822 6

Левски победи дубъла на Шахтьор Донецк, нови играчи на "сините" с дебютни голове (ВИДЕО)

• левски-
  • контрола-
  • шахтьор донецк-
  • турция

Следващата проверка за "сините" е на 6 февруари срещу казахстанския Кайсар

Левски записа победа с 2:0 срещу дубъла на Шахтьор Донецк в контролна среща зимната подготовка в Турция.

"Сините" контролираха срещата през по голямата част от времето и вкараха по един голл в двете полувремена.

В 20-та минута Фабио Лима си спечели дузпа. бразилецът се нагърби с изпълнението и вкара първия си гол след пристигането си.

След малко повече от час игра се стигна и до нов дебютен гол. Този път Хоакин Фернандес засече перфектно центриране от Марин Петков и прати топката в мрежата.

Повече попадения до края не паднаха и така Левски записа още един успех в контролите.

Следващата проверка за Левски е на 6 февруари срещу казахстанския Кайсар.

Стартов състав на Левски: 99. Андонов, 77. Михалев, 50. Димитров, 4. Любенов, 15. Божилов, 20. Чандъров, 11. Ел Джемили, 14. Стефанов, 7. Лима, 31. Гаоте, 21. Йовов