Отидете към основна версия

8 974 52

Райна носи брутални ментета

  • райна-
  • поп фолк певица-
  • дрехи-
  • ментета-
  • фалшификати-
  • известни марки-
  • евтини дрехи

Поп фолк певицата се облича с фалшификати най-ниско качество, твърди таблоид

Райна избягва да харчи много пари за каквото и да е извън пътуванията в чужбина, които са цел №1 в живота ѝ.

За разлика от повечето си колежки, които умират да показват етикети по одеждите си, родената в Сандански изпълнителка е на принципа, че хубавият кон и под скъсан чул личи. Затова купува евтини парцалки с идеята, че и без това всичко на пазара е боклук.

Певицата се похвали с нова фотосесия, на която е избрала да облече именно такива отявлени ментета на известна марка пише клюкарският вестник "Уикенд".

„Има реплики, които не са толкова различими от оригинала, но дрехите на Райна са най-ниско качество фалшификати. От километри се разпознават евтиния шев и кройка”, смеят се суетни колежки на певицата.

Македонското девойче обича да се облича изгодно – за под 20 лева, коментира таблоидът.

Поставете оценка:
Оценка 2.6 от 21 гласа.

Свързани новини