-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
Вътрешната чувствителност ще Ви помогне да улавяте нюансите в поведението на околните. Денят може да донесе известна неяснота около бъдещи планове или обещания, които все още нямат стабилна основа. Вместо да се тревожите, оставете времето да покаже истинската картина. Следобедът ще Ви даде повече увереност и усещане за посока. Вечерта е подходяща за спокойни занимания, музика и хора, които Ви носят душевен мир.
Водолей (21.01 - 19.02)
Срещите с интересни хора могат да се окажат особено ценни и вдъхновяващи. Денят е благоприятен за приятелства, общи проекти и обсъждане на бъдещи идеи. Възможно е някой да представи ситуация по по-оптимистичен начин, отколкото реалността позволява. Следобедът ще помогне да разграничите мечтите от фактите. Вечерта носи приятно усещане за подкрепа и принадлежност.
Козирог (23.12 - 20.01)
По-спокойният ритъм ще Ви даде възможност да обърнете внимание на важни вътрешни процеси и решения. Някои въпроси ще се изяснят именно когато спрете да ги притискате с очаквания. Денят е подходящ за почивка, размисъл и подготовка за следващите стъпки. Следобедът носи усещане за стабилност и увереност. Вечерта е добра за тишина, уют и възстановяване на енергията.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Ентусиазмът и доброто настроение ще бъдат Ваши верни спътници през по-голямата част от деня. Ще привличате хората с откритото си поведение и способността да вдъхновявате околните. Възможно е обаче да идеализирате определена ситуация или човек повече от необходимото. Следобедът ще внесе повече реалистичност и увереност в преценките Ви. Вечерта е чудесна за приятелски срещи и споделени преживявания.
Скорпион (24.10 - 22.11)
Усещането за стабилност ще бъде особено важно за Вас днес. Денят е подходящ за подреждане на приоритетите и за решения, които имат дългосрочно значение. Възможно е да се появи известна неяснота около тема, свързана с лични желания или очаквания. Следобедът ще Ви помогне да погледнете по-практично на ситуацията. Вечерта носи спокойствие и удовлетворение от добре свършеното.
Везни (24.09 - 23.10)
Любопитството към нови идеи и хора ще направи деня интересен и разнообразен. Възможно е да чуете информация, която първоначално да Ви обърка или да събуди съмнения. Не бързайте да реагирате, преди да разполагате с всички факти. Следобедът е благоприятен за срещи, кратки пътувания и изясняване на недоразумения. Вечерта носи хармония и добро настроение.
Дева (24.08 - 23.09)
Домът и близките хора ще бъдат по-важни от обичайното през този ден. Ще се чувствате добре, когато около Вас има спокойствие, ред и предвидимост. Възможно е да се наложи да внесете повече яснота по въпрос, който напоследък е оставал на заден план. Следобедът ще помогне за намиране на разумни решения и възстановяване на хармонията. Вечерта носи уют и приятно усещане за сигурност.
Лъв (24.07 - 23.08)
Доброто настроение ще Ви помага да преодолявате по-лесно дребните затруднения на деня. Възможно е някоя идея или мечта да изглежда много примамлива, но да има нужда от по-реалистична оценка. Денят е чудесен за творчество, романтика и занимания, които Ви носят радост. Следобедът носи повече стабилност и приятно усещане за подкрепа. Вечерта е подходяща за красиви моменти и споделени емоции.
Рак (22.06 - 23.07)
Някои ежедневни задачи ще изискват повече внимание и концентрация. Възможно е да се почувствате раздвоени между това, което искате да направите, и това, което реално е необходимо в момента. Денят е подходящ за спокойна работа, грижа за здравето и подреждане на важни ангажименти. Следобедът ще донесе усещане за ред и по-добра организация. Вечерта е благоприятна за почивка и възстановяване на силите.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Хората около Вас ще имат важно влияние върху настроението и решенията Ви. Денят е подходящ за сътрудничество, споделяне на идеи и изграждане на нови контакти. Възможно е да получите обещание или предложение, което звучи много привлекателно, но изисква допълнителна проверка. Следобедът ще внесе повече яснота и увереност. Вечерта е добра за близки отношения и приятни срещи.
Телец (21.04 - 21.05)
Спокойствието и вътрешният баланс ще бъдат най-ценните Ви съюзници днес. Някои въпроси може да изискват повече време за изясняване, отколкото бихте искали. Вместо да настоявате за незабавни отговори, оставете събитията да се развият естествено. Денят е подходящ за подреждане на лични приоритети и укрепване на важни отношения. Вечерта носи усещане за сигурност и душевен комфорт.
Овен (21.03 - 20.04)
Енергията на деня ще Ви насърчава да излезете от рутината и да потърсите нови впечатления. Възможно е някоя ситуация да изглежда по-обещаваща, отколкото е в действителност, затова не бързайте с окончателните решения. Денят е благоприятен за срещи, учене и занимания, които разширяват хоризонтите Ви. Следобедът носи повече стабилност и подкрепа от хора, на които имате доверие. Вечерта е чудесна за приятни емоции и вдъхновяващи разговори.
Коментари
1 Кокорчо🙄
Коментиран от #8
10:09 23.08.2020
2 РЕАЛИСТ
Коментиран от #12, #13
10:13 23.08.2020
3 🇷🇺РУСКАТА⛦ФЕДЕРАЦИЯ🇷🇺
Коментиран от #15, #37
10:28 23.08.2020
4 Истината
10:32 23.08.2020
5 🇷🇺РУСКАТА⛦ФЕДЕРАЦИЯ🇷🇺
10:37 23.08.2020
6 Абе
10:38 23.08.2020
7 Винету
10:40 23.08.2020
8 1234
До коментар #1 от "Кокорчо🙄":
Няма да разбереш не се мъчи.Коментиран от #38
10:41 23.08.2020
9 Бесен Язовец
10:45 23.08.2020
10 RAMPEGE
Коментиран от #16, #36
10:53 23.08.2020
11 PATRIOTA
Коментиран от #17
10:59 23.08.2020
12 Javorrrrrr
До коментар #2 от "РЕАЛИСТ":
Адски тъпо изказванеКоментиран от #18
11:05 23.08.2020
13 Монгола
До коментар #2 от "РЕАЛИСТ":
Поляците и прибалтийските ако продължават да дразнат Федерацията от запад,, Балтийско море може да стане вътрешно федеративна в много близко бъдеще!11:07 23.08.2020
14 любопитен
11:11 23.08.2020
15 Българин
До коментар #3 от "🇷🇺РУСКАТА⛦ФЕДЕРАЦИЯ🇷🇺":
Какъв е този циркаджийски ник бе? Руска федерация няма. Има путинско царство.Коментиран от #39
12:00 23.08.2020
16 Българин
До коментар #10 от "RAMPEGE":
А знаят ли тези пиянски дивизии какво дърво ще получат от НАТО,ако посегнат на Полша?Коментиран от #19, #40
12:02 23.08.2020
17 Жоро
До коментар #11 от "PATRIOTA":
Какъв патриот си? Руски,или белоруски? Аман от чуждопоклонници като теб.Коментиран от #20
12:05 23.08.2020
18 РЕАЛИСТ
До коментар #12 от "Javorrrrrr":
Чакам опровержение с доводи. Готов съм да поспоря.12:30 23.08.2020
19 RAMPEGE
До коментар #16 от "Българин":
Нато- памперс ги чака дългата сопа в Беларус!12:42 23.08.2020
20 Бесен Язовец
До коментар #17 от "Жоро":
Кой си ти бе Жоро патриота от Столипиново с каручката оди си бери метал не се прави на разбирач Мунчооо...12:43 23.08.2020
21 Николай
12:57 23.08.2020
22 Абе тъпанари...😂😂😂
Коментиран от #41
12:59 23.08.2020
23 ВИЕ
13:19 23.08.2020
24 Бесен Язовец
13:34 23.08.2020
25 ема
14:08 23.08.2020
26 Стефан
14:14 23.08.2020
27 вертеп
15:43 23.08.2020
28 Pan Tadeosh
Сега с НаТо зад гърба си се чустват силни и се опитват да прокарват про американска политика съвпадаща с техните интереси - дестабилизиране на Русия и нейните сателити ....
16:23 23.08.2020
29 потребител
16:39 23.08.2020
30 ц драгойчева
16:54 23.08.2020
31 Този коментар е премахнат от модератор
32 галапагос 78
19:04 23.08.2020
33 Йоца Амстердама
19:22 23.08.2020
34 Azzzz
19:46 23.08.2020
35 konservator
Коментиран от #42, #44
22:10 23.08.2020
36 хеликоптер
До коментар #10 от "RAMPEGE":
Кантемировска-танкова дивизия!22:40 23.08.2020
37 Голем смях
До коментар #3 от "🇷🇺РУСКАТА⛦ФЕДЕРАЦИЯ🇷🇺":
Те и в Афганистан така мислеха.Тръгнаха като аслани ,но се върнаха като ...Повечето в дървени сака.А Полша все пак е НАТО .Коментиран от #43
22:49 23.08.2020
38 Владо
До коментар #8 от "1234":
Браво! Умен си до пет! Купи си диплома от някоя детскв градина.07:12 24.08.2020
39 Слагай
До коментар #15 от "Българин":
си чалмата, обувай шалварите и марш в Анадола.09:07 24.08.2020
40 Верно
До коментар #16 от "Българин":
ли си толкова прост или само се правиш?09:08 24.08.2020
41 Тук друг
До коментар #22 от "Абе тъпанари...😂😂😂":
друг тъпанар освен теб няма.09:10 24.08.2020
42 Този коментар е премахнат от модератор
43 Ами нали
До коментар #37 от "Голем смях":
точно НАТО сега се гърчи в Афганистан, троле. Че и наши войничета загинаха, заради американските интереси. Ама докато има подлоги, като теб, България няма да е добре.09:17 24.08.2020
44 Дедо Гошо
До коментар #35 от "konservator":
Бих ти поставил 100+,но няма как!По-кратко и ясно нямаше как да се каже.Само да се спомене нещо около Русия и тук става някаква лудница от тролове и псевдо патриоти.Някои изпадат в делириум и почват да се надъхват какво щели да направят руските танкове и ракети.Споко,бе,никой няма да ви напада държавицата.А пък танковете не се знае дали ще запалят,да не говорим за ракетите, колко от тях са ръждясали и по-скоро биха избухнали в силоза.19:01 24.08.2020