-
Овен
-
Телец
-
Близнаци
-
Рак
-
Лъв
-
Дева
-
Везни
-
Скорпион
-
Стрелец
-
Козирог
-
Водолей
-
Риби
Риби (20.02 - 20.03)
По-дълбоките размисли и стремежът към смислени преживявания ще бъдат по-силни днес. Еньовден е прекрасен повод да обърнете внимание на връзката си с природата и на нещата, които Ви носят вътрешен мир. След 10 часа ще погледнете по-оптимистично на бъдещите си планове и възможности. По обяд разговор или среща може да Ви вдъхнови да направите важна крачка напред. Вечерта е добре да не позволявате на чуждо напрежение да помрачава доброто Ви настроение.
Водолей (21.01 - 19.02)
Работните и обществените ангажименти ще изискват повече внимание през по-голямата част от деня. Ще имате възможност да покажете увереност и добра организация в ситуация, която другите намират за сложна. Еньовден Ви напомня, че успехът е по-сладък, когато е съчетан с грижа за собственото благополучие. Следобедът носи възможност за полезен разговор или добра новина. Вечерта не позволявайте на дребни провокации да развалят настроението Ви.
Козирог (23.12 - 20.01)
Контактите с приятели и съмишленици ще играят важна роля за настроението Ви днес. Ще получите полезна идея или подкрепа от човек, който вижда ситуацията от различен ъгъл. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за вътрешния баланс и възстановяването на силите. Следобедът е подходящ за разговори, планиране и общи начинания. Вечерта е добре да избягвате напрежение, породено от чужди очаквания.
Стрелец (23.11 - 22.12)
Спокойният ритъм ще бъде по-полезен за Вас от опитите да поберете прекалено много задачи в един ден. Сутринта е възможно да надцените времето или възможностите си. След 10 часа ще предпочитате повече уединение и време за размисъл. Еньовден е подходящ момент да се откъснете от ежедневието и да се насладите на природата или на любим ритуал за почивка. Вечерта може да Ви направи по-чувствителни към поведението на околните.
Скорпион (24.10 - 22.11)
След навлизането на Луната във водите на Вашия знак ще усетите повече увереност и желание да действате по собствен начин. Денят е подходящ за лични инициативи, важни разговори и решения, които отлагате от известно време. Празникът на билките носи символика на пречистване и обновление, която ще бъде особено близка до Вашето настроение. По обяд ще усещате подкрепа от хора, които разбират намеренията Ви. Вечерта обаче е добре да избягвате прекалено остри реакции.
Везни (24.09 - 23.10)
Сутрешните часове може да Ви накарат да се колебаете между различни желания или възможности. Добре е да не вземате прибързани решения, особено ако ситуацията не е напълно ясна. След 10 часа вниманието Ви постепенно ще се насочи към по-практични въпроси и теми, свързани със сигурността. Еньовден е прекрасен повод да се погрижите за собственото си равновесие и добро настроение. Вечерта носи по-силни емоции около финансови или лични въпроси.
Дева (24.08 - 23.09)
Практичният Ви поглед ще Ви помогне да се ориентирате правилно в събитията през деня. Еньовден носи подходяща енергия за грижа за здравето, почивка и възстановяване на силите. След навлизането на Луната в Скорпион разговорите ще станат по-съдържателни и интересни. По обяд ще имате възможност да изясните важен въпрос или да получите полезна информация. Вечерта е добре да избягвате излишна критичност към себе си и към другите.
Лъв (24.07 - 23.08)
Някои събития днес ще Ви накарат да погледнете по-внимателно към собствените си чувства и потребности. Сутринта може да донесе известна раздразнителност заради прекалено много ангажименти или очаквания. След 10 часа ще предпочитате повече спокойствие и време в позната среда. Еньовден е чудесен повод да си дадете почивка от шума и да се насладите на природата или на любимите си занимания. Вечерта е добре да не приемате всяка чужда дума като предизвикателство.
Рак (22.06 - 23.07)
Настроението Ви ще бъде по-топло и сърдечно, а хората около Вас ще усещат това. Денят носи хубава възможност да се свържете с близки хора или да възстановите контакт, който е бил занемарен. Символиката на Еньовден ще Ви насочи към грижа за себе си и към всичко, което носи вътрешно обновление. Следобедът е особено благоприятен за лични разговори и приятни преживявания. Вечерта избягвайте да се задълбочавате в теми, които пораждат излишно напрежение.
Близнаци (22.05 - 21.06)
Слънцето в Рак насочва вниманието Ви към по-стабилни и практични цели. Сутринта е възможно да се появи желание да поемете повече, отколкото реално можете да свършите за деня. Следобедът ще бъде много по-продуктивен и ще Ви помогне да подредите приоритетите си. Еньовден е добър повод да отделите време за разходка, чист въздух или грижа за собственото си благополучие. Вечерта е подходяща за спокойствие и дистанция от чужди драми.
Телец (21.04 - 21.05)
Празникът на билките носи подходящо настроение за грижа за тялото, почивка и време сред природата. Денят започва с повече движение и задачи, които изискват внимание към детайлите. След 10 часа отношенията ще излязат на преден план и някой може да потърси по-активно Вашето мнение или подкрепа. Разговорите ще бъдат искрени и полезни, ако оставите място и за чуждата гледна точка. Вечерта носи по-силни емоции, затова запазете спокойствие в по-напрегнати ситуации.
Овен (21.03 - 20.04)
Еньовден ще Ви напомни колко важно е понякога да забавите темпото и да обърнете внимание на простите неща, които Ви зареждат с енергия. Сутринта може да донесе разминаване в очакванията или прекалено голям ентусиазъм по дадена тема. След навлизането на Луната в Скорпион ще предпочитате по-сериозни разговори и по-дълбоки теми. По обяд ще успявате лесно да намирате правилния подход в отношенията си. Вечерта е добре да избягвате борба за надмощие и ненужни крайности.
Коментари
1 Гост
Коментиран от #14
10:15 18.11.2023
2 Aлфа Bълкът
ама как да си кача в нея бидоните с джибрите?
Най-хубаво за селяните е баничарката.
Коментиран от #15
10:22 18.11.2023
3 Този коментар е премахнат от модератор
4 карчи
Нали знаете, че спортнкте комбита са измислени от немските инженери, които много искали да карат спортни коли, но жените им не давали да карат "пичколови" и така нашили двигатели от поршета в audi комби и cе родило RS2😅
10:24 18.11.2023
5 Опорка
10:46 18.11.2023
6 Факт
Коментиран от #12, #21
10:56 18.11.2023
7 Пловдив
11:03 18.11.2023
8 Иван Георгиев
11:07 18.11.2023
9 Кросоувър
11:11 18.11.2023
10 истина ти казвам
11:16 18.11.2023
11 тео
Коментиран от #16, #27, #30
11:31 18.11.2023
12 да ве да
До коментар #6 от "Факт":
Aре беги ве всички, които не могат да карат искат СУВ да "плашат" останалите хаха Това са най-безмислените коли за градски условия и дълъг път. Тромави, големи отвън и тесни вътре.12:06 18.11.2023
13 Алекс
А зимата директно всичкият студ влиза в салона..
12:34 18.11.2023
14 Един друг
До коментар #1 от "Гост":
Комбито не само е заменимо във въпросния сценарий, а даже е препоръчително да се разкара и да се смени с правилната кола - ван. Което и да е комби е подигравка, в сравнение с нещо като Вояджър.Коментиран от #19
12:36 18.11.2023
15 Един друг
До коментар #2 от "Aлфа Bълкът":
Имам баничарка, пикап и бус Дейли. Баничарката е на последно място по функционалност.12:38 18.11.2023
16 Един друг
До коментар #11 от "тео":
И кво му е задължителното на комбито? За твоя случай, компромисно - ван, а реално - бус.12:40 18.11.2023
17 истина ти казвам
13:12 18.11.2023
18 Кольо,
Защото половината от колата която имате по нашите закони е на жена ви...
Всичко придобито след брака (бракуването) е на двамата...
Пример,колата която си купих преди пет години без жена ми да е дала един лев автоматично става съсобственик...
И като реша да я продавам трябва да си даде съгласието или пълномощно,така че кротко пичове!!
13:25 18.11.2023
19 Гост
До коментар #14 от "Един друг":
Не е така...зетя има ван...и в багажника му,не може да сложиш и половината неща които другият зет слага в Ауди А6 комби...поне го виждам почти всяка седмица...Коментиран от #28
14:36 18.11.2023
20 Що за спор?
15:54 18.11.2023
21 Име
До коментар #6 от "Факт":
A за къв Ви е СУВ?16:51 18.11.2023
22 шумен
16:53 18.11.2023
23 Само да предложа
17:08 18.11.2023
24 Този коментар е премахнат от модератор
25 лдс4
17:36 18.11.2023
26 1520
18:27 18.11.2023
27 Пловдив
До коментар #11 от "тео":
2107 мисля, че са само седани. Според мен си имал четворка или петица, иначе са хубави машини.19:03 18.11.2023
28 Един друг
До коментар #19 от "Гост":
И къв е тоя ван с малкия багажник? Или визираш багажника при вдигнат трети ред седалки, т.е. сравняваш 7 местна с 5 местна кола, или не знам на кое казваш ван. Ван с два реда седалки и багажник с по-малък обем от на А6-ца... Днес пренасях легнал хладилник и пералня с гранд вояджъра при вдигнати два реда седалки и много бих искал да видя кое да е Ауди как се справя с това.Коментиран от #29
19:18 18.11.2023
29 Гост
До коментар #28 от "Един друг":
Пежо 3008...по документи е ван..Коментиран от #33
19:21 18.11.2023
30 баба Пена
До коментар #11 от "тео":
Всички селяндури карат катафалки , щото си карат в тях марули , "гюбре", компир , праз лук , зеле и какви ли не боклуци ... Веднъж спрях зад един на бензиностанцията и оня отвори багажника и какво да видиш ??? Празни бидони за вода , парцали , шишета , някакви , ужас ... пълен хаос ... 90% са такива ... Никакъв ред ..Коментиран от #31
19:23 18.11.2023
31 Гост
До коментар #30 от "баба Пена":
..отделно че са и по евтини....Коментиран от #36
19:30 18.11.2023
32 Гошката
20:48 18.11.2023
33 Един друг
До коментар #29 от "Гост":
По кои точно документи? В големия талон на вояджъра не пише за никакъв ван. Сигурно и старата А класа е ван по някакви документи, даже и Пежо 1007...21:46 18.11.2023
34 7799
Коментиран от #35
04:11 19.11.2023
35 Японеца
До коментар #34 от "7799":
G31 e добро, но много скъпо! 60К за кола си е цифра!08:11 19.11.2023
36 Валерко
До коментар #31 от "Гост":
Нещо си се объркал! Влез да видиш колко струва чисто ново комби и чисто нов седан на някоя от водещите марки.09:48 19.11.2023