Токът на стадион "Българска армия" бе спрян вчера с помощта на полиция, предаде "Меридиан Мач". Хората на ЧЕЗ пристигнали рано сутринта в Борисовата градина с четири коли, като с тях е дошла и една патрулка. Те дръпнали шалтера на съоръжението заради неизплатени сметки в размер на 30 600 лева.
"Червените" не са си плащали тока в продължение на пет месеца и именно това е принудило служителите на ЧЕЗ да спрат електроподаването на стадиона. Това обаче е довело до спешна намеса на собственика Димитър Борисов, който е извадил документ, че част от сумата е платена вчера, а останалата е разсрочена. Така по-късно през деня токът на "Армията" отново бе пуснат.Свързани новини
-
Стефано Сенси: "За мен фланелката с №8 е чест и още една причина да дам най-доброто от себе си“
Новото попълнение на ЦСКА - Стефано Сенси сподели първите си думи след трансфера. „Искам да продължа напред в кариерата си. Смятам, че ЦСКА е ...вчера в 22:26 ч.01 -
Готова е програмата за първите три кръга в Първа лига
БФС, съвместно с БПФЛ и Нова Броадкастинг груп, утвърдиха програмата за първите три кръга от новия сезон в efbet Лига. Шампионатът ще бъде открит н ...вчера в 16:14 ч.02 -
България се обединява след трагедията на АМ „Тракия“ - „Светъл полет, бели орлета“
Днес столичният стадион „Александър Шаламанов“ осъмна преобразен – оградата му бе покрита с пъстри букети, плюшени играчки и ръчно и ...25.06.202607 -
Христо Янев: Трябва по най-бързия начин да сменим подхода и начина на мислене
Треньорът на ЦСКА Христо Янев говори след тежката загуба с 0:4 от Полесие Житомир в контролна среща. Той заяви, че отборът по най-бързия начин трябва ...25.06.202604 -
Украинският Полися Житомир разгроми ЦСКА в Австрия
ЦСКА преживя истински кошмар по време на подготвителния си лагер в Австрия, след като инкасира тежка загуба с 0:4 от украинския Полися Житомир. Това б ...24.06.2026023