Правителството на Бойко Борисов заседава за последно, преди следобед парламентът да гласува оставката му.
На заседанието присъства и столичният кмет Йорданка Фандъкова, която преди началото проведе кратък разговор с правосъдния министър Екатерина Захариева.
На последното си заседание кабинетът "Борисов - 2“ трябва да одобри допълнителни разходи по бюджета на Министерство на правосъдието за тази година.
Министрите ще приемат и списък със защитените училища у нас и списък със средищните училища.
В дневния ред на заседанието министрите ще ратифицират и няколко споразумения и ще изменят нормативни актове на Министерския съвет.