Отидете към основна версия

1 592 0

Сити спечели дербито на Манчестър

  • сити-
  • юнайтед-
  • дербито на манчестър

Глупави грешки в защитата и колебание пред гола съкрушиха момчетата на Мойс

Снимка: БТА/АР

Отборът на Манчестър Юнайтед продължава да е изключително непостоянен в изявите си. След като в предишното си домакинство на Ливърпул, "червените дяволи" бяха разбити с 0:3, днес със същият резултат бе загубено още едно важно дерби - това срещу градския съперник от Манчестър Сити.

Възпитаниците на Дейвид Мойс бяха посрещнати с гол от съблекалнята, дело на Един Дзеко още в 43-ата секунда на двубоя. Същият удвои за "гражданите" в 56-ата минута на срещата.

В последната минута на редовното ввреме пък класиката оформи намиращият се в прекрасна форма Туре Яя.

Поставете оценка:
Оценка от 0 гласа.

Свързани новини