Отидете към основна версия

704 0

Пау Гасол премина в Чикаго Булс

  • пау гасол-
  • чикаго булс-
  • нба

Той призна за това в социалните мрежи

Снимка: БТА/AP

Испанската звезда на НБА Пау Гасол премина в отбора на Чикаго Булс, съобщи „Ню Йорк Дейли Нюз“.

До това лято испанският център бе една от звездите на Ел Ей Лейкърс. Той остана свободен агент, след като договорът му изтече и след куп спекулации за това къде ще играе, баскетболистът реши да премине в Чикаго. От профила си в Туитър той написа.

„Не беше лесно да взема това решение. След доста преговори и обсъждания реших да премина в Чикаго Булс. Сега гледам към новата страница в своята кариера.“

34-годишният Гасол ще получава по $ 7 млн. на година от новия си клуб, като сумата може и да се увеличи при евентуални резултати. През последния сезон испанецът реализираше по 17.4 точки и 9.7 борби на мач.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини