Бившият шеф на ЦСКА Стефан Орманджиев призова някой от изпълнителните директори в клуба да си подаде оставката. Той направи това чрез личния си профил в социалната мрежа Фейсбук. Повод за написаното от Орманджиев стана изявлението на Георги Илиев - Майкъла пред "Тема Спорт", че играчите на ЦСКА не можели да ходят след 50-ата минута в първите си мачове през пролетта.
"Обикновен ВЪПРОС задавам. КОЙ от изпълнителните директори (или самия той!) ще поеме отговорността за смяната на Стойчо Младенов, за да се стигне до това признание, което тук прави г-н Георги Илиев? И след това естествено да си подаде оставката", написа бившият съдия.Свързани новини
-
Готова е програмата за първите три кръга в Първа лига
БФС, съвместно с БПФЛ и Нова Броадкастинг груп, утвърдиха програмата за първите три кръга от новия сезон в efbet Лига. Шампионатът ще бъде открит н ...днес в 16:14 ч.00 -
България се обединява след трагедията на АМ „Тракия“ - „Светъл полет, бели орлета“
Днес столичният стадион „Александър Шаламанов“ осъмна преобразен – оградата му бе покрита с пъстри букети, плюшени играчки и ръчно и ...вчера в 19:50 ч.07 -
Христо Янев: Трябва по най-бързия начин да сменим подхода и начина на мислене
Треньорът на ЦСКА Христо Янев говори след тежката загуба с 0:4 от Полесие Житомир в контролна среща. Той заяви, че отборът по най-бързия начин трябва ...вчера в 12:00 ч.04 -
Украинският Полися Житомир разгроми ЦСКА в Австрия
ЦСКА преживя истински кошмар по време на подготвителния си лагер в Австрия, след като инкасира тежка загуба с 0:4 от украинския Полися Житомир. Това б ...24.06.2026023 -
Илиан Илиев-младши подписа с Истанбулспор
Българският футболен талант Илиан Илиев-младши официално се присъедини към турския Истанбулспор, слагайки край на престоя си в ЦСКА. След изтичането н ...24.06.202604