Отидете към основна версия

1 589 1

Али Соу надъха бившите си съотборници от ЦСКА преди мача с Лудогорец

  • соу-
  • цска-
  • надъхване-
  • телефон-
  • обаждания-
  • лудогорец-
  • дерби

Нападателят, който бе взет от руския Ростов, води постоянни разговори с някои от най-близките си приятели в отбора

Снимка: БГНЕС

Доскорошният голмайстор на ЦСКА Али Соу прави всичко възможно, за да надъха своите вече приятели в отбора и бивши съотборници за дербито с Лудогорец (утре, 15:00 часа), пише "Мач Телеграф". Нападателят, който бе взет от руския Ростов, води постоянни разговори с някои от най-близките си приятели в отбора и се опитва да им даде допълнителен стимул за успех в Разград, който ще качи тима на върха в Първа лига.

Соу вече дебютира за новия си тим Ростов в мач от турнира за Купата на Русия. Гамбиецът, който започна като титуляр, обаче не успя да помогне на своя отбор, който бе отстранен от Ахмат Грозни.

В събота по време на дуела Лудогорец ЦСКА, Соу и Ростов ще гостуват на шампиона Зенит. Това ще е дебютът на нападателя в Премиер лигата.

Поставете оценка:
Оценка 3.5 от 2 гласа.

Свързани новини