-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-широкият поглед към събитията ще Ви помогне да не се изгубите в дребните тревоги на деня. Някои ситуации може да изглеждат по-неясни в началото, но постепенно ще започнат да се подреждат. Добре е да не се доверявате на обещания, които звучат прекалено красиво без конкретни действия зад тях. Следобедът носи вдъхновение и усещане, че сте на правилния път. Вечерта е подходяща за мечти, творчество и спокойни разговори.
Водолей (21.01 - 19.02)
Контактите с приятели и съмишленици ще Ви донесат ценни идеи и нови гледни точки. Възможно е някой да Ви изненада с предложение или информация, която не сте очаквали. Денят е подходящ за обсъждане на бъдещи планове и за участие в общи инициативи. Следобедът ще Ви помогне да прецените по-реалистично една ситуация, която изглежда прекалено добра, за да е истина. Вечерта носи добро настроение и усещане за принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-тихият ритъм на деня ще Ви даде възможност да се съсредоточите върху това, което е наистина важно. Възможно е да осъзнаете нещо значимо за ситуация, която доскоро е изглеждала объркана. Денят е подходящ за размисъл, подготовка и подреждане на бъдещи цели. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за спокойствие и възстановяване на силите.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Днешният ден е по-динамичен и изпълнен с желание за движение и разнообразие. Някои промени могат да се случат неочаквано, но ще внесат свежест в ежедневието Ви. Добре е да не поемате прекалено големи рискове само защото моментът изглежда обещаващ. Следобедът ще Ви помогне да подредите мислите си и да видите по-ясно следващата стъпка. Вечерта е чудесна за вдъхновяващи разговори и приятни преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за посока и вътрешна увереност ще се засилва с напредването на деня. Някои събития могат да Ви накарат да преосмислите определени приоритети или планове. Вместо да реагирате рязко на изненадите, използвайте ги като възможност да погледнете на ситуацията по нов начин. Следобедът е благоприятен за лични решения и важни разговори. Вечерта носи спокойствие и усещане за контрол над случващото се.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството Ви ще бъде силно и ще Ви подтиква да търсите нова информация и интересни срещи. Възможно е през деня да получите новина, която променя гледната Ви точка по важен въпрос. Не бързайте да вземате окончателни решения, ако не разполагате с всички факти. Следобедът е подходящ за изясняване на недоразумения и за конструктивни разговори. Вечерта носи лекота и приятно усещане за хармония.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви усет ще Ви помогне да се ориентирате правилно дори в по-неясни ситуации. Някой може да Ви потърси за съвет или подкрепа по въпрос, който изисква разумен подход. Денят е подходящ за подреждане на дома, грижа за близките или организиране на бъдещи планове. Следобедът ще внесе повече спокойствие и увереност в решенията Ви. Вечерта е добра за почивка и време с хора, на които имате доверие.
Лъв (24.07 - 23.08)
Настроението Ви ще бъде по-ведро и ще Ви насърчава да гледате на живота с повече оптимизъм. Денят е подходящ за срещи, творчество и занимания, които Ви носят удоволствие. Възможно е да възникне неочаквана промяна в плановете, но тя ще отвори нови възможности пред Вас. Следобедът ще Ви помогне да намерите баланс между развлеченията и отговорностите. Вечерта носи приятни емоции и вдъхновение.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ситуации днес ще изискват повече търпение и по-внимателен поглед към детайлите. Възможно е да се наложи да разграничите фактите от предположенията. Денят е подходящ за грижа за себе си, подреждане на ежедневието и завършване на започнати задачи. Следобедът носи повече яснота и усещане, че нещата постепенно застават на мястото си. Вечерта е добра за спокойствие и уютна атмосфера.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще бъдат основен източник на вдъхновение, но и на изненади през този ден. Възможно е нечие поведение да Ви озадачи или да промени предварителните Ви планове. Добре е да не приемате всяка дума за окончателна истина. Следобедът ще Ви даде възможност да изясните важен въпрос и да възстановите добрия тон в отношенията. Вечерта е подходяща за приятни срещи и откровени разговори.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойният подход ще бъде най-добрият Ви съюзник днес. Някои обстоятелства могат да изглеждат по-неясни или объркани, отколкото са в действителност. Вместо да бързате с изводите, съберете още информация и наблюдавайте развитието на събитията. Следобедът е подходящ за важни решения и подреждане на приоритетите. Вечерта носи усещане за вътрешна стабилност и повече увереност.
Овен (21.03 - 20.04)
Динамиката на деня ще Ви подтиква да търсите нови впечатления и повече свобода в действията си. Възможно е някои планове да се променят неочаквано, затова е добре да оставите място за гъвкавост. Не разчитайте на слухове или непотвърдена информация, особено в първата половина на деня. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-спокойно на ситуация, която Ви е тревожила. Вечерта носи вдъхновение и желание за нещо различно от обичайното.
Коментари
1 Кой68
Коментиран от #20
10:09 19.08.2020
2 Breaking Bad
Коментиран от #13
10:23 19.08.2020
3 Антони
Коментиран от #8, #10, #11, #28
10:52 19.08.2020
4 СТАЛИН
11:05 19.08.2020
5 JFPR
11:08 19.08.2020
6 МОИС КОЕН
11:08 19.08.2020
7 Дългият
11:10 19.08.2020
8 Присмехулник
До коментар #3 от "Антони":
Ти в същност нищо не каза...предишните спъвали света.Ами този недодяланият какво направи за света...скара се с почти всички....11:13 19.08.2020
9 уфуфуф
12:04 19.08.2020
10 ke da
До коментар #3 от "Антони":
ФАКТА , че висш политик като Тръмп в 21-ви век , ИСКА ДА СТРОИ БЕТОННА СТЕНА СРЕЩУ МЕКСИКО , само показва че е от простите националисти популисти/със съмнение за руска връзка при избирането му/ , с манталитет подобно на нашите Каракачанов и Симеонов! Простия човек винаги дърпа развитието НАЗАД - исторически факт!Коментиран от #44
13:12 19.08.2020
11 Ром ама кубински
До коментар #3 от "Антони":
Личи си ,че си отрасъл в България.Да изберем тези които имат защото по малко ще крадат,ами това е манипулацията на тези които искат да ви крадати, зомбираните слушкат...Ами замислял ли се защо са отишли в политиката"на полза роду" може би ?По същата логика алчния който има 10милиона иска 100,този които има 100мл иска милиард и т.н.Спомням си една приказка за окото на пирата.Сложили го от единият край на една везна ,а на другият слагали злато .Без значение колко злато слагали везната стояла наклонена към окото на пирата,докато в един момент един старец не хвърлил шепа пръст към окото и всичко се преобърнало.....Извинявам се за лиричното отклонение но май така стоят нещатаКоментиран от #31, #34
13:18 19.08.2020
12 Селянина с колелото
Коментиран от #14
13:20 19.08.2020
13 един българин
До коментар #2 от "Breaking Bad":
Руския Цар на който си обслужващ низостите Трол - скоро ще последва съдбата на своя политически брат Лукашенко ! Тогава за кого ще пишеш ти , а сетих се за другарите от тоталитарен Китай - ех няма свършване на Злото!14:10 19.08.2020
14 ke da
До коментар #12 от "Селянина с колелото":
Само прост човек може та каже такава глупост ! Ако за това кой ще е на върха на най-силната и влиятелна държава в света ни е все едно - значи ни е все едно дали ще живеем или не ! Простите сте най-голямата заплаха за развитието на човечеството ! ФАКТ!!!Коментиран от #35
14:12 19.08.2020
15 Gkbb
Коментиран от #41
14:28 19.08.2020
16 southbrotherhood
14:32 19.08.2020
17 ЦарВул
М.тра от Банкя/им хариза за тоя що клати гората!!Ама то ще дойде и неговия ред!!Даже ИДВА.А.А.А.А.А.А.А!!!!!
17:07 19.08.2020
18 Кенеди
17:15 19.08.2020
19 Кенеди
17:17 19.08.2020
20 Нашият хвъркат ,,Лукашенко"
До коментар #1 от "Кой68":
Лустрация за приканване на метеж в България !17:40 19.08.2020
21 Тодор
17:47 19.08.2020
22 Този коментар е премахнат от модератор
23 Българин
17:51 19.08.2020
24 хуйчо
17:54 19.08.2020
25 Този коментар е премахнат от модератор
26 Този коментар е премахнат от модератор
27 мишел
18:48 19.08.2020
28 олеле
До коментар #3 от "Антони":
По-тъп коментар не бях чел скоро... много жалкоКоментиран от #32
21:35 19.08.2020
29 Алфа Ромео
21:51 19.08.2020
30 Един
09:40 20.08.2020
31 Антони
До коментар #11 от "Ром ама кубински":
Само първото твърдение е много далече от истината с около 10 години.12:07 20.08.2020
32 Антони
До коментар #28 от "олеле":
Напиши по-умен.12:08 20.08.2020
33 КККс
12:10 20.08.2020
34 Антони
До коментар #11 от "Ром ама кубински":
Само да напиша за правещите избор за личните си интереси, че в близка държава дават детски за едно дете продължаващо да учи след средното образование около 61200 евро (25 години х 12 месеца х 204 евро) и тук са 250 лв. Толкова е разликата ни, само че в пъти по ниво. Вземете се осъзнайте каквито и да сте и започнете да допринасяте за хората.Коментиран от #38
12:19 20.08.2020
35 Селянина с колелото
До коментар #14 от "ke da":
Да прост съм, тая за теб велика държава докара нашата до това ти да живееш в АДА. Има една снимка на дупедавците Костов, Желев, и др. които като пада Тошко ги вика ония кравар къде е като пират с едното око посланика на краварите в България и им казва кво ще стане и как да облажат. Така че ти лудия си отивай там при краварите. А като разбрах какво е Калбой, преди мноооооооо гоооооо години като им научих езика за да не ме правят на маймуна разбрах колко пари струват тея там. Където е стъпил краварски ботуш по света трева не никне.12:40 20.08.2020
36 66666666666
12:52 20.08.2020
37 Д р Дре
13:29 20.08.2020
38 Мизантроп
До коментар #34 от "Антони":
Антони написа : "Вземете се осъзнайте каквито и да сте и започнете да допринасяте за хората."Моляяяя ??? Искаш да допринасям нещо за тъпото племе прости, неуки, необразовани, полуграмотни, бедни, мързеливи и озлобени булгаристански чалгари ?! Прочети ги кво и как пишат тъпаците, и колко им е акъла... Ти луд ли си бе ?!
Допринасям само и единствено за себе си. Не ми пука за другите, ама въобще, и да си Е...т----- м...ката ! Капиш ?!
Коментиран от #47
16:31 20.08.2020
39 Парадоксално
Коментиран от #46
16:49 20.08.2020
40 Този коментар е премахнат от модератор
41 волен сидеров
До коментар #15 от "Gkbb":
ти вече си болен17:09 20.08.2020
42 волен сидеров
Коментиран от #43
17:12 20.08.2020
43 Този коментар е премахнат от модератор
44 м-р Костов
До коментар #10 от "ke da":
А какво да строи? Газови камери?18:48 20.08.2020
45 сноу
19:43 20.08.2020
46 Този коментар е премахнат от модератор
47 Антони
До коментар #38 от "Мизантроп":
Няма друг начин. Кратък път няма. И аз споделям коментара всеки ден и съм осъзнал, че мога само да помагам на хората и обществото. Тези, които злоупотребяват с това не им обръщам внимание. Материалът не е качествен и вие да сте добре, той трябва да стане качествен. Добрият тон е безплатен и само може да спечелите ако го ползвате.20:54 20.08.2020
48 сандо
22:12 20.08.2020
49 129911
09:19 21.08.2020
50 Асен
ИЛИ
Тръмп : може би единствения президент във световната История, въпреки всичките мръсни и подли лъжи, атаки и заплахи към него и неговото семейство, спази всички свои пред-изборни обещания и върна Америка като най силната икономика и ниска безработица която са имали за последните 40 години, преди Китайския вирус, който съсипа целия свят.
Хъмм.. труден избор !
10:12 21.08.2020
51 Асен
ИЛИ
Тръмп : може би единствения президент във световната История, въпреки всичките мръсни и подли лъжи, атаки и заплахи към него и неговото семейство, спази всички свои пред-изборни обещания и върна Америка като най силната икономика и ниска безработица която са имали за последните 40 години, преди Китайския вирус, който съсипа целия свят.
Хъмм.. труден избор !
10:12 21.08.2020
52 бай Иван
11:05 21.08.2020