-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-широкият поглед към случващото се ще Ви помогне да намерите решение на въпрос, който напоследък Ви е тревожил. Денят е подходящ за обучение, пътувания, вдъхновяващи разговори и нови идеи. Около обяд може да възникне разминаване в мненията с човек, който гледа на света по различен начин. Не е необходимо да убеждавате никого в правотата си. Вечерта носи усещане за спокойствие и вяра в доброто развитие на нещата.
Водолей (21.01 - 19.02)
Професионалните теми и бъдещите цели ще бъдат особено важни през този ден. Ще успявате да впечатлявате околните с увереност и добра организация. В средата на деня е възможно да се появи напрежение между служебни ангажименти и лични желания. Подредете приоритетите си спокойно и без излишно бързане. Вечерта носи повече лекота и приятни срещи.
Козирог (23.12 - 20.01)
Приятелствата и общите планове ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите подкрепа или полезна идея от човек, на когото имате доверие. Около обяд е възможно да се появи напрежение заради различни очаквания в група или екип. Не приемайте всяко несъгласие като лична критика. Вечерта е добра за спокойни разговори и заслужена почивка.
Стрелец (23.11 - 22.12)
По-тихият ритъм на деня ще Ви помогне да подредите мислите и приоритетите си. Някои отговори ще дойдат именно когато спрете да ги търсите настойчиво. В средата на деня е възможно да се почувствате раздразнени от чуждо поведение или от забавяне на планове. Вместо да се борите със ситуацията, приемете, че не всичко зависи от Вас. Късно вечерта настроението Ви постепенно ще стане по-ведро и свободолюбиво.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Денят ще Ви даде възможност да заявите по-ясно своите намерения и да действате уверено. Разговорите ще бъдат честни и ще Ви помогнат да разберете кой наистина стои зад Вас. Около обяд е възможно да възникне напрежение в отношенията, ако всяка страна настоява прекалено силно на своето. Не позволявайте на гордостта да определя решенията Ви. Вечерта носи добро настроение и повече надежда за бъдещето.
Везни (24.09 - 23.10)
Финансовите и практичните теми ще изискват по-голямо внимание днес. Ще имате възможност да направите добра преценка или да подредите важни планове за бъдещето. В средата на деня е възможно да се появи напрежение около разходи или различни представи за сигурност. Избягвайте прибързаните решения. Вечерта носи повече спокойствие и увереност в избрания път.
Дева (24.08 - 23.09)
Разговорите ще бъдат особено продуктивни и ще Ви помогнат да намерите решение на въпрос, който е стоял нерешен известно време. Денят е подходящ за срещи, обучение, писане и организиране на бъдещи планове. Около обяд може да възникне спор заради различни мнения или прибързани думи. Вместо да доказвате правотата си, опитайте да изслушате внимателно другата страна. Вечерта носи приятно усещане за напредък.
Лъв (24.07 - 23.08)
Домашните и семейните въпроси ще бъдат във фокуса на вниманието Ви през този ден. Ще имате възможност да внесете повече яснота и разбирателство в разговор с близък човек. Около средата на деня е възможно да се почувствате раздвоени между лични желания и чужди очаквания. Не е необходимо да решавате всичко наведнъж. Вечерта е добра за спокойствие, уют и възстановяване на силите.
Рак (22.06 - 23.07)
Слънцето във Вашия знак продължава да Ви дава повече увереност и усещане за лична посока. Денят е благоприятен за творчество, срещи и занимания, които Ви носят радост. Около обяд може да се появи напрежение в любовните отношения или около тема, която Ви е особено важна. Не позволявайте на моментно раздразнение да засенчи доброто около Вас. Вечерта носи повече лекота и приятни емоции.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Работните задачи и ежедневните ангажименти ще се подреждат по-лесно, отколкото сте очаквали. Ще намирате точните думи и решения дори в по-сложни ситуации. В средата на деня е възможно да възникне напрежение около разпределение на задължения или отговорности. Запазете спокойствие и не бързайте да реагирате. Вечерта е подходяща за почивка и за разговор с човек, който Ви носи увереност.
Телец (21.04 - 21.05)
Важните отношения ще изискват повече внимание и готовност за компромиси. Денят е подходящ за изясняване на недоразумения и за разговори, които отдавна чакат своя момент. Около обяд може да почувствате, че някой поставя прекалено високи изисквания към Вас. Не поемайте повече, отколкото можете спокойно да дадете. Късните часове носят повече оптимизъм и приятно усещане за свобода.
Овен (21.03 - 20.04)
Още от сутринта ще усещате нужда да действате по-решително и да приключите с въпроси, които са Ви натоварвали напоследък. Разговорите ще бъдат откровени и ще Ви помогнат да внесете повече яснота в отношенията си. Около средата на деня е възможно да възникне напрежение заради различни темпове или очаквания. Вместо да настоявате на своето, потърсете по-гъвкав подход. Вечерта носи по-леко настроение и желание да погледнете напред.
Коментари
1 Очевидно
10:03 29.06.2022
2 Истина
Коментиран от #75
10:03 29.06.2022
3 тикви американски
Коментиран от #47
10:04 29.06.2022
4 Автогол
10:06 29.06.2022
5 Този коментар е премахнат от модератор
6 !!!!
10:09 29.06.2022
7 Питам
10:11 29.06.2022
8 дрфтгъхуйи
Коалиционен партньор НИТО Е ПИТАН дали е съгласен (дори и позицията му да е ясна като цяло), НИТО Е ИНФОРМИРАН по каналният ред за взетото решение пряко касаещо външната политика (и общо взето бъдещето на БГ), а научава от медиите и заявява "Няма проблем господарю, щом така си решил- така ще бъде"...
Курнелата поне си дава вид, че и пука за ситуацията и се опитва да изказва мнение- Панев е типичен роб който безропотно ближе г@з@ на господаря си при всяка заповед...
Коментиран от #24
10:11 29.06.2022
9 Бай Ставри
10:11 29.06.2022
10 Хасковски каунь
Но по подобаващ начин ще изгоним харваддските пуцаджии
10:12 29.06.2022
11 Неизбежното се случи
10:17 29.06.2022
12 Този коментар е премахнат от модератор
13 Петкан
Коментиран от #22, #23
10:23 29.06.2022
14 Айсамани
10:24 29.06.2022
15 Хи хи
10:24 29.06.2022
16 7777777
Коментиран от #26
10:25 29.06.2022
17 Вълканов
Коментиран от #25, #57, #76
10:26 29.06.2022
18 Вярно си е
До коментар #5 от "Ежко Бежко":
Когато отиваш на престрелка запасан с ножове не си нищо друго освен глупак. За някои хора е много по-важно да бъдат потупани по рамото и погалени по главата, нищо, че хората, за които уж трябва да мислят мизерстват и или бятат или измират. Всеки изпитва удоволствие от различни неща, само не разбирам защо търпим цялата тая сган да си разиграва коня - хората мрат по пътища и в болници, децата за едни безкултурни зомбита, пенсионерите се чудят кисело мляко или кучешки кренвирш да си пупят за седмицата, културата я няма, външната политика я няма, нищо няма. Има само крадци и подлоги.Коментиран от #39
10:28 29.06.2022
19 Вържете го!
10:32 29.06.2022
20 плевен
10:33 29.06.2022
21 Доста
10:33 29.06.2022
22 Този коментар е премахнат от модератор
23 Този коментар е премахнат от модератор
24 Чоко
До коментар #8 от "дрфтгъхуйи":
Не бе човек вие сте робите, но не го осъзнавате. Вие не си се уважавате пък искате друг да ви уважава. Кое в интерес на България, да сме на изток или със съюзниците ни на запад?Коментиран от #44, #51, #55
10:43 29.06.2022
25 Чоко
До коментар #17 от "Вълканов":
Сигурно както Украйна за три часа щеше да е превзета? Вие май доста халюциогенни гъби ядете.10:47 29.06.2022
26 Този коментар е премахнат от модератор
27 истина
10:49 29.06.2022
28 буда
Коментиран от #30
10:51 29.06.2022
29 7777777
До коментар #26 от "Митрофан Путиноидски":
СЛАВА БОГУ ОЩЕ НЕ ПИЯ ЛЕКАРСТВА, А ТИ АМЕРИКАНЦИТЕ ЛИ ХАРЕСВАШ-СПРЯХА НИ 3 И 4 БЛОК НА АЕЦ КОЗЛОДУЙ, СПРЯХА НИ ЮЖЕН ПОТОК, СПРЯХА НИ БЕЛЕНЕ - ЗАРАДИ ТЯХ СТОИМ БЕДНИ 30 ГОДИНИ И СЪРБАМЕ ПОПАРАТА НА ВСИЧКИ ПРОАМЕРИКАНСКИ ПРАВИТЕЛСТВА! БОГ ВИСОКО ЦАР ДАЛЕКО А АМЕРИКА ОЩЕ ПО -ДАЛЕКО - ДА НЕ СЕ МЕСЯТ ПО ЦЕЛИЯ СВЯТ!10:54 29.06.2022
30 ИЗМЕКЯР
До коментар #28 от "буда":
Научи се да пишеш комуне11:06 29.06.2022
31 гост
11:07 29.06.2022
32 браво
Коментиран от #46
11:09 29.06.2022
33 Левски, Раковски и Ботев русофоби
11:09 29.06.2022
34 Българин
Браво на Петков мъж на място.
МУтрофанова вече ще играе на сляп баба в БГ и този призив за събиране на средства за семествата на убити рашисти в Украйна - май няма вече пари да плаща на Копейкин и сие и търси други начини за набиране на фонд подкупи.
11:16 29.06.2022
35 нормален
11:34 29.06.2022
36 нормален
11:34 29.06.2022
37 Не, това е пълно колониално
Коментиран от #43
11:40 29.06.2022
38 3232323232
Коментиран от #40, #42
11:41 29.06.2022
39 Този коментар е премахнат от модератор
40 Интересно
До коментар #38 от "3232323232":
С този Начин на мислене скоро няма да излезем от дупката. Въпросът е принципен. След като сме малка държава , защо Кремъл държи толкова много персонал в посолството. На всички е ясно че вършат друга работа освен дипломатическа. От Москва използват България и най вече заблудените русофили за да се сдобиват с информацията която им е нужна. Нашите им го казаха много точно. Колкото имаме в Русия ние, толкова и вие ще имате в България. Въпрос на реципрочност. Виенската конвенция го регламентира. Няма какво повече да се обсъжда. Една държава е толкова велика, колкото е велик народът й. Ако само мрънкаме че сме малки.....Коментиран от #45, #67
12:43 29.06.2022
41 Дългият
12:43 29.06.2022
42 Този коментар е премахнат от модератор
43 Хахахаха
До коментар #37 от "Не, това е пълно колониално":
И кои ще настаним. Русофилите !? То те хич не са подлоги и няма да ни превърнат в колониална държава. Да сменя един господар с друг даже по -беден. Не благодаря! Предпочитам там където има шанс за нормално развитие, а не да сме изолирани от света, както през соца.12:46 29.06.2022
44 иуйъхтгрф
До коментар #24 от "Чоко":
Изясни ми на кое и най-вече как точно съм роб:- това, че казаното не ти харесва е твой проблем, ИСТИНАТА рядко се харесва на тълпата
- това, че имам успешен бизнес в Русия ли ме прави роб?
- това, че имам руско гражданство ли ме прави роб?
- може би това, че ОФИЦИАЛНО се отказах от БГ гражданството си ме прави роб?
Аааа, сетих се- щом имам СОБСТВЕНО МНЕНИЕ което не отговаря на спуснатите ти опорки от козяк автоматично ме прави руски роб, така ли?
12:52 29.06.2022
45 вседрфтгъху
До коментар #40 от "Интересно":
Това за "реципрочност, Виенски глупости" и т.н. иди да го заявиш на Козяк 16 щото фащ имат НАД 450 човека с дипломатически имунитет в БГ, а нашите дипломати у фащ са под 50 човека... Само като отиваш на Козяк се подготви за ситуация в която поне 3 месеца няма да видиш близките си и поне 30 дни няма да знаеш ден ли е, нощ ли е...12:57 29.06.2022
46 Митрофан
До коментар #32 от "браво":
ПЪРВО РУСКИТЕ ШПИОНИ МАСКИРАНИ КАТО ДИПЛОМАТИ МАРШ ВЪН ОТ БЪЛГАРИЯ НОРМАЛНО Е КОЛКОТО ДИПЛОМАТИ ИМА БЪЛГАРИЯ В РУСИЯ РЕЦИПРОЧНО И ТЕ ДА ИМАТ В БЪЛГАРИЯ! БРОЙКАТА Е 150 РУСКИ ШПИОНИ В БЪЛГАРИЯ А В РУСИЯ 45 БЪЛГАРСКИ ДИПЛОМАТИ!12:58 29.06.2022
47 Ники
До коментар #3 от "тикви американски":
ТАЗИ ВСЕ НЕЗНАЕ КАКТО И ЗА ИЗНОСА НА ОРЪЖИЕ НЕЗНАЕШЕ ВСИЧКО ЗНАЕ АМА ВЛАСТТА Е СЛАДКА ДА НАПУСНЕ КОАЛИЦИЯТА ТОГАВА АМА ЗНАЕ ЧЕ ПОВЕЧЕ НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕ МИНИСТЪР ПРЕЗ ЖИВОТА СИ ЗАТУЙ И С….И ще прави само и само да е вътре.КОМУНИСТИЧЕСКА ЛИДИЦА.13:32 29.06.2022
48 чичо
Коментиран от #53
13:38 29.06.2022
49 ИВАН
Коментиран от #62, #71
14:06 29.06.2022
50 мимикрия
14:28 29.06.2022
51 ааа
До коментар #24 от "Чоко":
И какво ни даде запада? И какво ни взе Русия? И обратно14:35 29.06.2022
52 Коалиция "Москва - Магадан"
14:39 29.06.2022
53 Този коментар е премахнат от модератор
54 Този коментар е премахнат от модератор
55 Бай онзи
До коментар #24 от "Чоко":
Много интересно за какви съюзници на запад говориш?! Сърбите и македонците ни мразят , а онези по на запад са ни господари!Съюзници, хм :)))
15:24 29.06.2022
56 1520
15:41 29.06.2022
57 Този коментар е премахнат от модератор
58 Ал Тъпоне
16:35 29.06.2022
59 Този вече бифш премиер
17:17 29.06.2022
60 Българин
Коментиран от #61, #72
17:25 29.06.2022
61 И от кога
До коментар #60 от "Българин":
почна да говориш от името на Българския народ :) Май нещо си поспал на течение.17:37 29.06.2022
62 Този коментар е премахнат от модератор
63 КРОКОДИЛА
18:10 29.06.2022
64 Я Я Я Я ДА
19:08 29.06.2022
65 Я Я Я Я ДА
19:10 29.06.2022
66 Адолф
До коментар #5 от "Ежко Бежко":
А да те попитам като не сме държава от значение,какво правят толкова много съветски дипломати у нас?А на всичко отгоре нали сме и в списъка с неприятелските държави на СССР, каква е необходимостта от толкова дипломати?Или това въобще не са дипломати а разведки.Коментиран от #68
19:26 29.06.2022
67 3232323232
До коментар #40 от "Интересно":
Коя страна си е позволила такава гавра образно казано. Всички са дипломатични и умерени въпреки войната даже. Всеки си гледа интересите и много внимателно обмисля такива ходове.Как се оправят после такива гафове а и кои позволява министър в оставка да взема на своя глава такава простотия без да го съгласува с по голям кръг от политици.20:15 29.06.2022
68 Маргинал
До коментар #66 от "Адолф":
а то понеже от дръгитте държави дипломатите не са разведки .... абе детска градина21:16 29.06.2022
69 Този коментар е премахнат от модератор
70 кокорчо
22:14 29.06.2022
71 Този коментар е премахнат от модератор
72 Шорош
До коментар #60 от "Българин":
То всички обичат да я уважават България! И руснЯците, и Хамериканисите, и османлиите, даже макетата, че даже и ние самите много обичаме да се уважаваме едни други…23:05 29.06.2022
73 Този коментар е премахнат от модератор
74 Този коментар е премахнат от модератор
75 Правата на мовека
До коментар #2 от "Истина":
Да не забравяме,кой построи тази държава и кой я съсипа и продължава да я съсипва!!!Ти като си върл привърженик на Америка отивай там да живееш,но няма кой да те пусне щото така не се ходи току така! Повярвахте когато падна комунизма и какво спечелихте? Хора ровят по кофите,Кражби, Измами,Пирамиди,Взеха Парите на народа,Фалити на Банки!! Ядете боклуците на Европа и Америка! Почти няма българска стока на пазара!В това ли вярвате?Народа е Глупав!Америка разбира целия свят! Замислете се !!!Коментиран от #77
07:12 30.06.2022
76 Ах Ах,,,
До коментар #17 от "Вълканов":
Мечти мечти.....07:17 30.06.2022
77 Ин Ян
До коментар #75 от "Правата на мовека":
Така е преди Бяхме държава имаше образование здравеопазване пенсионноосигуряване Народа живееше задружно хората си построиха домове осигуриха си децата . Сега гледаме Запада здравеопазване нула образование също за пенсиониране да не говорим Сега работят на 70 години вместо да живеят достойно хората . Сега държавата е разруха , нека плюят още държавата която ни е помагала в много трудни моменти. Това е хората имат къса памет . Но има един който вижда всичко
07:54 30.06.2022
78 ЦарВул
Коментиран от #79
08:08 30.06.2022
79 любител
До коментар #78 от "ЦарВул":
браво пич това си е голата истина всичко друго са краварски мечти.08:43 30.06.2022
80 Този коментар е премахнат от модератор
81 дебела кратуна
09:39 30.06.2022
82 Кирил
12:46 30.06.2022
83 РФ-Руския Фашизъм
Тъй престъпна на света,
Тя е връщане в коптора
Тя е нашта тъпота.
Как мислите,лошата поличба -заклинване на знамето 2018г на коронацията на фашисткия лидер Путин случайна ли е?На фона на най-жестоките санкции от целия свят и варварското нападение над Украйна 2022г,неочаквано голямата съпротива на Украйна и големите жертви на руския агресор,както и Пророческото предупреждение на руския генерал Леонид Ивашов за пълен провал на русия ако нападне Украйна и се окаже в най-жестоки санкции срещу целия свят,говорят за едно-Такъв човек като днешния Хитлер на 21 век под името Путин,и неговата шайка от хунтата на "Совбеза",до мирна и почтенна старост няма да дочакат.Рано или късно ги чака един нов Нюрнберг,а техния Вожд го очаква или съдбата на Адолф,или на Чаушеску,Кадафи или Саддам.
Коментиран от #84
14:51 30.06.2022
84 Този коментар е премахнат от модератор
85 Мата Хари
17:52 30.06.2022