Отидете към основна версия

3 343 2

Умни очила вместо смартфон

  • dragon creative-
  • mad glass-
  • умни очила

Начинаещата хонконгска компания Dragon Creative набира средства за серийното производство на очила, които дублират почти всички функции на смартфона. MAD Glass позволяват сензорно и гласово управление, а технологията за допълнителна реалност превръща околния свят в интерактивен.

Умните очила са снабдени с GPS навигация, симултанен преводач, поддръжка на популярните месинджъри и управление на повикванията. MAD Glass ще се харесат на любителите на пътешествия в чужбина, където моменталният превод и картата пред очите са незаменими.

Джаджата разполага с 5-мегапикселова камера за фото- и видеоснимки, Wi-Fi и Bluetooth за синхронизация със смартфон. Dragon Creative предлага на първите инвестирали в проекта комплект MAD Glass за $ 839.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини