• берое-
  • 3:0

Ключов за успеха на "армейките" бе развоят на първата част

Снимка: cskavolley.com

ЦСКА продължава успешната си серия в първенството при дамите. Волейболистките на Юлия Иванова записаха петата си победа от началото на сезона, след като стигнаха до 3:0 (25:23, 25:13, 25:15) гейма над Берое.

Ключов за успеха бе развоят на първата част. В нея гостите от Стара Загора стояха много равностойно на нашите състезателки, като до 20-ата точка държаха преднина. В самия край обаче волейболистките на ЦСКА съумяха да покажат характер и да обърнат развоя на събитията, изтръгвайки първия гейм с 25:23. В последствие домакините доминираха на полето в зала „Васил Симов” и напълно заслужено се поздравиха с категоричния успех.

Така ЦСКА постигна четвърта поредна победа в първенството и продължава борбата за първата позиция в класирането. В следващия кръг, на 10 декември, „червените” гостуват на Казанлък Волей в зала „Багира”.