Отидете към основна версия

2 422 7

Hyundai удължава гаранцията на колите си с един месец

  • hyundai-
  • гаранция-
  • коронавирус

Програмата включва повече от милион автомобила по целия свят. Корейската компания стартира глобалната програма Hyundai C A R E, според която гаранцията за автомобили по целия свят се удължава.

Програмата има за цел да защитава онези купувачи, които са срещнали трудности, без да преминават през планирана поддръжка поради ограничения достъп до автомобилни услуги, тъй като, както е известно, в много страни всички предприятия, които не са свързани с производството и продажбата на стоки от първа необходимост, бяха затворени.

Програмата включва повече от 1.21 милиона автомобила, продадени от дистрибутори в 175 страни по света. С други думи, ако гаранцията за вашия Hyundai изтича през периода от 30 март до 30 април, тогава тя ще бъде удължена до края на май. Това се казва в официално прессъобщение на компанията.

Поставете оценка:
Оценка 3.2 от 6 гласа.

Свързани новини