Нападателят на Байерн (Мюнхен) Ариен Робен коментира престоя си в баварския клуб, след като отпразнува поредната титла с немския гранд. Робен пристигна в Мюнхен през 2009 година, след трансфер от Реал (Мадрид). Холандецът не си спомня с добро за престоя с Мадрид, въпреки че спечели титлата и Суперкупата на Испания. "Решението да напусна Реал бе най-доброто в живота ми. Нямах проблем с конкуренцията, а с това, че някой искаше да ме продаде. Не исках да напускам, но нямах избор", заяви Робен.
Отидете към основна версия
14 Май, 2014 19:28 1 541 0