-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Коментари
1 Баба Кина
10:08 28.07.2025
2 Лост
10:13 28.07.2025
3 Този коментар е премахнат от модератор
4 Този коментар е премахнат от модератор
5 Този коментар е премахнат от модератор
6 Този коментар е премахнат от модератор
7 Ива
България пламнала ,Желязков си прави разходки и сигурно пак Русия ще обвини .Радев няма място при идването на помощ от Унгария при тази напрегната обстановка ,когато се изисква бърза реакция...
Пари за "отбрана "на НАТО България дава милиарди ,а за опазване живота и поминъка на хората няма .
10:17 28.07.2025
8 ще угасят всичко до 4-5 дена
10:20 28.07.2025
9 ИВАН
10:25 28.07.2025
10 закривай парламента
10:39 28.07.2025
11 Този коментар е премахнат от модератор
12 Този коментар е премахнат от модератор
13 Няма държава,
10:48 28.07.2025
14 има държава и МВР само за заплати
10:56 28.07.2025
15 Един
10:59 28.07.2025
16 Питам
11:14 28.07.2025
17 Илюзия
Коментиран от #19, #21
11:20 28.07.2025
18 Четох, че Радев
11:21 28.07.2025
19 Пигс
До коментар #17 от "Илюзия":
... прасетата не спят и вилнеят, за разлика от народа!11:23 28.07.2025
20 Пожарникари или шапкари
11:24 28.07.2025
21 Печка, парно, климатик
До коментар #17 от "Илюзия":
Идва зимата, дърветата се "берат" лятос, за да изсъхват до снега.11:27 28.07.2025
22 Ковача
Коментиран от #26
12:03 28.07.2025
23 Планинец
Коментиран от #29
13:07 28.07.2025
24 МИНУВАЧ
Но не съм чул и по медии и т.н. някой нсистина да е виновен и е понесал справедливостта на законите
Често пътувам до Австрия, е как там всичко да е окосено, да има полезащитни пояси и да няма случайни пожари. Но никъде не съм видял хвърлени угарки или купища запалими боклуци...
И те са европейци, но милеят,... а не като наши доброволци, тръгнал да помага по чехли, къси гащи и мобилен в ръка
13:20 28.07.2025
25 Радефф,
А и ти лично като президент с какво помагаш за гасенето на пожарите?
13:20 28.07.2025
26 бай Даньо
До коментар #22 от "Ковача":
То да сме благодарни, че пак идват,... ама вода откъде.Пък според някои 600 декара борова гора, гора ли е
13:23 28.07.2025
27 Японеца
14:01 28.07.2025
28 истината
Коментиран от #30, #32, #33
15:23 28.07.2025
29 истината
До коментар #23 от "Планинец":
Ти наистина ли не си въдворен още?Коментиран от #40
15:24 28.07.2025
30 Този коментар е премахнат от модератор
31 панчо
Коментиран от #36
16:53 28.07.2025
32 Този коментар е премахнат от модератор
33 сПраведлив
До коментар #28 от "истината":
оти бре миме16:55 28.07.2025
34 предполагам че на всеки в бг му е ясно
18:17 28.07.2025
35 Този коментар е премахнат от модератор
36 балчо теслата
До коментар #31 от "панчо":
ти куку ли си или пишеш от раднево мишерет21:27 28.07.2025
37 Бен
22:15 28.07.2025
38 путин
23:12 28.07.2025
39 Тонката
11:55 29.07.2025
40 Планинец
До коментар #29 от "истината":
Много сме ! И няма как!А пожарите скоро ще Опърлят и ,,Вашата черга! ВЕРВАЙ ми!12:39 29.07.2025