Отидете към основна версия

981 0

Фалкао: Целта ни е да спечелим титлата

  • радамел фалкао-
  • висша лига-
  • манчестър юнайтед

Юнайтед все още няма победа от началото на сезона

Снимка: БТА/ AP

Футболистът на Манчестър Юнайтед Радамел Фалкао заяви, че целта на тима му през този сезон е спечелването на титлата в английското първенство.

Колумбиецът акостира на „Олд Трафорд” в края на летния трансферен прозорец и може да направи своя дебют с фланелката на „червените дяволи” още в неделя, когато отборът приема Куинс Парк Рейнджърс в среща от четвъртия кръг на Висшата лига.

„Целта ни през този сезон е да спечелим титлата. Лично аз се надявам да вкарам много голове”, сподели нападателят пред FourFourTwo.

„Висшата лига е най-доброто първенство в света. Най-добрите играчи са тук и всяка седмица се изправяш срещу най-добрите. Това е важно за играч като мен, който иска да подобрява представянето си и да печели трофеи”, заяви още Фалкао.

Той похвали и треньора на тима Луис ван Гаал, заявявайки, че на световното първенство в Бразилия той е доказал, че е един от най-добрите в професията.

Манчестър Юнайтед все още няма победа от началото на сезона. В първите три кръга „червените дяволи” записаха две равенства и едно поражение.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини