1 Май, 2020

Направиха ли постановка на Лозан Панов с рап клипа в Съдебната палата?


Направиха ли постановка на Лозан Панов с рап клипа в Съдебната палата?
67% (2504)
67% (2504)
15% (542)
15% (542)
4% (150)
4% (150)
14% (515)
14% (515)
КОМЕНТИРАЙ

Напиши коментар:

ФAКТИ.БГ нe тoлeрирa oбидни кoмeнтaри и cпaм. Нeкoрeктни кoмeнтaри щe бъдaт изтривaни. Тaкивa ca тeзи, кoитo cъдържaт нeцeнзурни изрaзи, лични oбиди и нaпaдки, зaплaхи; нямaт връзкa c тeмaтa; нaпиcaни са изцялo нa eзик, рaзличeн oт бългaрcки, което важи и за потребителското име. Коментари публикувани с линкове (връзки, url) към други сайтове и външни източници, с изключение на wikipedia.org, mobile.bg, imot.bg, zaplata.bg, bazar.bg ще бъдат премахнати.

КОМЕНТАРИ КЪМ СТАТИЯТА

  • 1 Иван ГешеФФ

    30 1 Отговор
    Въпрос на време беше да го "сготвят". За жалост следват Олга Керелска, Атанаска Дишева и Цветинка Пашкунова...

    Коментиран от #15, #21

  • 2 Прост народ

    29 3 Отговор
    ...нема такава държава
  • 3 Срам ме е от управниците ни

    32 3 Отговор
    Лозан Панов и Президента са трън в очите на Шайката !!!!
  • 4 Истината

    29 2 Отговор
    ЕСТЕСТВЕНО ,НОМЕР Е !!!!!!!
  • 5 Behemoth

    13 1 Отговор
    То интересно откъде се намират пари за тия клипове на малоумници смешни някакви такива?
  • 6 Дядото

    16 2 Отговор
    ...ЦЯЛАТА ИСТОРИЯ Е ГРОЗНА СЕЛСКА СГЛОБКА СЪШИТА С БЕЛИ КОНЦИ....!!!! Уронването на престижа е благодарение на циркаджийските дела срещу : Цветан Василев...Сашо Томов...Дамбовци , Галевци...Баневци, Маргинци..кметове по курорти ...мастити хотелиери и енергийни дружествата...и тн. Тн...а те ....КЛИП НА ПЕСЕН...!!! Българина е срашна овца!
  • 7 ГРАЖДАНИН

    14 2 Отговор
    Те отдавна му търсят поводи даугодят на Гешев и най после го сготвиха .
  • 8 Fate

    8 1 Отговор
    Вероятно заповед на Мустафата
  • 9 898

    11 5 Отговор
    Лозан Панов е от малкото хора във властта които не цепят басма на ГешеФ и Баце ,както и на партийните представители на ГЕРБ ,ДПС и БСП във ВСС,затова е неудобен!
  • 10 Румпелщилцхен

    5 1 Отговор
    Досега не бях виждал рап клип и да мятат кючеци в него. :)
  • 11 те ми да да

    6 1 Отговор
    Ако и така съвестно съдеха пияните и дрогирани шофьори по пътя !
  • 12 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 13 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 14 Ван дер Любе

    6 2 Отговор
    Щом се появи свестен, ще има и постановки
  • 15 Хахото

    4 1 Отговор

    До коментар #1 от "Иван ГешеФФ":

    То пък като стоят всичките несготвени, голямата файда от тия лапачи.

    Коментиран от #24

  • 16 Факт

    9 1 Отговор
    Назначението на Иван Гешев за главен прокурор показа, че истинската мафия е вътре в съда а не на улицата. Е сега ще видите диването дето уби Милен Цветков как ще се отърве с минимална присъда.
  • 17 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 18 Този коментар е премахнат от модератор.

  • 19 Отговорен 3

    7 1 Отговор
    Това допусна да се случи в цитаделата на съдебната система. Неговото е постановка на наркомафията. А ВСС какво да го прави- да го поздрави или да си затрае.
  • 20 Отговорен 4

    5 2 Отговор
    Не се усети грам разкаяние или извинение. Поне да беше изразил отрицателно мнение към клипа, а то нищо.
  • 21 ТтТ

    2 3 Отговор

    До коментар #1 от "Иван ГешеФФ":

    Супер, ще се отървем от руски подлоги в съдебната власт!!!!
  • 22 Отговорен

    4 0 Отговор
    Под номер 17 и 18 беше превода на песента. Текста не можа да издържи теста на Факти и беше изтрит. Но издържа теста на първия човек в съдебната система и бе заснет в сградата символ на правосъдието.

    Коментиран от #25

  • 23 Ivan

    2 1 Отговор
    Всичките са паразити,мухозол,мухозол и много мухозол му е майката.
  • 24 ххх

    2 0 Отговор

    До коментар #15 от "Хахото":

    Кои тия? Тук става въпрос за един съдия!
  • 25 ххх

    2 2 Отговор

    До коментар #22 от "Отговорен":

    Кой е първия в съдебната система? Съдиите нямат началници!?

    Коментиран от #26

  • 26 Отговорен

    5 0 Отговор

    До коментар #25 от "ххх":

    Ха познай! Неслучайно употребих думата първия.
  • 27 Гост

    0 0 Отговор
    Лозен Панов, който се застъпи за освобождаването на убиеца от Австралия- психопата Джок Полфрийман... Лозан Панов, с къщата на морето за не знам колко си хиляди. Лозан Панов, който си бил сбъркал данъчната декларация. Лозан Панов, по чиято инициатива се преустанови вдигането на възбраните от имоти, купени на публични продани от ЧСИ-та, с което направи придобиването на имот от ЧСИ непривлекателно и съответно дори при продажба на обезпечението, длъжника остава да дължи пари на банката, въпреки, че вече няма с какво да обезпечи дълга си. Тоя трябва не да му вземат съдебната палата, а направо да го изхвърлят на бунището и повече никога да не го виждаме и чуваме!
Назад към анкетата