Каскадите с коли изискват много добра подготовка, отлични умения в боравенето с волана и - не на последно място - доста смелост. Може би си спомняте клипчето, на което араби сменяха гумите на автомобил в движение. Този път става дума за други смелчаци и майстори на волана.
Индийското шоу "Кладенецът на смъртта" се провежда в град Джамшедпур и предлага на зрителите смразяващо зрелище. Специално обучени индийци управляват автомобили и мотоциклети в цилиндър, като благодарение на висока скорост и центробежни сили се задържат на стените.
Какво представлява тяхното шоу можете да видите в клипа по-долу. Горещата кръв и уменията зад волана много често се превръщат в доста опасна комбинация. Хубавото в случая е, че всичко се разминава без жертви.
Между другото в Джамшедпур се намира и най-големият завод на индийския гигант Tata Group.
Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.