Треньорът на Атлетико (Мадрид) Диего Симеоне заяви преди днешния финал за Шампионската лига, че ще иска единствено тимът му да бъде концентриран в битката в Реал. Аржентинецът заяви на пресконференцията преди мача, че напрежението помага на играчите му и не е онова, от което се страхува. "Ще се опитаме да контролираме играта и да спрем Реал. Не знам как ще подходят към срещата, но мисля, че можем да се справим. Имаме всичко необходимо. Играчите ми са единни и отдадени на това, което правят. поздравявам ги и им благодаря", заяви Симеоне. Финалът на "Да Луж" е от 21:45 часа тази вечер.
Отидете към основна версия
24 Май, 2014 18:29 835 0