Отидете към основна версия

1 196 0

Салах преговаря за нов договор с Ливърпул

  • ливърпул-
  • мохамед салах-
  • договор

Египтянинът планирал да напусне "Анфийлд" и да премине в клуб от Саудитска Арабия, но може да преразгледа решението си

Нападателят на Ливърпул - Мохамед Салах преговаря за продължаване на договора си с английския клуб, съобщава El Nacional, цитиран от Топспорт.

Според източника египтянинът е планирал да напусне "Анфийлд" и да премине в клуб от Саудитска Арабия.

Благодарение на нидерландския мениджър Арне Слот обаче футболистът е готов да преразгледа решението си. Специалистът показва отлични резултати откакто е начело: отборът е лидер във Висшата лига и завърши първи в основната фаза на Шампионската лига. Представянето на 32-годишния Салах през този сезон е впечатляващо- 22 гола и 14 асистенции в 25 мача в лигата.

Въпреки промяната в плановете на играча, клубове от Саудитска Арабия все още се интересуват от подписа му. Така например Ал Итихад е готов да му предложи много изгоден договор със заплата от над 200 милиона евро за три години. В отговор Ливърпул подготвят подобрено предложение за продължаване на споразумението, за да убедят играча да остане.

Поставете оценка:
Оценка 4.2 от 5 гласа.

Свързани новини