-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Коментари
1 Българин
Коментиран от #4, #13, #27, #50, #52, #58
10:02 10.08.2020
2 Маджо
Коментиран от #56
10:06 10.08.2020
3 Лост
Коментиран от #59, #60
10:07 10.08.2020
4 Този коментар е премахнат от модератор
5 толупЪ
10:09 10.08.2020
6 ВМОРО
10:09 10.08.2020
7 мда
Коментиран от #34
10:10 10.08.2020
8 ГейшеФ
10:10 10.08.2020
9 Дългия
Нека отговорят ,кой плаща за микробусите с техника за озвучаване,агрегатите за ток и др.такива.А някой от организаторите бил ли е адвокат на Божков.Има цяла статия за това.
10:11 10.08.2020
10 ВМОРО
10:15 10.08.2020
11 Smart
10:15 10.08.2020
12 ВМОРО
10:22 10.08.2020
13 Тъпо тролче
До коментар #1 от "Българин":
Защо съдиш за другите изхождайки от себе си?10:22 10.08.2020
14 Минувач
10:53 10.08.2020
15 Този коментар е премахнат от модератор
16 Този коментар е премахнат от модератор
17 нажи
11:13 10.08.2020
18 Инфо
11:25 10.08.2020
19 Димитър
11:30 10.08.2020
20 Вуте
Коментиран от #35, #36
11:36 10.08.2020
21 Иван
Коментиран от #30, #33
11:37 10.08.2020
22 Този коментар е премахнат от модератор
23 Този коментар е премахнат от модератор
24 111
12:02 10.08.2020
25 Този коментар е премахнат от модератор
26 На този с червения
Коментиран от #28
12:48 10.08.2020
27 Много кърлежи и комари това лято.
До коментар #1 от "Българин":
Майките с увреждания кой им гледа децата, освен: АКО НЕ СА ВСИЧКИТЕ С БОЛНИ ДЕЦА ?12:51 10.08.2020
28 Шкембе уж войвода Бабисуджук
До коментар #26 от "На този с червения":
Кръвясали му оченцата от преписване, кои хуманни идоли проповядва на протестите ? Какви са приходите на шведската тройка, когато не ходят на работа, а раздават храни и консумативи на протестиращите даром ? Кога ще се задейства Прокуратурата, да ги разследва ? Докога гражданите на София ще търпят тези джендър да им пречат ?13:03 10.08.2020
29 И ти си за изтриване
До коментар #25 от "Въпрос":
Щом преминаващ границата на нормалните приказки. Луди няма, които да ти повярват. Ние сме правова държава. Всички недоволни протестират срещу законите в България. Къде не съм прав, кажи ?13:10 10.08.2020
30 Ти си ПРОВОКАТОРА !
До коментар #21 от "Иван":
Вашия ПРОВОКАТОР си призна, че на митинга е изпратен от отровното трио. Ще има затвор за подстрекателите за Пуч в България.Коментиран от #37
13:14 10.08.2020
31 Този коментар е премахнат от модератор
32 Този коментар е премахнат от модератор
33 През Март ще има избори
До коментар #21 от "Иван":
После пак няма да са доволни пРезидента и преТистиращите.13:22 10.08.2020
34 Такъв Гл.Прокурор ни трябва
До коментар #7 от "мда":
Без двоен стандарт. Нали искахме да има осъдени от висшия ешалон ? Оказа се, че този път ще има ! Това уплаши много и ги изкара на улицата.13:38 10.08.2020
35 гражданин
До коментар #20 от "Вуте":
Много са скъпи пустите яйца.Пък ако ги вземеш на едро,просто трабва кредит.Много ми е тегаво защото се допусна да се получи като при соца.
Стана така,че ГЕРБ и държава са едно.Една партия,една държава.
Предсрочни избори подготвени от служебно правителство,би трябвало да намали до минимум ГЕРБ да манипулират изборите.
Така си мисля и нямам претенции да съм прав.
13:46 10.08.2020
36 Смучат пари като кърлежи
До коментар #20 от "Вуте":
И голяма работа, че се поохарчили с няколко милиона при положение, че са си скътали милиярди. Нали искат да дойде на власт оня с фуражката и да ги АМНИСТИРА , ще има и за неговата Деса .13:56 10.08.2020
37 Този коментар е премахнат от модератор
38 възпитаник
15:55 10.08.2020
39 Към протестиращите
16:14 10.08.2020
40 Психо Доктор
16:25 10.08.2020
41 гост
16:45 10.08.2020
42 Турбо
17:00 10.08.2020
43 ОСТАВКА
17:03 10.08.2020
44 Ицо
17:06 10.08.2020
45 Roko
17:13 10.08.2020
46 Този коментар е премахнат от модератор
47 питам АЗ
17:46 10.08.2020
48 filo
20:46 10.08.2020
49 Този коментар е премахнат от модератор
50 антрашпиц
До коментар #1 от "Българин":
И ако са платени,и ако си признаят кво тогава......ша заспиш по-лесно ли кво...Коментиран от #51
22:07 10.08.2020
51 123
До коментар #50 от "антрашпиц":
Ми да, значи системата работи! Нека се знае...22:47 10.08.2020
52 ПП ГРУБ
До коментар #1 от "Българин":
Какъв българин си ти от тия дето изкупуват земеделска земя и я оставяш да буренясва и за това вземаш милиони субсидии и после ще я продадеш на чужденци на безценица или си от тези от еврохранилките или обществените хранилки такива българи не , не искам.Коментиран от #64
22:47 10.08.2020
53 Да да да
Един младеж им плаща и раздава по едно знаме и то в уличката до общината
23:04 10.08.2020
54 Комунист
Лично видях как плащат на десетина баби и раздават по едно знаме и то на 100 метра от общината
Коментиран от #57
23:06 10.08.2020
55 Мърши
Коментиран от #62, #63
23:11 10.08.2020
56 Този коментар е премахнат от модератор
57 До1
До коментар #54 от "Комунист":
А не видя ли как бабите си платиха по 500 Евро и се намериха случайно в едно чекмедже.Коментиран от #61
23:33 10.08.2020
58 Бруте Хр. Ив. ,,Стана ортак с дявола.
До коментар #1 от "Българин":
Само и само да премине моста". Да ама, вашите спонсори, Маджо и Божков ще декласират ,,невинния" Радев.01:24 11.08.2020
59 Бруте Хр. Ив. ,,Стана ортак с дявола.
До коментар #3 от "Лост":
Само и само да премине моста". Да ама, вашите спонсори, Маджо и Божков ще декласират ,,невинния" Радев.01:25 11.08.2020
60 Гл. Прокурор е избран от професионалисти
До коментар #3 от "Лост":
Оценка отличен ! Щом улови най-едрите рибоци в държавата ! Харно е момчето. Всички да се стараят като него, ще преборим мутрите !01:29 11.08.2020
61 Снимката я видяхме, нали Божков плати
До коментар #57 от "До1":
Мая Костинбродката я измайстори. Факт неоспорим.01:34 11.08.2020
62 Не измъчвайте протестиращите
До коментар #55 от "Мърши":
Дайте им всичките си пари и си отиват по домовете.01:37 11.08.2020
63 Тази година много кърлежи и комари
До коментар #55 от "Мърши":
От дъждовете всички на площада отиват. Раздавали мед(т.е. рубли).01:41 11.08.2020
64 Психиатър
До коментар #52 от "ПП ГРУБ":
Изпий си хапчетата до идването на линейката .01:44 11.08.2020
65 восход
07:26 11.08.2020
66 Така мисля
09:30 11.08.2020