1 338 1

Десподов заслужи комплименти

Кирил Десподов и ПАОК с победа

Кирил Десподов направи нов силен мач с екипа на ПАОК, този път в гръцкото първенство – гостуване на Янина, завършило с успех 3:1. След тази среща от 5-ия кръг "черно-белите" от Солун събраха 10 точки и излязоха на 2-о място, на 3 от лидера Олимпиакос.

Десподов започна за първи път като титуляр в първенството.

Два гола за гостите от Солун вкара най-перспективният млад гръцки талант Янис Константелиас, който откри в 4-ата минута, а след това в 33-ата направи 2:1 за гостите. Андрия Живкович оформи крайното 1:3 в 77-ата минута, докато домакините изравниха временно в 25-ата, но за повече нямаха сили.

Десподов отново събра овациите на феновете на гостите в последните минути на първото полувреме. В 42-ата минута удар на българският национал беше спасен с мъка от вратаря на домакините. Малко след това подаване на Кирил Десподов не беше оползотворено от Тайсон. В доста от социалните мрежи на феновете на ПАОК Десподов за пореден път заслужи комплименти, пише БТА.