Григор Димитров успя да се класира за 1/8-финалите на US Open, след като постигна трудна победа над белгиеца Давид Гофен с 0:6, 6:3, 6:4, 6:1. По този начин нашето момче си осигури сблъсък с французина Гаел Монфис, който се намира в отлична форма и надви сънародника си Ришар Гаске след 6:4, 6:2, 6:2. Белгиецът Гофен, който е 56-и в световната ранглиста, започна мача брутално силно, но постепенно рухна психически. Той бе записал 27 победи в последните си 28 мача, като спечели три чалънджъра и турнира в Кицбюел.
Отидете към основна версия
1 Септември, 2014 10:05 1 231 0