Викове в съблекалнята на Левски: Миланов, Ники Михайлов и Божинов скочили на останалите

• николай михайлов-
  • георги миланов-
  • царско село

Най-много викове са отнесли централният защитник Георги Александров и Ивайло Найденов

Треньорът на Левски Живко Миланов е дръпнал здраво конско на почивката на двубоя с Царско село. След първото полувреме "сините" губеха с 0:1, но през втората част успяха да направят обрат и да стигнат до първата си победа през сезона - 3:1.

Най-много викове са отнесли централният защитник Георги Александров и Ивайло Найденов. Последният игра в този двубой като халф, а не като десен бек. Въпреки това двамата не се намесиха адекватно при попадението в мрежата на тима.

Тон на висок глас са държали и тарторите Николай Михайлов и Валери Божинов. Явно всичко това е дало резултат, защото през вторите 45 минути играта на отбора бе коренно различна, пише "Тема Спорт".