-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и темите, свързани с доверие и близост, ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да усетите нужда от повече дистанция и време за себе си. Денят е подходящ за спокойни занимания и разговори само с хора, на които наистина вярвате. Вечерта носи склонност към преувеличени емоции или прекалено високи очаквания в отношенията. Опитайте да запазите баланс между чувствата и реалността.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно, но днес ще предпочитате по-сериозни и смислени разговори пред шумните компании. Сутринта може да Ви се стори, че някой ограничава свободата Ви или не разбира гледната Ви точка. Вместо да спорите, потърсете по-спокоен начин да изразите мнението си. Вечерта носи по-силни емоции и риск от недоразумения заради различни очаквания. Добре е да не обещавате повече, отколкото можете да изпълните.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и професионалните теми ще изискват повече внимание през целия ден. Сутринта е възможно да почувствате натиск или необходимост да се съобразите с чужди правила и очаквания. Денят е подходящ за търпеливи действия и подреждане на важни задачи. Вечерта може да донесе напрежение между работата и личния живот. Не позволявайте на умората да определя тона на разговорите Ви.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и отношенията с хора, които споделят Вашите идеи, ще бъдат по-важни от обичайното. Сутринта е възможно да се почувствате разочаровани от нечие закъснение или липса на достатъчно ентусиазъм. Денят ще върви по-леко, ако не очаквате всичко да се случва според Вашия ритъм. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в разговорите. Оставете място за повече разбиране и чувство за хумор.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще Ви подтикнат да бъдете по-внимателни към собствените си граници и енергия. Сутрешните часове са подходящи за спокойна работа, размисъл и довършване на неща, които изискват концентрация. Денят не е подходящ за прибързани решения или прекалено емоционални разговори. Вечерта може да донесе напрежение, свързано с неизказани чувства или стари теми. По-добре е да дадете време на емоциите да се успокоят.
Везни (24.09 - 23.10)
Денят ще бъде по-личен и наситен с различни емоции и размисли. Сутринта може да почувствате дистанция от човек, от когото очаквате повече внимание или разбиране. Вместо да се затваряте в себе си, опитайте спокойно да изразите какво Ви тревожи. Вечерта носи по-силни реакции и желание всяка страна да бъде чута и оценена. Добре е да избягвате крайности и драматични изводи.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните задачи ще изискват повече внимание и търпение още от сутринта. Възможно е да се почувствате ограничени от чужди решения или забавяне на планове. Денят е подходящ за подреждане на финансови въпроси и довършване на започнати ангажименти. Към вечерта може да възникне напрежение около покупки, разходи или различни желания в семейството. Не е необходимо да угаждате на всички едновременно.
Лъв (24.07 - 23.08)
Хората около Вас ще бъдат по-чувствителни и по-лесно засегнати от думите Ви. Сутринта е добре да избягвате резки реакции или желание да налагате мнението си на всяка цена. Денят е подходящ за срещи, кратки пътувания и подреждане на планове. Вечерта носи повече напрежение в общуването и риск от недоразумения заради преувеличени очаквания. Спокойният тон ще Ви помогне да запазите хармонията.
Рак (22.06 - 23.07)
Периодът Ви дава повече яснота за собствените цели и помага да усещате по-ясно какво е важно за Вас и какво вече няма място в живота Ви. Сутрешните часове може да Ви натоварят с повече отговорности или с необходимост да се съобразявате с чужди изисквания. Денят е подходящ за подреждане на семейни или лични въпроси. Вечерта обаче може да донесе прекалено високи очаквания или разочарование в разговор с близък човек. Опитайте да не приемате всичко твърде лично.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Разговорите ще бъдат важна част от деня, но не всички хора около Вас ще бъдат готови за леко и непринудено общуване. Сутринта може да донесе по-сериозен тон или усещане, че някой е твърде критичен. Вместо да реагирате остро, опитайте да запазите спокойствие и чувство за мярка. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в личните отношения. Не давайте обещания под влияние на моментно настроение.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм и ясните правила ще Ви помогнат да се чувствате по-спокойни днес. Сутринта е възможно да се наложи да се съобразите с ограничения или чуждо настроение, което Ви натоварва повече от обичайното. Денят е подходящ за практични задачи и разговори, които изискват търпение. Към вечерта може да усетите напрежение между желанието за комфорт и натрупаните ангажименти. Добре е да си оставите време за почивка и тишина.
Овен (21.03 - 20.04)
Още в началото на деня може да почувствате, че околните очакват повече търпение и внимание от Ваша страна. Сутрешните часове са подходящи за спокойни разговори и внимателно планиране на задачите. Не е нужно да решавате всичко веднага или да поемате чуждите отговорности върху себе си. Вечерта може да донесе разминаване в очакванията с близък човек или напрежение около лични планове. Повече мекота в думите ще Ви помогне да избегнете ненужни спорове.
Коментари
1 Един
Но колата все още се продава достатъчно добре и явно много хора всъщност търсят това - евтин и лесен за поддръжка автомобил, за който е по-важно да те закара в труднодостъпна местност, отколкото да има тъчскрийн панел примерно
Коментиран от #2, #15, #16
10:34 08.08.2020
2 Ми щото толкова си могат ушанките
До коментар #1 от "Един":
Те не могат да направят нещо ювелирно нещо красиво нещо изпипано дизаинерско те могат само грубата сглобка да направат ръбеста грозна нефункционална там да се влачи в калтаКоментиран от #3, #8
11:01 08.08.2020
3 Breaking Bad
До коментар #2 от "Ми щото толкова си могат ушанките":
Е за какво им е да правят "ювелирно нещо красиво нещо", като им трябва кола, която да върви там, където е 10 месеца зима!А тука като всеки комплексар си е накупил "ювелирна" кола само за да я държи пред блока, каква е файдата?!?
Коментиран от #5, #7, #9
12:02 08.08.2020
4 сделано
12:18 08.08.2020
5 Да ги виждат че са тарикати
До коментар #3 от "Breaking Bad":
То тия луксозни коли половината от тях нема да минат технотест в Германия ама нищо.13:36 08.08.2020
6 Сойка Присмехулка
14:17 08.08.2020
7 Ми поне за износ
До коментар #3 от "Breaking Bad":
У европата не е 10 месеца зима ама и тва не могат14:34 08.08.2020
8 шофьор
До коментар #2 от "Ми щото толкова си могат ушанките":
мерцедес G класа е ръбест и грозен ама си се продава и ладата се продава19:39 08.08.2020
9 швейк
До коментар #3 от "Breaking Bad":
това, че е красиво не означава, че не може да върши работа ... нищо не пречи да се оформи по-добре. е, пречи трядиционната некадърност и немарливост на мужиците, но технически е достижимо, както са доказали германци и японци20:58 08.08.2020
10 Без име
22:03 08.08.2020
11 пурко
22:14 08.08.2020
12 До коментар#2
И ти също.....!!!!!
22:31 08.08.2020
13 оня с коня
07:01 09.08.2020
14 Fantomas
08:09 09.08.2020
15 Червения кхмер
До коментар #1 от "Един":
Ей,а къде остана екологията.Заради такива като руските автомобили/всичките там ЛаЗ,ПаЗ,КамаЗ и .н/,в Европа се въведоха разни Евро4,5 и 6.За да намалят вредите от Русия,Китай,Индия и други икономики бълващи и тровещи цялата планета.Коментиран от #17
09:58 09.08.2020
16 Търпин
До коментар #1 от "Един":
Приятелю абсолютно прав си.Аз самият ако имах възможност щях да си взема УАЗ-ка или НИВА точно заради евтината поддръжка и проходимостта.19:00 09.08.2020
17 Един
До коментар #15 от "Червения кхмер":
Те тия с Евро 6 да не бълват отзад аромат на рози и Шанел 5? Разликата е няколко милиграма въглероден диоксид, но това не значи че са полоезни за здравето12:30 10.08.2020
18 Ввв
20:14 10.08.2020