От публикувания пълен запис на срещата на премиера Бойко Борисов с българите в Лондон става ясно, че министър-председателят е бил питан и за статията на списание "Шпигел" Пеевски - айсбергът на корупцията.
Един от сънародниците ни поставя въпроса по следния начин: "Искам да Ви попитам по повод в статията в "Шпигел" дали имахте шанс да я прочетете? За всичко, което се случва последните години, свързано с Делян Пеевски, за когото ние не говорим. Искам да Ви попитам, когато четете неговите медии, употребявате неговите бизнеси или всъщност общите такива... "Шпигел" означава огледало на немски. Искам да ви попитам започнахте ли да виждате в огледалото образа на Пеевски?"
| Въпросите за доклада на ЕК и Пеевски:
|