валдас Дамбраускас остана сравнително доволен от постигнатото равенство (1:1) при гостуването на ЦСКА, в първи полуфинален двубой от турнира за Купата на България.

Ето какво каза литовецът:

"Без значение от резултата, казах го преди мача, казвам го и сега - това е само първата част от този сблъсък. Просто искахме да играем своя футбол, но мачът беше тежък. Повече от 30 минути трябваше да играем с 10 души. Днес бе трудно да гледаме този сблъсък.

Половин час сме с човек по-малко и нямаше как да създаваме толкова положения. Не можахме да се адаптираме много добре, особено в защита. ДНК-то на Лудогорец е да играе в атака, но понякога се нуждаем от различен подход.

Не видях голяма разлика в ЦСКА. Не мога да кажа какво точно очаквах. Първото полувреме беше равностойно. Избягвахме от напрежението на съперника, но допуснахме много непредизвикани грешки. Мачът се промени много след червения картон. Дойдохме с ясната идея да атакуваме. Ние получихме своята възможност и изравнихме резултата".