Стойчо Младенов: Настроението е боево за мача със Зоря

• стойчо младенов-
  • цска-
  • зоря луганск-
  • лига на конфедерациите

Треньорът на ЦСКА иска да види същата игра от първото полувреме срещу украинците в София

ЦСКА отпътува за Луганск, за да се изправи в мач-реванш срещу местния Зоря в турнира за Лигата на конференциите, а старши-треньорът на „червените“ Стойчо Младенов заяви, че настроението в тима му е „боево“.

Настроението е боево, както винаги. Отиваме, да спечелим точки. Нашата цел е максимум точки. Искаме да изиграем 90-те минути така, както изиграхме първото полувреме тук“, каза наставникът на българския тим.

Георги Йомов е възстановен и ще може да вземе участие в срещата, каза още Младенов.

Той се оплака, че има прекалено къса резервна скамейка, след като загуби с 1:3 домакинството срещу Локомотив Пловдив през уикенда, така че новината за крилото е добре дошла за него.

ЦСКА има само една точка в своята група, но шансовете за излизане към фазата на елиминациите все още са налице.