Отидете към основна версия

22 095 23

Рая Пеева остави Цитиридис и се върна при Явор Бахаров

  • рая пеева-
  • николаос цитиридис-
  • явор бахаров-
  • връзка

Бахаров и актрисата изглежда са изгладили отношенията си и отново са заедно

Актрисата и телевизионна водеща Рая Пеева все пак се върна при лошото момче на театъра Явор Бахаров след бурен разрив в отношенията им през последните няколко месеца.

След серия скандали от ревност водещата заряза Явор и се изнесе от общата им квартира, като се чу, че е започнала връзка с колегата си Николаос Цитиридис, с когото водиха заедно новогодишната програма на bTV.

Бахаров пък изпадна в емоционална дупка покрай делото срещу него за шофиране в нетрезво състояние. Близо година той не бе пускал обща снимка с Рая до вчера, когато даде ясно да се разбере, че красавицата е отново негова.

Актрисата сама се върнала при него, след като се разочаровала от гърка, пише Show.bg. „Той се оказа доста различен от това, което си мислех“, оплаквала се пред приятелки Рая.

Поставете оценка:
Оценка 1.1 от 15 гласа.

Свързани новини