Отидете към основна версия

1 848 0

Лео напусна ТВ7

  • лео бианки-
  • лео

Аплодисменти за моите продуценти от no frame

Лео казва довиждане на ТВ7 след три години на предаването „Какво ви забърка Лео“, става ясно съобщение до медиите от Лео Бианки.

Изминаха три страхотни години. Три години, пълни с много радост. За това време през моята сладка и цветна кухня минаха приятели, актьори и певци, спортисти, политици, майстори готвачи, хора от всякакви националности, отбелязва Лео.

Това се превърна в „моето“ предаване. Различно от всички други в ефира. Беше страхотно да бъда заедно с вас. Беше фантастично да израстваме заедно с екипа от чудесни професионалисти, с който яко се забавлявахме. Много ги обичам!

Поради причини, свързани с моето семейство, обаче, се налага да прекъсна работата си с продуцентската компания no frame и с TВ7 – едно прекрасно семейство и една телевизия, която ми даде възможност да израсна професионално. Аплодисменти за моите продуценти от no frame, благодарение на които се превърнах в популярно лице от телевизията.

Благодаря им също, че винаги са били точни към мен и от тях научих много неща за шоубизнеса, отбелязва Лео.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини