Хандбален резултат между Арда Кърджали и ЦСКА 1948

• арда кърджали-
  • цска 1948

Не всеки ден се случва да виждаме 9 гола в мач от българското първенство

Арда Кърджали и ЦСКА 1948 завършиха 3:6, за да изиграят един от най-необичайните мачове от началото на сезона в родния футбол.

Александър Александров си вкара автогол още в 3', а до почивката Ивайло Чочев, Марио Топузов и Галин Иванов донесоха пълен обрат за „армейците“ за 1:3.

Почти веднага след паузата Светослав Ковачев се разписа за домакините, но Галин Иванов и Емил Мартинов добавиха нови две попадения до 63'.

Иван Коконов влезе в резервната скамейка за „кърджалии“ само две минути след появата си на терена.

Галин Иванов оформи своя хеттрик в 70', за да хвърли окончателно в шок всички зрители на срещата.

Домакините вкараха още веднъж, но ВАР доказа, че решението за засада на страничния съдия е правилно и крайното 3:6 бе официализирано.

ЦСКА 1948 така се изкачи на 9 място, докато Арда е напът да изгуби шансове за седмата позиция, която дава правото на бараж за евротурнирите.