Треньорът на Бенфика Жорже Жезус отвърна на Антонио Конте, след като наставникът на Ювентус заяви след отпадането на италианците, че тимът от Лисабон незаслужено се е класирал на финала в Лига Европа. Снощи португалците удържаха 0:0 като гост в Торино и след успеха с 2:1 в първия мач се класираха в битката за трофея на 14 май срещу Севиля. „Заслужихме си мястото на финала, понеже играхме по-добре в двата мача, бяхме по-добри от Ювентус и в Лисабон, и в Торино“, коментира Жезус. „Имахме предимство от първия мач и на реванша контролирахме движението им в нашата половина. Заслужавахме да стигнем до финала, понеже просто бяхме по-добри. Дадохме урок на Ювентус“, допълни специалистът.
Отидете към основна версия
2 Май, 2014 12:27 1 029 0