-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките чувства и темите, свързани с доверие и близост, ще бъдат по-силно изразени днес. Сутринта може да усетите нужда от повече дистанция и време за себе си. Денят е подходящ за спокойни занимания и разговори само с хора, на които наистина вярвате. Вечерта носи склонност към преувеличени емоции или прекалено високи очаквания в отношенията. Опитайте да запазите баланс между чувствата и реалността.
Водолей (21.01 - 19.02)
Любопитството Ви ще бъде силно, но днес ще предпочитате по-сериозни и смислени разговори пред шумните компании. Сутринта може да Ви се стори, че някой ограничава свободата Ви или не разбира гледната Ви точка. Вместо да спорите, потърсете по-спокоен начин да изразите мнението си. Вечерта носи по-силни емоции и риск от недоразумения заради различни очаквания. Добре е да не обещавате повече, отколкото можете да изпълните.
Козирог (23.12 - 20.01)
Отговорностите и професионалните теми ще изискват повече внимание през целия ден. Сутринта е възможно да почувствате натиск или необходимост да се съобразите с чужди правила и очаквания. Денят е подходящ за търпеливи действия и подреждане на важни задачи. Вечерта може да донесе напрежение между работата и личния живот. Не позволявайте на умората да определя тона на разговорите Ви.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Приятелствата и отношенията с хора, които споделят Вашите идеи, ще бъдат по-важни от обичайното. Сутринта е възможно да се почувствате разочаровани от нечие закъснение или липса на достатъчно ентусиазъм. Денят ще върви по-леко, ако не очаквате всичко да се случва според Вашия ритъм. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в разговорите. Оставете място за повече разбиране и чувство за хумор.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Някои ситуации днес ще Ви подтикнат да бъдете по-внимателни към собствените си граници и енергия. Сутрешните часове са подходящи за спокойна работа, размисъл и довършване на неща, които изискват концентрация. Денят не е подходящ за прибързани решения или прекалено емоционални разговори. Вечерта може да донесе напрежение, свързано с неизказани чувства или стари теми. По-добре е да дадете време на емоциите да се успокоят.
Везни (24.09 - 23.10)
Денят ще бъде по-личен и наситен с различни емоции и размисли. Сутринта може да почувствате дистанция от човек, от когото очаквате повече внимание или разбиране. Вместо да се затваряте в себе си, опитайте спокойно да изразите какво Ви тревожи. Вечерта носи по-силни реакции и желание всяка страна да бъде чута и оценена. Добре е да избягвате крайности и драматични изводи.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичните задачи ще изискват повече внимание и търпение още от сутринта. Възможно е да се почувствате ограничени от чужди решения или забавяне на планове. Денят е подходящ за подреждане на финансови въпроси и довършване на започнати ангажименти. Към вечерта може да възникне напрежение около покупки, разходи или различни желания в семейството. Не е необходимо да угаждате на всички едновременно.
Лъв (24.07 - 23.08)
Хората около Вас ще бъдат по-чувствителни и по-лесно засегнати от думите Ви. Сутринта е добре да избягвате резки реакции или желание да налагате мнението си на всяка цена. Денят е подходящ за срещи, кратки пътувания и подреждане на планове. Вечерта носи повече напрежение в общуването и риск от недоразумения заради преувеличени очаквания. Спокойният тон ще Ви помогне да запазите хармонията.
Рак (22.06 - 23.07)
Периодът Ви дава повече яснота за собствените цели и помага да усещате по-ясно какво е важно за Вас и какво вече няма място в живота Ви. Сутрешните часове може да Ви натоварят с повече отговорности или с необходимост да се съобразявате с чужди изисквания. Денят е подходящ за подреждане на семейни или лични въпроси. Вечерта обаче може да донесе прекалено високи очаквания или разочарование в разговор с близък човек. Опитайте да не приемате всичко твърде лично.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Разговорите ще бъдат важна част от деня, но не всички хора около Вас ще бъдат готови за леко и непринудено общуване. Сутринта може да донесе по-сериозен тон или усещане, че някой е твърде критичен. Вместо да реагирате остро, опитайте да запазите спокойствие и чувство за мярка. Вечерта носи повече емоции и склонност към преувеличения в личните отношения. Не давайте обещания под влияние на моментно настроение.
Телец (21.04 - 21.05)
Подреденият ритъм и ясните правила ще Ви помогнат да се чувствате по-спокойни днес. Сутринта е възможно да се наложи да се съобразите с ограничения или чуждо настроение, което Ви натоварва повече от обичайното. Денят е подходящ за практични задачи и разговори, които изискват търпение. Към вечерта може да усетите напрежение между желанието за комфорт и натрупаните ангажименти. Добре е да си оставите време за почивка и тишина.
Овен (21.03 - 20.04)
Още в началото на деня може да почувствате, че околните очакват повече търпение и внимание от Ваша страна. Сутрешните часове са подходящи за спокойни разговори и внимателно планиране на задачите. Не е нужно да решавате всичко веднага или да поемате чуждите отговорности върху себе си. Вечерта може да донесе разминаване в очакванията с близък човек или напрежение около лични планове. Повече мекота в думите ще Ви помогне да избегнете ненужни спорове.
Коментари
1 Така е
Коментиран от #3, #61, #67
10:10 09.08.2020
2 Йезуити сър
Коментиран от #46
10:11 09.08.2020
3 Луд Камионджия
До коментар #1 от "Така е":
Вече не вярвате и на новия голЕм брат? Лошо Сведларов, лошо.10:13 09.08.2020
4 Karosel
Коментиран от #7, #8, #10
10:14 09.08.2020
5 Сделано в СССР
Коментиран от #42, #45
10:18 09.08.2020
6 Behemoth
10:22 09.08.2020
7 Този коментар е премахнат от модератор
8 Бачо Киро
До коментар #4 от "Karosel":
Дава си естествено. Точно така си говори. Той дори е ефир си псува, та като е извън камери и микрофони ли? Насред интервю си плещи "еее дей*а тия.... дей*а"... Въобще си много, ама много залюхан... Да не мислиш, че едно време покрай сикаджиите е учил етикет и как да се изразява? Абе защо сте такива овце?10:30 09.08.2020
9 ОСТВКА
Явно черепа има и такива снимки, кой по добре знае от главния герой в ало Ваньо, ти си го избра, кумгей и т.н. те са безброй. Това като думи на високо поставен лидер ли ви прилича, на който му следят всяка дума.
Коментиран от #58
10:39 09.08.2020
10 ффхх
До коментар #4 от "Karosel":
Елена Йончева вече го осъди един път за лъжи, които разпространява по неин адрес. И на финал този изпечен лъжец и бивша мутра казал арогантно, че те така всички си лъжели предизборно. Този човек с липса на морал, с липса на култура, с липса на ценносхи, с липса на истинско образование не заслужава да ни е премиер.Коментиран от #13
10:54 09.08.2020
11 koko
11:03 09.08.2020
12 Гост
11:03 09.08.2020
13 Лозан Пенев
До коментар #10 от "ффхх":
А лъжите за КТБ.Откъде журналистка на свободна практика може да има милиони по сметките си.Гешев къде си?Както лъже за парите,така и сега.Ама ние сме си виновни.Тая,,Р.Овч.,Кадиев,Добрев,Гергов,Боко,Горанов,Цвъки и т.н.Абе май няма партия без такива.Всички казват колко сме бедни,а те с милиони по офшорни сметки.Няма как богаташ да милее за беден,той си гледа своите интереси.Коментиран от #15, #17
11:05 09.08.2020
14 2loop
Коментиран от #51
11:06 09.08.2020
15 Фара
До коментар #13 от "Лозан Пенев":
Тая е от Недосегаемите.Та затова нчма Гешев,няма и да има след него.11:07 09.08.2020
16 антикомунист
Коментиран от #19
11:08 09.08.2020
17 koko
До коментар #13 от "Лозан Пенев":
А ти видя ли й сметките или четеш лъжливите медии на Пеевски?11:08 09.08.2020
18 ПСР
Без да съм оторизирана лаборатория.Браво на Йончева.Жалко за Манфред ВеберАнХела и Упсала,които не желаят да видят и чуят очевадното-с кого си имат работа.Така,те стават тоталните съучастници на БГ Мафията,в лицето на ББ.
11:09 09.08.2020
19 истината
До коментар #16 от "антикомунист":
Ами тоз дето ни е премиер нали и той беше с партийна книжка, защо му вярвате, още повече че вече е осъден за лъжи.11:11 09.08.2020
20 Хан крум
11:14 09.08.2020
21 слънце
Коментиран от #47
11:21 09.08.2020
22 Кarosel
Коментиран от #52
11:23 09.08.2020
23 Генерал Иванушка Водков
Това са патологични лъжци!!!
11:27 09.08.2020
24 Бесен
11:39 09.08.2020
25 месара
Коментиран от #36
11:52 09.08.2020
26 Трезвомислещ
12:10 09.08.2020
27 Гагарин
12:26 09.08.2020
28 Този коментар е премахнат от модератор
29 4572
самостоятелно мислене,смелост и ЧЕСТ.
12:48 09.08.2020
30 Бай Стою касапина
Коментиран от #33
13:00 09.08.2020
31 Алеко КАН
13:45 09.08.2020
32 Ц Ц
13:49 09.08.2020
33 ke da
До коментар #30 от "Бай Стою касапина":
А да те питам тебе анонимни , КОЙ ти плати да защитаваш тезата на Герберския "политик" , а на него КОЙ плати да защитава "българските" институции! Едно нещо не разбрахте Гробари-Мутренски , ЧЕ народа не припознава вашите "български"/мутренски/ институции за свои!Коментиран от #40
13:50 09.08.2020
34 КУРнинов
13:57 09.08.2020
35 ГОРСКИ
Коментиран от #60
14:18 09.08.2020
36 Брей Брей Ганьо
До коментар #25 от "месара":
Физически силните които знаете само да посинявате очи - сте докарали България до задънена улица и не само сега в исторически план е същото от 13 века на балканите България я има само 6 , а 7 е под византийско и османско! Защо ли така ?! Защото не успявате да направите общество в което да командват УМНИТЕ , т.е. да се спазва писания ЗАКОН , както всяка земна цивилизация!Коментиран от #59
14:37 09.08.2020
37 bobi
14:40 09.08.2020
38 гнида
14:45 09.08.2020
39 инчхай
14:57 09.08.2020
40 Този коментар е премахнат от модератор
41 НОВИЧОК
Коментиран от #44
15:24 09.08.2020
42 Този коментар е премахнат от модератор
43 Този коментар е премахнат от модератор
44 един българин
До коментар #41 от "НОВИЧОК":
В Сибир си ходи ти при твоите спонсори , нашите политици ще съдим според нашия съд , каквото отсъди това! А вашият съд от Комунизма е или в Сибир или в Белене! Свърши тая , вашата ИДВА СПАЗВАНЕТО НА ЗАКОНА ЕДНАКВО ЗА ВСИЧКИ , КАКТО И ЗА ВАС!!!15:34 09.08.2020
45 СТАЛИН
До коментар #5 от "Сделано в СССР":
На тази Съветска особа НЕ МОЖЕ дм се вярва..! Но, Борисов и да е псувал, то е за поганците! И Левски ги е псувал!15:40 09.08.2020
46 Моис Коен български еврейн
До коментар #2 от "Йезуити сър":
Това ли е демоса по нашенски? Борисов е виновен за всичко, а ние сме невинни душици , като Ленчето...!? Айде де !15:45 09.08.2020
47 Луна
До коментар #21 от "слънце":
Наивно слънце, не вярвай на милионерки които денонощно мислят и се грижат за бедния български народ!16:14 09.08.2020
48 gogo
17:03 09.08.2020
49 група зевзеци
17:55 09.08.2020
50 :D :D :D
18:13 09.08.2020
51 Антикомунист
До коментар #14 от "2loop":
Споделете ИМЕТО на "лабораторията" и на "баш специалистите" та и аз да ви повярвам другари????? Защото слушал съм хАмерика била голяма.18:16 09.08.2020
52 Антикомунист
До коментар #22 от "Кarosel":
Името името на "лабораторията"Защо УДОБНО го пропускат "сладурите" от бкп/бсп?????18:20 09.08.2020
53 Този коментар е премахнат от модератор
54 КОЧА
20:52 09.08.2020
55 бай Ганьо Банкянски
21:22 09.08.2020
56 дедо от Сирищник
22:19 09.08.2020
57 ми НЕ
23:07 09.08.2020
58 Щом Милиьончева казва,
До коментар #9 от "ОСТВКА":
Значи Черепа има и за нея и Станишко филмчета. И я държи здраво на сиджимка. Елена прави каквото и нареди Василчо-престъпника. Всички държи здраво този череп. Сам спомена, че ще съветва и пРезидента, когато му дойде времето ! Значи, че има тайни и за фатмака! Комундета, вие сте корумпирани, а Пуча в България, е от мутрите и подкрепян от престъпни елементи на улиците. Хора запомнете се ! Скоро ще бъде късно !01:16 10.08.2020
59 Нека отново да фалират ?
До коментар #36 от "Брей Брей Ганьо":
Това, вече сме го гледали. Прокуратурана започна разследване на милиардерите и Приватизацията, и започнаха уличните вълнения. Сега, когато ГЕРБ отново дойде на власт, ще се установи, че е минала давност...01:32 10.08.2020
60 СССР ние можем всичко !
До коментар #35 от "ГОРСКИ":
Майстори на компромати ! Никога България няма да е самостоятелна при такива ,,братя " .01:39 10.08.2020
61 СССР ние можем всичко !
До коментар #1 от "Така е":
Майстори на компромати ! Никога България няма да е самостоятелна при такива ,,братя " .Коментиран от #62
01:44 10.08.2020
62 Бойко, обича своите и опонентите си !
До коментар #61 от "СССР ние можем всичко !":
Той не е човекомразец. Обърнете внимание даде пост на Мая М.-Омбустман, предложи на Корнела-председател на Н.С. даде заплата на изгонения от БСП ,Р.биОвч. (бивш шеф на Корнела), от 3 500лв... За 10г. издигна авторитета на България в целия свят. Нашите комшии: Турция, Сърбия, С.Македония и Албания са ни приятели! Кой го може това, само един ДОБРОДУШЕН ВОЖД ! ВЕЧНА СЛАВА БОЙКО ! ОБИЧАМЕ ТЕ ! С ТЕБ СМЕ !01:58 10.08.2020
63 Гешев
06:47 10.08.2020
64 Диалектен правоговор
07:56 10.08.2020
65 Един
08:44 10.08.2020
66 Този коментар е премахнат от модератор
67 Тодоров
До коментар #1 от "Така е":
Ало, бивше ченге, а какво ще кажат нашите институции за "ОСЕМТЕ ДЖУДЖЕТА", за преекспонирането на COVID-19 и смъртността, за пачките и кюлчетата в чекмеджето, как и защо почина абитуриентът с коронавирус от гр. Велико Търново, защо ЕДНА набедена за ВЪНШЕН МИНИСТЪР срича на транскрибиран английски от листче, и т.н. и т.н. Аз вярвам на щатските експерти, а не на вашата прогнила герберска администрация.11:15 11.08.2020