Христо още ли си мислиш, че си успял ве??? Нищо нестава от теб! Признай си защо напусна БГ! Никой и не иска да се връщаш! Стой си там!!! Там е за теб - мистър НИКОЙ!!!
Кристо, не остана време да се връщаш с оглед на това, че си над 80 години си живей във Франция. Едва ли някой ще тъжи за теб в България, защото ти си някаква медиина звезда, която аз лично не знам да е направила нещо смислено през целия си живот, дори си забравил българския език или поне това демонстрираш.
През 1957г определено България е била тъпа, комунисти навсякъде, избити интелектуалци. А Ласкин не мога да се сетя с какво точно беше известен, освен с пиянство. Страницата му в imdb е меко казано жалка.
Рядко се съгласявам с Ласкин, но в случая няма как да не го направя, още повече, че ответната страна в спора е самозабравил се родоотстъпник. Дано Кристо се самоопакова в ПДЧ и пръст час по-скоро, за да сме сигурни, че все пак няма да размисли!
Гласувам за Ласкин но се надявам "Кристо" да не се окаже прав виждам събитията от последната седмица и се замислям възможно ли е в държава от ЕС на 21 век да нападат хората в заведение с "мачете" да пребиват нотариуси в София ,а действащ депутат да иска 4 тона суджук за партийния банкет от името на шефа, на фона на мизерните заплати на повечето държавни служители (изключвам шефовите им те отдавна си повишиха техните)и на края частниците били против класа нещо което те от години не дават но роптаят ,е на моменти дори не е тъпо по скоро плачевно.
Според мен този Явашев е просто тотално изкукуригал.
При хората на изкуството това е често срещано явление.
А на Ласкин му е рано да изкукуригва и да употребява такива изрази.
Изказването на г-н Кристо е типично за изкукуригал мегаломан от неговия тип, препитаващ се с продажба на съмнителна попкултурна стокица. Но да спориш с меголомани е безсмислено до налудност, а г-н Ласкин е направил точно това.
Всъщност, най-голямото наказание за търсещия провокация Кристо е снизходителното мълчание! Да му го предоставим с охота!
Единият интелектуалец ,а другият Ганьо Балкански и естествено възпитания и интелигентения човек няма да иска да живее с Ганьо в България. Кой разбрал -разбрал ,кой не- да лаее ..... .
мда...не бива коментари да се пишат когато си пиян
а като....или по-скоро, ако изтрезнее, Ласкин бива да погледне те тва...
http://www.ploshtadslaveikov.com/nareche-li-kristo-balgariya-tapata/
Тоя нафталин бай Христо ще е голяма загуба ако не се върне.
5 дни сън не съм спал като разбрах че няма да се връща.
На тези клетници които скитат в чужбина , много им се иска на някой да му пука за тях , много им се иска някой да ги моли да се върнат.
Ако някой наш владетел можеше да види пасмината, която днес населява България, сигурно щеше да се хване за меча веднага. Лузърите, превърнали България в посмешището на Европа - най-бедна, най-несправедлива, най-мързелива, най-необразована и най-мръсна страна, вместо да запретнат кирливите си ръкави и да почнат да се трудят, за да измъкнат страната си от калта, се въоръжили с храчки. И да плюете Кристо, по-умни, по-потентни или по-успели няма да станете, лузъри :)
Във всяка страна има добри хора и лоши хора и нашата не прави изключение. В България има много добри хора, талантливи и работливи, но медиите, попаднаха в ръцете на чужди хора, които показват предимно катастрофи и престъпления, екшън да има. Ласкин е добър актьор още от социалистическо време, но постановките са треторазрядни американски пиеси или модернизирана класика, на които не можеш да разпознаеш автора. И Ласкин не веднъж е показал, че обича България, за разлика от Криско, който е родоотстъпник от всякъде, такъв човек не е нужен на страната ни. А за това, че лошите хора в България са на преден план не са виновни българите като народ, а крадливите ни политици, които за пари предават суверинитета и богатствата ни на олигарсите от САЩ и големите европейски държави, приемат и заселват пак за пари имигранти и в това им помагат българските олигарси. Бог да пази България.
:) Чета коментарите и се чудя от къде толкова родолюбие!? Колкото повече се чудя, все повече си мисля, че е доста пресилено, фалшиво и се проявява само и едниствено когато е провокитено по начин като този! Иначе, че в България останахме само ТЪПАЦИ е ясно!
Да си откровен не значи, че не казваш истината. Да си лицемер и тарикат е едно, да си правдив и научно обоснован е друго. Понякога няма време за словесни еквилибристики и витиевати превземки.
Алкохолика Ласкин, чиято единствена "голяма" роля беше във филма "Васко да Гама от село Рупча" се изказа все едно е в кръчмата, с другите "интелектуалци"....
Каква значи ТЪПАТА БЪЛГАРИЯ??Четейки коментара на КРИСТО мога да кажа за него две неща.Първо с този си коментар реално той се изплюва върху самия себе си защото да наричаш собствената си страна тъпа това означава че плюеш и на родителите си които също произхождат от тази страна.Второ искам да попитам тоя РОШАВ ГЛУПАК какво направи ТОЙ за България че да не е ТЪПАТА БЪЛГАРИЯ.Такива хора като него както и всички останали които ПОДВИХА ОПАШКА и избягаха в чужбина те също с това си действие допринесоха България да е на това дередже.Господин РОШАВ искам да ти кажа че истинските българи са тези които дадоха времето силите и живота си преди години за да те има ТЕБ днес и да плюеш по тяхната памет.И поради тази причина ти не си никакъв българин ти си един мелез който няма нито ресурс нито кураж нито акъл за да направи нещо за тая страна.Стой си в Прага поварвай ми тукняма да липсваш на НИКОГО.А творбите ти стават единствено за ТОАЛЕТНА ХАРТИЯ с която да избършеш нечии европейски задник както ти правиш.
Ласкин е популист който използва фесбук
това е смешник пълен
пиянде
България е красива но е в ръцете на продажници
и вече всичко е безвазвратно изгубено за огромно съжаление
трябва да сме реалисти
Да наречеш родината си "тъпа" е толкова позорно, колкото да наречеш майка си "боклук". Това, че толкова години ни управляват меко казано "мутри", не означава, че държавата е тъпа. Може би хората в нея са тъпи. Че продължават да вярват в тези, които продължават да обират страната ни. Аз също съм в чужбина, но все някога ще се върна там, откъдето съм тръгнал. Защото държавата ни сама по себе си е уникална. Където и да съм бил, няма такава красива природа. А относно този г-н, Кристо, няма дори и да го коментирам. Защото нарече майка си "боклук".
Що бе , ти кой си.
Щото тоя " мистър НИКОЙ " го знае половината свят, а тебе са принудени да те познават около 5-6 човека.
Ако не си разбрал колко е тъпа тая държава то незнам какво да си мисля за теб.
КЪК Е СЯ ПРАЙТЕ ЛИ КИНТИ НА СПОКОЙСТВИЕ И ТИ И ЯВАША .ЕЛА ТУКА ПРИ НАС МАЗОХИСТИТЕ ДЕТ ЗАРАДИ НАС Я ИМА ТАЗ ДЪРЖАВА АКО И НИЕ ЗАБИЕМ КЪМ ЛУНАТА КОГО ША КОМЕНТИРАТЕ ДЪРЖАВАТА МАНГАЛИЯ ЛИ. ТУКА ПО ДОБРЕ НЕ ПИШЕТЕ А ПИШЕТЕ НА ЯВАША КЪВ ПИЧ Е ЧЕ Е ЗАПЛЮЛ ПАЗВАТА ДЕТ ГО Е РОДИЛА.
Г-н КРИСТО е прав,защото в такава малка и красива държава,с толкова много Бандити,рекетьори,измамници,държавни служители-Мафиоти,подкупна съдебна система,подкупни полицай,расисти,гейове и прочие ДЪРЖАВАТА НИ СТАНА ТЪПА ТАКА Е.
Какво и е тъпото на България? На мен ми харесва! Най-вероятно, човекът е искал да каже че България е била тъпа (или нещо подобно от превода), през годините, когато си е бил каиша и е офейкал на запад! Факт е също, че това, което е постигнал там никога не би могъл да осъществи в родината си. Надявам се повечето да се сещат, за кои години става въпрос и какво изкуство се е творило.
"През 1957г определено България е била тъпа, комунисти навсякъде, избити интелектуалци...
Е сега през 2017г след 60г пак сме същите тъпаци, тогава не е... Руснаците а сега Американците.
И пак сме е.... но пък зае.ахме и Р и А , не сме бременни ... само тъпи ... пак ... както винаги през 1300 год ни история ... ега си и това е толкова тъпо ... като Българин ... нали братя Българи ...
Гроздето е кисело, Ласкин надали някой по света го знае или ще го узнае. За последния успех на Кристо няма смисъл да коментираме, всепризнат и освен това е единственият Българин събрал 500 000 човека на едно място. Ласкин не знам колко събира. Освен това изопачават думите на Кристо, защото най-вероятно е избягал от комунизма, който така или иначе не мина проверката на времето, а не от България! И ако тук има хора комунисти, които харесват паметника на НДК, нормално е да не харесват Кристо, тяхното мнение не е важно и не трябва да се взима предвид...Най-вероятно Кристо не е харесван от комунисти, неграмотни, с ниска хигиена, хора които не спазват отстояние докато чакат но опашка,а се бутат в предния, настъпват го, дори говорят високо близко до главата на друг човек, също така може да не е харесван от татуирани, мм-ейци и прочее хора, които не говорят чужди езици. Такива хора не трябва да взимаме предвид мнението им, защото те са представители на най-низшия тип хора, които не си отличават с нищо особено и говорят без да мислят
БЪЛГАРИЯ НЕ Е ТЪПА! ТЪП Е НАРОДА НАСЕЛЯВАЩ ТАЗИ ПРЕКРАСНА ТЕРИТОРИЯ! И Е КРАЙНО ВРЕМЕ ДА ГО ОСЪЗНАЕМ И РЕ СЕБЕ СИ ДА ГО ПРИЗНАЕМ. А СЛЕД ТОВА И ДЕЙСТВИЯ ЗА ПРОМЯНА ДА ПРЕДПРИЕМЕМ
Много родолюбци тук, много юнаци. Само се чудя защо българските подвизи останаха само в интернет пространството? По форумите всеки се пъчи и се дуе колко голям българин е. В действителност обаче 99% от българите си мишкуват, мазнят се на шефа за да си запазят скапаната злеплатена работа, пият ракия, гледат вечерните новини, теглят една майна пред ТВ и си пазят собствения задник. Ето това са подвизите на съвременния българин - на приказки по форумите и в кръчмата всеки е голям, на действия обаче - РОБ. Според мен колкото и гадно и обидно да звучат думите на Кристо, тези думи очертават реалната ситуацията в БГ. Не е нормално да се завръщат мутренските времена и цялата съдебна система да бездейства. Не е нормално да пребиват хора по улици, магистрали и заведения и да няма прибрани и осъдени ефективно биячи . Не е нормално "СВОБОДНИТЕ" медии да обслужват партийни интереси и всячески да смазват истината. Не е нормално едни депутати да са уличени в трафик на хора, други -в изнудване и рекет, а трети от години да дерибействат върху народа. Не е нормално всеизвестни на цялата страна хора да вземат бизнеса на обикновенния човек с заплахи и насилие. Не е нормално циганите да живеят на гърба на работещите, да живеят в незаконни жилища, да не плащат данъци, ток, вода, глоби и т.н., да не спазват законите, а държавата да продължава да им дава и да ги толерира, само защото са електорат. Не е нормално всичко в тая държава да се случва само на "наши хо
ПРОДЪЛЖЕНИЕ КЪМ ПРЕДНИЯ МИ ПОСТ: Не е нормално всичко в тая държава да се случва само на "наши хора" и "ако имаш връзки". Не е нормално в училища, паркове и градинки, децата ни да се друсат, пушат и пият и полицията да не прави нищо по въпроса. НЕ Е НОРМАЛНО ВСЕКИ ДА СИ СТОИ НА ЗАДНИКА И ДА НЕ ИСКА ДА СЕ БОРИ СЪС ВСИЧКО НЕНОРМАЛНО В ТАЗИ ДЪРЖАВА.ТОВА НЕ САМО НЕ Е НОРМАЛНО, ТЪПО Е. ЗАТОВА И СТРАНАТА НИ Е НЕНОРМАЛНА И ТЪПА И ЕДИНСТВЕНИЯ НАЧИН ДА СЕ ОПРАВЯТ НЕЩАТА Е НАРОДЪТ ДА ПОУМНЕЕ СПЕШНО И ДА СЕ БОРИ ЗА ПРАВАТА СИ, ДА СЕ БОРИ ЗА НОРМАЛЕН ЖИВОТ В НОРМАЛНА ДЪРЖАВА, ДА СЕ БОРИ ЗА НОРМАЛНОТО БЪДЕЩЕ НА ДЕЦАТА СИ.
Ласкин -Васко де Гама от село Рупча последно изгря в ролята на дете беглец преди 35 години и само с това е известен.Е и с битовото си пиянство.Сега гледа да изгрее като патриот.Може пък и да му поверят някой канал за сирийци да наглежда.
А ако ви харесва положението в България то пробвайте да сте трезви седмица поне.....
Единият е световно известен творец мулти милионер ,а другият е комсомол с роля във соц.филм за деца, който чака да гочерпят в някоя кръчма и се чуди как да си плати тока зимата .Плаче пред камерите и се моли да не го зареже жена му щото и еписнало от пиянските му изцепки...-но е човек от народа тук си обичаме "Боклука и боклуците"
Няма значение за мен какво е казал някакъв си Христо! Какво щяхте да помислите за държава начело, на която е мутра с прякора Тиквата и народа прави протести и след гласуването си я преизбира? А хитовите парчета, които се въртят по телевизиите са на непълнолетни коври? Туристи от цял свят идват тук да пият, да се друсат и да се гаврят с местните нещастници срещу без пари по техните стандарти. По новините се обсъждат афери с по 4 тона суджук... По пътищата хората се млатят с бухалки като първобитни. Хайлафа ни се състои от Азис, Денди и плеймейтки. Да изреждам ли още?
Коклото и да ми е неприятно, Христо май ще се окаже прав. А Ласкин няма какво да го коментираме, то само хора като него могат да виреят в тази кочина. Както се вижда, простотията е навсякъде. А за злобата и завистта, да не говорим. Жалко народче сме, това е факт!
Разберете, мили българи, България е такава, каквато сме си я направили ние. Така че тъпите сме ние, не България. Докато само се оплакваме и всеки си пърди на стола пред компа и нищо не прави, ще сме си тъпи!А Ласкин ми напомня за ония "звезди", за които като никой не пише и не говори и измислят по някоя "сензация", та да им се чуе името за два , три дни...
Бай Ганьовците, колкото са по-прости и тъпи толкова повече се засягат на селска чест. Прегледайте последните новини и се замислете не е ли ТЪПА държава в която:
- от 1944 г. до ден днешен се управлява от ченгеджииски рубладжии.
- Динковци, Пери и всякаква подобна измет, не само че се разхожда по улиците, а и се занимават медиите с тях.
- Резултатите от последните избори също отразяват колко ТЪП е народа в тъпата БГ.
А Васко Да Гама от с.Рупча (единствената му значима роля) както винаги е ударил 2-3 чашки за отскок и се пали...
Абе живи и здрави да са..
ГОЛЕМ СМЕХ, ПИЯНИЦАТА ЛАСКИН, ПОЛУКАДЪРНИЯ АКТЬОР, ДЕТО НЕ НАПРАВИ И ЕДНА СВЕСТНА РОЛЯ, ДЕТО Е ИЗВЕСТЕН С УСТАТА СИ И С ИЗЦЕПКИТЕ СИ, А НЕ С ТРУДА СИ Е НАЙ ВЕЛИКИО, ТОЙ Е ИСТИНАТА, ЛЕБА, ТОЙ Е ОНЯ ГОРЕ САМО ЧЕ В ПОТУРИ ИМАЗНА СЛАНИНА В ДЖОБА. РУГАЕТЕ БЪЛГАРИЯ, ПОЛИТИЦИТЕ, МИРИЗЛИВИТЕ СИ СЪСЕДИ, АМА АКО НЯКОЙ ВИ КАЖЕ ИСТИНАТА В ОЧИТЕ, СЕ НАПИКАВАТЕ ОТ ЯД. ОТ НЯКОЛКО ДНИ НАСАМ ПРЕБИВАТ ХОРА И ТО СВЕСТНИ И ПОЧТЕНИ, ТОВА ЛИ ВИ Е БЪЛГАРИЯ, ИЛИ БЪЛГАРИЯ Е ДА НАПСУВАШ БОЙКО БОРИСОВ И ДА ТИ ОЛЕКНЕ. БЪЛГАРИНЪТ - МЪРЗЕЛИВ, ЗАВИСТЛИВ, МРАЗЕЩ СМОТАНЯК, БЪЛГАРИНЪТ, ТОВА СА И КРАДЛИВИТЕ ЦИГАНИ, ПРОСТИТЕ ОБИРДЖИИ ПО СЕРГИИТЕ. БРЯ ЧЕ СА ЗАСЕГНАХТЕ. НЯКОЙ ОТ ВАС ДА Е ПО ИЗВЕСТЕН ОТ ДВАТА ЕТАЖА НАД И ПОД КОИТО ЖИВЕЕ, ХАХА, ВИЖ АЛКОХОЛИКЪТ ЛАСКИН Е ИЗВЕСТЕН, ТАЙ МОЖЕ ДА ВЗИМА ОТНОШЕНИЕ, АМА ВИЕ КОИ СТЕ ЧЕ ДА ГО ПРАВИТЕ?
Има ли толкова тъп народ да го залъгват 28 години с някакъв преход и през това време да му обират парите?
1996 г. фалираха банките, взеха на хората всичките пари, после фалираха предприятията, изкупиха ги на килограм, а на хората раздадоха бонови книжки, хартийки. Пирамиди, фараони, какво ли не беше. 20 години по късно обраха пак цялата държава, КТБ, пак пирамиди, фараони.
Хората гласуват и все лошо, едни и същи хора с едни и същи лъжи вече 28 години ни управляват, а хората продължават да им вярват и да се надяват. Хиляди ДС-та, номенклатури, червени феодали и аристократи живеят на гърба на останалите, а хората продължават да им работят, като роби и за без пари.
Тоя народ какъв е, тая държава, каква е?
Прав е Кристо, ама много прав.
Такива не значителни Българи като Христо Явашев само са донесли беди на нашата родина . Малко като се издигнат и забравят от къде са произлезли и плюят ли плюят а не се усещат ,че по този начин плюе и върху себе си и своя род и корени стават големи европейци или Американци а си остават Българския Бай Ганю . Нищо ,че опакова сгради и други здания . Но какво все пак е постигнал в живота си не виждам нещо съществено само показност и тлъсти чекове от някакви загубеняци които се възхищават на неговите глупости . Ех Христо Христо по добре да се беше родил в Афганистан ,че да си добър Талибан !!!
Христо може и да се е изказал доста грубо и невярно, но нека не се заблуждаваме, че Ласкин, този малък-голям алкохолик, е много велик и много знае и разбира. Див селски бек, дето само избухва във фб и .. до там. пияница
Ne bex vijdal taralej da govori stranata ni e xydava administrativnata darjava mafia .Tozi se e samozabravil a drygia da ne go izravniavame sas zemiata mnogo ot nas izrasnaxa s Vasko da Gama.I mnogo ot nas ni vle4e rakiata neka da sme otkrovenni.
Абе Ристе, нали си от Габрово? Защо мислиш, че габровци са забравили как съди общината дълги години, за да ти приватизира цяло училище на три етажа с принадлежащия му двор от над 2 дка., само защото дядо ти имал там някаква малка работилничка. Ама не ти се отвори парашута. Изритаха те като парцал. И понеже си наистина парцал, сега държавата ти била крива. Ама не е държавата Ристе, не е. Друго ти е криво и то много. Как му казваха, май космос беше.
Прав е Кристо,кое е наред в държавата за да не я наричаш тъпа-НИЩО НЕ Е НА РЕД,една не само тъпа,а и скапана, агонизираща държава,проядена от алчни политици,корупция на всички нива,рекет,побой,отвличания,НЕВИЖДАНА БЕДНОСТ,ниски доходи,мизерия,глад,защо да не я наричаме България тъпа,нима не е ли?
Напиши коментар:
ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.
Коментари
1 АСЕН ЧЕРНИЯ
Коментиран от #40
10:37 25.07.2017
2 Пазарен Либерализатор
Коментиран от #25
10:38 25.07.2017
3 filo
10:50 25.07.2017
4 Орлин
11:07 25.07.2017
5 тони
Коментиран от #47
11:14 25.07.2017
6 Дикембе Мутомбо
11:33 25.07.2017
7 Дикембе Мутомбо
11:35 25.07.2017
8 Телевизора на Елвис
Ако може да не им виждам киселите физиономии изобщо ще ми е най-добре.
Коментиран от #18
11:51 25.07.2017
9 Гост
12:44 25.07.2017
10 Герберасите на власта
12:44 25.07.2017
11 ГоУст
При хората на изкуството това е често срещано явление.
А на Ласкин му е рано да изкукуригва и да употребява такива изрази.
12:49 25.07.2017
12 Аз съм
12:59 25.07.2017
13 Марко
Всъщност, най-голямото наказание за търсещия провокация Кристо е снизходителното мълчание! Да му го предоставим с охота!
12:59 25.07.2017
14 Циганин
13:11 25.07.2017
15 гостенче
а като....или по-скоро, ако изтрезнее, Ласкин бива да погледне те тва...
http://www.ploshtadslaveikov.com/nareche-li-kristo-balgariya-tapata/
13:15 25.07.2017
16 Този коментар е премахнат от модератор
17 Пазарен Либерализатор
До коментар #16 от "гост2":
Аз обичам шкембе чорба и чеврме, не съм родоотстъпник ;)13:24 25.07.2017
18 Този коментар е премахнат от модератор
19 ники
5 дни сън не съм спал като разбрах че няма да се връща.
На тези клетници които скитат в чужбина , много им се иска на някой да му пука за тях , много им се иска някой да ги моли да се върнат.
Коментиран от #21
14:24 25.07.2017
20 Ханко
14:56 25.07.2017
21 майна
До коментар #19 от "ники":
тоя обра псувните на почти всички българи,и това ако не е реклама ?14:58 25.07.2017
22 Само България
Коментиран от #70
15:13 25.07.2017
23 ОЧЗ
15:22 25.07.2017
24 EМИГРАНТ
Коментиран от #41
15:31 25.07.2017
25 Тоталитарен Узурпатор
До коментар #2 от "Пазарен Либерализатор":
Да си откровен не значи, че не казваш истината. Да си лицемер и тарикат е едно, да си правдив и научно обоснован е друго. Понякога няма време за словесни еквилибристики и витиевати превземки.15:53 25.07.2017
26 ддд
човека да е отвратен от държавата
както повечето от нас
16:10 25.07.2017
27 ха ха ха ха ха
Бг-то е една цаца в морето.
16:19 25.07.2017
28 Този коментар е премахнат от модератор
29 Оскар
За 30 години това му остана - един Васко.
17:23 25.07.2017
30 АСЕН БЕЛИЯ
17:27 25.07.2017
31 Мишо Шефа
17:30 25.07.2017
32 гнида
17:40 25.07.2017
33 аааааааааа
17:45 25.07.2017
34 мъжкар
18:14 25.07.2017
35 mf2
18:17 25.07.2017
36 Vasik Atanasova
това е смешник пълен
пиянде
България е красива но е в ръцете на продажници
и вече всичко е безвазвратно изгубено за огромно съжаление
трябва да сме реалисти
18:17 25.07.2017
37 Този коментар е премахнат от модератор
38 Незнаен
18:37 25.07.2017
39 Вичо
18:38 25.07.2017
40 ДОКТОРА
До коментар #1 от "АСЕН ЧЕРНИЯ":
Що бе , ти кой си.Щото тоя " мистър НИКОЙ " го знае половината свят, а тебе са принудени да те познават около 5-6 човека.
Ако не си разбрал колко е тъпа тая държава то незнам какво да си мисля за теб.
18:46 25.07.2017
41 МИГРАНТИ МИШКИ МЕКУШАВИ
До коментар #24 от "EМИГРАНТ":
КЪК Е СЯ ПРАЙТЕ ЛИ КИНТИ НА СПОКОЙСТВИЕ И ТИ И ЯВАША .ЕЛА ТУКА ПРИ НАС МАЗОХИСТИТЕ ДЕТ ЗАРАДИ НАС Я ИМА ТАЗ ДЪРЖАВА АКО И НИЕ ЗАБИЕМ КЪМ ЛУНАТА КОГО ША КОМЕНТИРАТЕ ДЪРЖАВАТА МАНГАЛИЯ ЛИ. ТУКА ПО ДОБРЕ НЕ ПИШЕТЕ А ПИШЕТЕ НА ЯВАША КЪВ ПИЧ Е ЧЕ Е ЗАПЛЮЛ ПАЗВАТА ДЕТ ГО Е РОДИЛА.20:59 25.07.2017
42 Случаен РОМ
21:58 25.07.2017
43 Пешо
22:18 25.07.2017
44 Теодор
23:30 25.07.2017
45 Еркеч
Коментиран от #46
00:01 26.07.2017
46 Гост
До коментар #45 от "Еркеч":
Само така кавадар.00:06 26.07.2017
47 Нормален БГ тъпак
До коментар #5 от "тони":
"През 1957г определено България е била тъпа, комунисти навсякъде, избити интелектуалци...Е сега през 2017г след 60г пак сме същите тъпаци, тогава не е... Руснаците а сега Американците.
И пак сме е.... но пък зае.ахме и Р и А , не сме бременни ... само тъпи ... пак ... както винаги през 1300 год ни история ... ега си и това е толкова тъпо ... като Българин ... нали братя Българи ...
01:32 26.07.2017
48 Този коментар е премахнат от модератор
49 pedelaskin
06:37 26.07.2017
50 Времето
09:54 26.07.2017
51 факт
10:41 26.07.2017
52 БГ РЕАЛИСТ
10:45 26.07.2017
53 владо
10:47 26.07.2017
54 владо
10:52 26.07.2017
55 Ласки с паласки
А ако ви харесва положението в България то пробвайте да сте трезви седмица поне.....
11:40 26.07.2017
56 Лузър Комсомол
11:54 26.07.2017
57 Жоро
А, вижте, че не уцелихме на, че не избрахме, че нямаме, че не изградихме УПРАВНИЦИ, то това е друга тема.
Та подкрепям Ласкин в частта, че България не е тъпа (оценките за Явашев биха били субективни).
12:08 26.07.2017
58 Васил
12:11 26.07.2017
59 Коментар
12:22 26.07.2017
60 123
12:58 26.07.2017
61 шофьор
13:42 26.07.2017
62 Иво
14:42 26.07.2017
63 извънземен в България
15:51 26.07.2017
64 В Йорданов
- от 1944 г. до ден днешен се управлява от ченгеджииски рубладжии.
- Динковци, Пери и всякаква подобна измет, не само че се разхожда по улиците, а и се занимават медиите с тях.
- Резултатите от последните избори също отразяват колко ТЪП е народа в тъпата БГ.
А Васко Да Гама от с.Рупча (единствената му значима роля) както винаги е ударил 2-3 чашки за отскок и се пали...
Абе живи и здрави да са..
15:55 26.07.2017
65 УМРЕЛ ОТ СМЕХ
16:18 26.07.2017
66 терминатора
1996 г. фалираха банките, взеха на хората всичките пари, после фалираха предприятията, изкупиха ги на килограм, а на хората раздадоха бонови книжки, хартийки. Пирамиди, фараони, какво ли не беше. 20 години по късно обраха пак цялата държава, КТБ, пак пирамиди, фараони.
Хората гласуват и все лошо, едни и същи хора с едни и същи лъжи вече 28 години ни управляват, а хората продължават да им вярват и да се надяват. Хиляди ДС-та, номенклатури, червени феодали и аристократи живеят на гърба на останалите, а хората продължават да им работят, като роби и за без пари.
Тоя народ какъв е, тая държава, каква е?
Прав е Кристо, ама много прав.
16:38 26.07.2017
67 Topala
17:39 26.07.2017
68 наит
17:44 26.07.2017
69 edin 4ovek
17:51 26.07.2017
70 Zanzibar
До коментар #22 от "Само България":
Ne bex vijdal taralej da govori stranata ni e xydava administrativnata darjava mafia .Tozi se e samozabravil a drygia da ne go izravniavame sas zemiata mnogo ot nas izrasnaxa s Vasko da Gama.I mnogo ot nas ni vle4e rakiata neka da sme otkrovenni.19:14 26.07.2017
71 Радиан
19:21 26.07.2017
72 Габровецо
20:45 26.07.2017
73 Този коментар е премахнат от модератор
74 Този коментар е премахнат от модератор
75 яваш яваш
21:30 26.07.2017
76 From USA
21:36 26.07.2017
77 непознат
00:38 27.07.2017